دی بروین: برای پاس دادن به استرلینگ و آگوئرو باید توپ را به نحو متفاوتی بفرستم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
دی بروین: برای پاس دادن به استرلینگ و آگوئرو باید توپ را به نحو متفاوتی بفرستم

دی بروین: برای پاس دادن به استرلینگ و آگوئرو باید توپ را به نحو متفاوتی بفرستم

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
هافبک تیم ملی بلژیک وظیفه فرصت سازی برای مهاجمان تیمش را دارد و از این رو بهتر از هر کسی توانایی آن دو را می‌شناسد.

طرفداری- کوین در مصاحبه جدیدش به تفاوت‌های میان رحیم استرلینگ و سرخیو آگوئرو پرداخته است.

به گزارش میرر، دی بروین که از زمان پیوستن به سیتیزن‌ها از وولفسبورگ در سال ۲۰۱۵ موفق به ساختن ۵۴ گل برای هم تیمی‌هایش شده است، یکی از بازیسازهای اصلی تیمش محسوب می‌شود. این هافبک ۲۸ ساله می‌گوید با توجه به سبک متفاوت هم تیمی‌هایش، باید پاس‌ها متفاوتی را برای هر یک از آن‌ها ارسال کند.

این که بخواهم به رحیم یا سرخیو پاس بدهم، بسیار متفاوت است. یک نفر دوست دارد پاس در عمق دریافت کند و آن یکی نوع دیگری را می‌پسندد. یک هافبک باید این را بداند. برخی دوست دارند توپ جلوی پای آن‌ها بیافتد. توضیح دادن این موضوع دشوار است. باید قبل از وقوع اتفاقی در بازی، آن را حدس زد.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

دی بروین این حرف‌ها را قبل از اولین دربی منچستر در فصل 20-2019 بیان کرده است. این بازی از ساعت ۲۱:۰۰ امشب در ورزشگاه اتحاد آغاز می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو1 روز قبل
هفته پیش چند فریم از عکس‌های آتلیه‌ای مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد و حواشی زیادی به راه انداخت. سحر قریشی بازیگر سینما در واکنش به انتشار این تصاویر در استوری اینستاگرامش نوشت: زخم‌های امروزمان، جواب لطف هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم. مراقب آدمهای کوچک اطرافتان باشید. اونها با شما دنیایشان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند چون به خدا ایمان ندارند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، این مدافع گرجستانی بعد از عزت پورقاز دومین بازیکن قلب دفاعی سپاهانی هاست که فصل را از دست می‌دهد. امیرقلعه نویی که در نشست مطبوعاتی امروز پیش از بازی با پرسپولیس که در باره این مدافع صحبت می‌کرد اعلام کرد متاسفانه گولسیانی تا پایان فصل در تیم سپاهان نخواهد بود. همچنین سپاهان کی روش استنلی مهاجم کارساز و بلند قامت خود را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما قلعه نویی امشب در نشست مطبوعاتی روی آن صحه گذاشت. در حال حاضر سپاهان در خط دفاع دو دفاع تخصصی دارد؛ محمدرضا مهدی زاده و محمد طیبی اما قلعه نویی ترجیح می‌دهد از زوج شایان مصلح و طیبی استفاده کند. این دو در دو مسابقه قبلی برابر العین و السد نیز به میدان رفته‌اند اما با همه تلاشی که به خرج دادند خط دفاع سپاهان فاقد استحکام قبلی بود.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.

برخی بازیکنان پرسپولیس با ماسک در فرودگاه مهر‌آباد/ سید جلال هم به اصفهان می‌رود+ تصاویر

4+
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر