عکس/ مقتدی صدر در قم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

در ادامه بخوانید

فارسفارس8 ساعت قبل
تعدادی افراد ناشناس مسیر دسترسی عراق به گذرگاه مرزی مهران را مسدود کردند. افراد ناشناس مسیر دسترسی عراق به گذرگاه مهران را مسدود کردندبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، عده‌ای افراد ناشناس یکشنبه شب مسیر منتهی به گذرگاه مرزی مهران را بستند.

فیلم/ حضور آشوبگران نفوذی در لبنان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
پس از اتفاقات رخ داده اکثر گروه‌ها و جناح‌های لبنان، اقدام آشوبگران در تخریب اموال عمومی و حمله به نیروهای امنیتی و مردمی را محکوم کردند.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
شبکه الاخباریه عربستان مدعی شد، نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پادگان آموزشی نیروهای مزدور دولت مستعفی در شهر مأرب در مرکز این کشور حمله کردند که طی آن ۹۰ مزدور کشته و ۱۳۰ تن زخمی شدند. به گزارش ایسنا، به نقل از این شبکه سعودی، یک منبع نظامی وابسته به دولت مستعفی گفت، این حمله که تلفات بیشماری برجای گذاشته است به واسطه پهپادها و موشک‌ها انجام گرفته است. سایت مأرب پرس نیز گزارش داد، ده‌ها کشته و زخمی در پی حمله موشکی به پادگان النصر که وابسته به نیروهای دولت مستعفی است روی دست این دولت مانده است. اکثر تلفات نیروهای لشگر چهارم گارد ریاستی وابسته به نیروهای دولت مستعفی هستند. عبدربه منصور هادی، رئیس‌جمهوری دولت مستعفی یمن ادعا کرد: ۲۲۰ سرباز به دست حوثی‌ها کشته و زخمی شده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین21 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| وزارت خارجه تونس اعلام کرد در کنفرانس برلین در خصوص لیبی شرکت نمی‌کند. در بیانیه وزارت خارجه تونس آمده است: دعوت از تونس برای شرکت در این کنفرانس دیر هنگام صورت گرفت و این کشور در روند آماده سازی کنفرانس مذکور شرکت داده نشده است. در ادامه این بیانیه تاکید شده است: تونس مواضع خود را در قبال بحران لیبی و لزوم پایبندی به مشروعیت بین المللی در این خصوص تغییر نمی‌دهد. ما بر ضرورت دستیابی به راهکار سیاسی در لیبی و ممانعت از مداخلات خارجی در این کشور که از سال ۲۰۱۵ صورت گرفته تاکید داریم. قرار است مقامات برلین امروز برابر با نوزدهم ژانویه میزبان کنفرانسی به رهبری سازمان ملل و حضور کشورهای مصر، روسیه، ایالات متحده، ترکیه و سایر کشورها پیرامون بحران لیبی باشند.

نظرها

اخبار بیشتر