تعطیلی ۲ بندر در هرمزگان تا اطلاع ثانوی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

تعطیلی ۲ بندر در هرمزگان تا اطلاع ثانوی

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
تعطیلی ۲ بندر در هرمزگان تا اطلاع ثانوی - 0

معاون عملیات دریایی و بندری بنادر غرب هرمزگان گفت: با توجه به شرایط جوی و مواج شدن دریا کلیه سفر‌های تردد‌های دریایی برای شناور‌های مسافری و لندینگ کرافت‌ها در بنادر چارک و آفتاب امروز شنبه ١۶ اذر تا بهبود شرایط جوی حاکم کنسل است

کاپیتان خداداد پلاشی در این خصوص به ایسنا، عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی و مواج شدن دریا کلیه سفر‌های تردد‌های دریایی برای شناور‌های مسافری و لندینگ کرافت‌ها در بنادر چارک و آفتاب امروز شنبه ١۶ اذر تا بهبود شرایط جوی حاکم کنسل است.

خبری: اخبار اجتماعی ایران

وی تصریح کرد: در صورت بهبود شرایط جوی حاکم بر منطقه و پایش مسیر، امکان بازگشایی مسیر‌های مسافری از ساعت ۱۹ نیز وجود دارد و در صورت تغییر در شرایط جوی اطلاع رسانی خواهد شد.

پلاشی در پایان بیان کرد: در صورت بروز سانحه و یا درخواست کمک سریعا با سامانه ۱۵۵۰ جستجو و نجات دریایی تماس حاصل بگیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حریم بان شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با وجود این سامانه نظارت دائمی و بر خط مدیران شهری بر حریم شهر امکان پذیر می‌شود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

تمرینات اختصاصی علی کریمی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل

ماجرای غذاهای دست ساز

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

درختانی که قطع نشده بود

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
حفاری صورت گرفته در ضلع شرقی خیابان ولیعصر به فاصله هر ۴ متر، مربوط به کاشت درخت است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ هزار اصله درخت با بن ۵۰ سانتی متر و سن بین ۸ تا ۱۲ سال در محدوده مناطق ۳، ۶ و ۱۱ تا پایان سال کاشته می‌شود.

آغاز جشنواره اسوه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
پنج پایگاه بسیج برادران و پنج پایگاه بسیج خواهران در پایان جشنواره بسیج اسوه به عنوان پایگاه‌های برتر معرفی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مراسم اختتامیه این جشنواره پس فردا برگزار می‌شود.

یخ بستن آب پشت سد حسنلوی در شهر نقده آذربایجان غربی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر