قانون خانواده در مجلس دهم فعال شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

قانون خانواده در مجلس دهم فعال شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در مجلس دهم یک سری فعالیت‌هایی انجام دادیم که متاسفانه هنوز به اتمام نرسیده است، فلذا اگر توفیق حضور در مجلس یازدهم را داشته باشم اولویت بنده دنبال کردن این برنامه‌ها است.

قانون خانواده در مجلس دهم فعال شد - 1

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، پروانه مافی پس از ثبت‌نام در انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از جلسات متعدد شورای مرکزی حزب کارگزاران این حزب تصمیم گرفت که بنده وارد عرصه انتخابات شوم.

وی ادامه داد: در مجلس دهم یک سری فعالیت‌هایی انجام دادیم که متاسفانه هنوز به اتمام نرسیده است فلذا اگر توفیق حضور در مجلس یازدهم را داشته باشم اولویت بنده دنبال کردن این برنامه‌ها است.

وی ادامه داد: این برنامه‌ها بیشتر در حوزه خانواده است از جمله قانون تسهیل ازدواج جوانان که در سال ۸۴ مصوب شد اما دولت‌های نهم، دهم و یازدهم توجهی به آن نداشتند ما پس از ورود به مجلس و از زمانی که فراکسیون خانواده را تشکیل دادیم به این قانون ورود کردیم و خوشبختانه پیشرفت‌های مناسبی هم در این حوزه به دست آمد اما نیاز به کار و زمان بیشتری است. یکی از برنامه‌های اساسی من در آینده پیگیری این قانون است این قانون هم برای جوانان و زوج‌هایی که ازدواج می‌کنند هم حوزه شغل و اشتغال فرصت‌های خوبی ایجاد کرده همین طور در حوز مسکن جوانانی که تازه ازدواج می‌کنند پیشنهادات مناسبی دارد. از جمله اینکه یک زوج به مدت سه سال با یک پرداخت جزئی از این خانه‌ها استفاده کرده و پس از سه سال آن را به زوج بعدی تحویل می‌دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

وی با اشاره به کسری بودجه دولت گفت: ما در شرایطی هستیم که باید رقم بودجه نفت را در جدول درآمدها به صفر برسانیم و از سایر منابع درآمدهای دولت را محقق کنیم این کار نیاز به یک مجلس قوی و نمایندگان باسابقه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اهمیت بالای انتخابات

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، نبض انتخابات در اقصی نقاط کشور از شورای نگهبان و ستاد انتخابات کشور تا دانشگاه، مدارس و.. به سرعت می‌تپد. بطور حتم اگر در جامعه‌ای نمایندگان مجلس آن درست انتخاب شوند آن جامعه رو به پیشرفت می‌رود و اگر اشتباه انتخاب شوند آن جامعه دچار مشکل می‌شود.

اعلام آزادی سفر صهیونیست‌ها به عربستان سعودی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
عربستان سعودی روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی ندارد و به جز ایام حج، به اتباع اسرائیلی اجازه سفر به این کشور را نمی‌دهد. اعلام این خبر به منزله تغییری مهم در اعلام رسمی روابط اسرائیل و عربستان سعودی است. حال شهروندان اسرائیلی می‌توانند با دعوتنامه رسمی از سوی سعودی‌ها برای زیارت و یا مقاصد تجاری و کسب و کار به عربستان سعودی سفر کنند. وزارت کشور رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیلی‌ها می‌توانند به دنبال فرصت‌های سرمایه گذاری در عربستان سعودی باشند و با دریافت دعوتنامه و روادید به آنها اجازه خروج از اسرائیل داده خواهد شد. از خبرهای درز کرده اینطور مشخص شده است که همه شواهد و قرائن حاکی از اعلام رسمی طرح صلح ترامپ است که همه خطوط قرمز فلسطینی‌ها را نادیده گرفته است.

طرح شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، طرح شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی بود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی اهواز گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی که قتل یک شهروند را در حادثه تیراندازی به یک خودرو سواری در اهواز نشان می‌دهد، متعلق به هفته گذشته بوده و پیگیری برای دستگیری عاملان این حادثه ادامه دارد. سرهنگ محسن دالوند شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تیراندازی منجر به قتل بیان کرد: فیلم منتشر شده در این ارتباط مربوط به ۳۰ دی امسال است که در یکی از مناطق شهرستان اهواز، درپی اختلاف قبلی رخ داده است. فرمانده انتظامی اهواز ادامه داد: قاتل شناسایی شده و تلاش برای دستگیری وی و همچنین کشف سلاح به کار رفته در قتل ادامه دارد. به تازگی کلیپی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد فردی بر اثر شلیک چندین گلوله به خودروی سواری پرایدش در یکی از مناطق شهرستان اهواز توسط افراد ناشناس بود به قتل رسیده بود. برچسب‌هانزاع خیابانی ایذه انتظامی اهواز

امیر سابق قطر چه می‌کند؟ (+عکس)

8+
عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین16 ساعت قبل
در یادداشت پیشین از آشفتگی رسانه‌های مملکت و تأثیرات مخرب آن بر تمام شئون زندگی انسان ایرانی گفتم. جمعه گذشته رسانه‌ها خبر از احضار سفیر کشورمان در «کویت» دادند. اقدس آنلاین: در یادداشت پیشین از آشفتگی رسانه‌های مملکت و تأثیرات مخرب آن بر تمام شئون زندگی انسان ایرانی گفتم. جمعه گذشته رسانه‌ها خبر از احضار سفیر کشورمان در «کویت» دادند. با این مقدمات به نظر می‌رسد به احتمال فراوان مرجع اعلام خبر مستندات لازم را داشته وگرنه چنین ریسکی را مرتکب نمی‌شد.

نظرها

اخبار بیشتر