مدیریت محصولات کشاورزی باید در اختیار وزارت جهاد کشاورزی باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. اقتصادی
مدیریت محصولات کشاورزی باید در اختیار وزارت جهاد کشاورزی باشد

مدیریت محصولات کشاورزی باید در اختیار وزارت جهاد کشاورزی باشد

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

علی اکبری عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص مدیریت صادرات و واردات محصولات کشاورزی گفت: در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی انتقاداتی به مجموعه وزارت جهاد کشاورزی در زمینه مدیریت محصولات وارد بود، نمایندگان عضو کمیسیون معتقد هستند که مدیریت محصولات کشاورزی باید در اختیار این وزارتخانه باشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیریت محصولات کشاورزی اساسا باید در اختیار وزارت جهاد کشاورزی باشد، ادامه داد: شرکت بازرگانی دولتی و ستاد تنظیم بازار با یکدیگر هماهنگی ندارد یکی از بخش‌ها باید از تولید و دیگری از صادرات حمایت کند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در مقطعی از زمان مقرر شد صادرات گوجه‌های گلخانه‌ای بدون مشکل و توقف ادامه داشته باشد، عنوان کرد: به دلیل تغییر ذائقه مردم، تامین گوجه مورد نیاز بازار باید به صورت چهار فصل ادامه داشته باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: باید وظایف تولید، عرضه و صادرات محصولات کشاورزی بر عهده یک وزارتخانه باشد تا شاهد کمبود عرضه محصولات به بازار و در ادامه شاهد افزایش قیمت ناگهانی نباشیم. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نوآوری در صنعت آب و برق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
با امضای تفاهم نامه زیست بوم علمی و فناوری، فرصت ارائه نوآوری شرکت‌های دانش بنیان در صنعت آب و برق فراهم شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تبدیل ایران به هاب منطقه در استفاده حداکثری از منابع انسانی خلاق هدف محقق شدنی است اگر زمینه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان تسهیل و زیر ساخت‌های لازم فراهم شود.

رمزارزها؛ اقتصاد دیجیتالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رمزارزها نوعی از پول مجازی است که استخراج آن سالهاست در برخی کشورها آغاز شده است اما اجرای آن در ایران همچنان کش و قوس‌های فراوانی دارد.

رسیدگی به بزرگترین پرونده تخلف ارزی در تعزیرات تهران

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
وی گفت: این یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های مربوط به انجام ندادن تعهدات ارزی در تعزیرات تهران در سال‌های اخیر بوده است. اسفنانی افزود: در پرونده‌ای دیگر نیز متهمی ۲۸ میلیون یورو ارز دریافتی از بانک را ملزم شد، برگرداند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: در پرونده‌ای دیگر نیز ۵ کانتینر کالا‌های قاچاق شامل لوازم و تجهیزات رایانه‌ای به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال کشف شد که پرونده در تعزیرات در حال رسیدگی است. وی همچنین به پرونده‌ای دیگر با عنوان تقلب در کسب و کار تحت عنوان عرضه روغن گریس تقلبی اشاره کرد و گفت: برای متهمان این پرونده نیز رای قطعی و جریمه‌ای معادل ۷۳ میلیارد ریال صادر شده است. وی گفت: البته نانوایان باید نان مورد نیاز مردم را به اندازه‌ای که مکلف هستند تحویل دهند و اگر مازادی داشتند می‌توانند به سفارش مشتری تنوعی در نان داشته باشند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز29 دقیقه قبل
به گزارش مشرق به نقل از مرکز آمار ایران، نرخ تورم نقطه‌ای دی ماه ١٣٩٨ در مقایسه با ماه قبل ١,٥ واحد درصد کاهش یافته است. کاهش نرخ تورم نقطه‌ای خانوارهای کشورمنظور از نرخ تورم نقطه‌ای، درصد تغییر عدد شاخص قیمت، نسبت به ماه مشابه سال قبل می‌باشد. نرخ تورم نقطه‌ای دی ماه ١٣٩٨ در مقایسه با ماه قبل ١,٥ واحد درصد کاهش یافته است. کاهش نرخ تورم ماهانه خانوارهای کشورمنظور از نرخ تورم ماهانه، درصد تغییر عدد شاخص قیمت، نسبت به ماه قبل می‌باشد. نرخ تورم سالانه دی ماه ١٣٩٨ برای خانوارهای کشور به ٣٨,٦ درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، ١٫٤ واحد درصد کاهش نشان می‌دهد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

رد پای دلالان در کمبود مواد اولیه تولید

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
حلقه مفقوده تولید، مواد اولیه است. دلالان اجازه نمی‌دهند مواد اولیه تولید داخل، به دست تولید کننده‌ی داخلی برسد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد برنامه مدونی برای رفع نیاز صنایع کوچک و متوسط به مواد اولیه وجود ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر