ساخت بزرگترین کارخانه گندله سازی کشور در بافق + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

ساخت بزرگترین کارخانه گندله سازی کشور در بافق + فیلم

کارخانه گندله سازی بافق سالیانه از خام فروشی بیش از دو میلیون تن کنسانتره آهن جلوگیری خواهد کرد.
ساخت بزرگترین کارخانه گندله سازی کشور در بافق + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، کارخانه گندله سازی بافق با پیشرفت فیزیکی ۸۹ درصد، به زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.

این کارخانه ارزش افزوده دو برابری به کنسانتره سنگ آهن می‌دهد و سالیانه از خام فروشی بیش از دو میلیون تن کنسانتره آهن جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: خام فروشی سنگ آهن، بلای جان خط تولید شرکت‌های فولادی + صوت 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ادعای اشتباه کارشناس صداوسیما باعث کاهش مصرف لبنیات در ایران شد؟ / بحران در مصرف لبنیات تشدید می‌شود؟

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
اظهارنظری که اگرچه خیلی زود از سوی متولیان نظام بهداشت و سلامت کشور تکذیب شد اما به گفته مسئولان، بر روی مصرف لبنیات در هفته گذشته اثر گذاشته است. سرانه مصرف لبنیات همین حالا هم در ایران پایین استتنها در عرض چند روز این موضوع آنقدر نگرانی ایجاد کرد که تمامی متولیان نظام سلامت نسبت به آن واکنش نشان دادند. محمدرضا شانه‌ساز، رییس سازمان غذا و دارو، درمورد آلودگی شیر و لبنیات اظهار کرد: یکی از معضلات اساسی کشور پایین بودن سرانه مصرف شیر و لبنیات است و بخش اعظمی از مردم جامعه ما در معرض آسیب کمبود کلسیم هستند. اصلی‌ترین ضرر این ادعاها، کاهش مصرف لبنیات در کشور استاما با وجود تمامی این تکذیبیه‌ها، ترس و نگرانی مردم باعث شد تا در این مدت کوتاه، تمایل به خرید مواد لبنی در کشور کاهش یابد. اصلی‌ترین ضرر این دست ادعاها کاهش مصرف شیر و لبنیات در کشور است؛ در حالی که در شرایط عادی نیز سرانه مصرف شیر و لبنیات در کشور بسیار پایین است؛ در حالی که یک برنامه غذایی سالم می‌گوید روزانه حداقل مصرف دو لیوان شیر و یا معادل آن امری ضروری است.

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

سرطان در جوانان

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ این روزها سرطان دومین عامل مرگ و میر در ایران و جهان شده است. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

ببینید | بازتاب گزارش همشهری در باره کتاب سازی برخی استادان

همشهریهمشهری57 دقیقه قبل
انتخابانتخاب15 ساعت قبل
دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده می‌گوید مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک شرایط نامزدی برای ریاست جمهوری ایالات متحده را داراست. درواقع به نظر می‌رسد دونالد ترامپ نه تنها از زاکربرگ در خصوص جنجالهای انتخابات ۲۰۱۶ ناراحت نیست، بلکه طرفدار زاکربرگ است. اما به نظر می‌رسد وی به قدرت فیس بوک در قبال سلسله جنجال‌های سالهای اخیر اشاره دارد. فیس بوک در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ با اتهاماتی مثل بی توجهی به ترولهای روسی و حتی حمایت از این ترولها و عدم شفافیت تبلیغات انتخاباتی رو به رو شد. البته فراموش نکنیم که موضع فیسبوک در خصوص نسل کشی مسلمانان روهینگیا و مواردی دیگر مثل جنجال کمبریج آنالیتیکا نیز از دیگر معضلاتی بود که در سالهای اخیر فیس بوک را آزار داده است.

فیلم/ میدان التحریر عراق مملو از مخالفان حضور آمریکایی‌ها

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر