پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان صدقه در محمودآباد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان صدقه در محمودآباد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان صدقه در محمودآباد - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ایسنا/مازندران رییس کمیته امداد محمودآباد گفت: مردم نیکوکار این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۱۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

حسن علیزاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۵هزار و ۶۷۰ صندوق صدقه کوچک خانگی، متوسط و بزرگ در این شهرستان وجود دارد، اظهار کرد: پ مردم نوع‌دوست محمودآباد در این بخش همکاری خوبی دارند.

وی تصریح کرد: صدقات جمع‌آوری شده برای نیازمندان این شهرستان دربخش‌های فرهنگی، مسکن، درمان، جهیزیه، اشتغال، اکرام و ایتام هزینه شده است.

رییس کمیته امداد محمودآباد خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار این شهرستان می‌توانند زکات خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۱*۲*۰۱۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

علیزاده به پرداخت زکات توسط خیران محمودآبادی اشاره کرد و گفت: ۳۹۳ میلیون تومان زکات در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون جمع‌آوری شده است.

وی از تشکیل شورای زکات در ۶۹ روستای محمودآباد خبر داد و افزود: زکات جمع‌آوری شده در روستاها برای همان روستا هزینه می‌شود.

رییس کمیته امداد محمودآباد یادآور شد: در این شهرستان هزار و ۲۵۹ خانوار معیشت بگیر کمیته امداد بوده که از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام

پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیون تومان صدقه در محمودآباد - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زجرکش کردن یک الاغ با کامیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل

پرستار شجاع

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما احمد محمدی سال ۹۴ به عنوان پرستار برای امداد و کمک به مدافعان حرم عازم سوریه میشود و در اذر همان سال در پست امداد به اسارت داعشی‌ها در می‌اید. تعداد بازدید: ۱۳ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نیمه نخست بهمن سردتر از همیشه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیمحمد اصغری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امسال نیمه نخست بهمن در تمام کشور از میانگین سال‌های گذشته سردتر است، اما در نیمه دوم بهمن شرایط به حالت عادی بازخواهد گشت هرچند پیش بینی در این زمینه به زمان نیاز دارد و باید منتظر اتفاقات جوی ماند. کارشناس هواشناسی افزود: سامانه خوبی در کشور بود و به مناطق جنوب شرقی کشور رسیده و اکنون شهروندان هرمزگان و سیستان و بلوچستان در بیشتر شهر‌ها شاهد بارش باران خواهند بود و بهترین باران در جزیره ابوموسی در حال بارش است. وی اضافه کرد: سامانه سردی از شمال غربی کشور در حال ورود است و ابر‌های باران زا وارد کشور شده‌اند که استان‌های آذربایجان غربی و کردستان را در بر گرفته است. اصغری با بیان این که بیشتر بارش‌های این سامانه به صورت برف خواهد بود، گفت: با گذشت زمان، مناطق بیشتری از این سامانه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. وی گفت: استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر با کاهش دما و بارش برف مواجه می‌شود. اصغری اضافه کرد: استان‌های کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال و غرب استان فارس نیز تحت تاثیر این بارش‌ها خواهند بود. کارشناس هواشناسی گفت: هسته بارش‌های این سامانه سرد در سواحل غربی خزر متمرکز است، اما کوه‌های زاگرس رانیز در بر خواهد گرفت. اصغری گفت: دمای تهران تا روز دوشنبه کاهش می‌یابد و به منهای ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید. کارشناس هواشناسی گفت: دمای چهاردرجه زیر صفر برای تهران غیر معمول نیست.

ایران همچنان برفی و سرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما، بیشتر شهر‌های ایران بار دیگر سفید پوش شدند که با توجه به افزایش سرما و احتمال یخ زدگی و ترکیدگی کنتور و لوله‌های بیرونی آب، بهترین کار عایق بندی لوله‌ها می‌باشد همچنین از حرارت مستقیم و ریختن آب جوش روی کنتور و لوله‌ها خودداری زیرا باعث ترکیدگی خواهد شد. مدیر کل مدیریت آبفای کشور از طرح پرداخت پاداش برای مشترکین خوش مصرف گاز و برق خبرداد. تعداد بازدید: ۳ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ساخت و ساز‌هایی که روز و شب را از مردم گرفته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
ساخت و ساز‌هایی که با وجود قوانین درباره زمان و شیوه ساخت و ساز در شهرها، آسایش را از مردم گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بیش از ۱۸ هزار کارگاه ساختمانی در تهران فعال است که در هر ساعت از شبانه روز تولید صدا می‌کنند، به نظر می‌رسد با توجه به شکایت‌های مکرر مردم در این خصوص مسئولان شهری باید اقدامی فوری و اساسی اتخاذ کنند.

مسیر ریلی سوادکوه مازندران در برف (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر