استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت

استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
کشور ترکیه یکی از کشورهای پیشرو در صنعت گردشگری است و پرچمدار این صنعت در کشور ترکیه، شهر استانبول می‌باشد.

استانبول دارای زیبایی‌ها و جذابیت‌های فراوانی می‌باشد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد نسبت به بازدید از جاذبه‌های مختلف گردشگری این کشور و خدمات متنوعی که دارد بهره ببرند.

لذا اخباری که از سمت استانبول برای ما مخابره می‌ شود، حاکی از آن است که استانبول هم اکنون در جذب گردشگر و پیشبرد صنعت گردشگری، از شهری مانند شهر پاریس که به عنوان یک قطب بلامنازع گردشگری در اروپا محسوب می‌شود پیشی گرفته و بسیاری از گردشگران را نسبت به خود جذب کرده است. دلایل مختلفی در این پیشی گرفتن از کشورهایی مانند فرانسه و شهری مانند پاریس وجود دارد که همگی دست به دست هم داده ‌اند تا کشور ترکیه و شهر استانبول را به یک قطب گردشگری تبدیل نمایند.

لذا ما در ادامه قصد داریم تا اخباری که از جاذبه‌های گردشگری، خدمات بسیار عالی، هزینه پایین و آب و هوای مطلوبی که در سفر به تور استانبول وجود دارد را برای افراد مورد بررسی قرار داده و دلایل پیشبرد صنعت گردشگری در استانبول را مشخص نماییم. چنانچه شما نیز به این موضوع علاقه مند می‌باشیم تا پایان این خبر ما را همراهی کرده و از مطالبی که در این مورد عنوان می‌‌شود استفاده نمایید.

وجود جاذبه‌های گردشگری در استانبول ترکیه

وجود جاذبه ‌های گردشگری در استانبول ترکیه باعث شده تا تور استانبول نسبت به سایر تورهای اروپایی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. شاید تصور کنید که تنها ایرانیان می‌باشند که تور استانبول را برای خود انتخاب می‌نمایند؛ اما ما به شما می‌گوییم که سخت در اشتباه می‌باشید. اخباری که از مرزهای کشور ترکیه و شهر استانبول به دست ما می‌‌رسد، حاکی از آن است که تنها چند درصد از گردشگران شهر استانبول را ایرانیان تشکیل می‌دهند.

از جاذبه‌های گردشگری که در استانبول ترکیه وجود دارد و افراد می‌‌توانند به آن‌ها سرک بکشند باید به جاذبه‌‌های گردشگری چون ایاصوفیه که نماد شهر استانبول و کشور ترکیه محسوب می‌شود، قصر توپکاپی، مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد، بازار بزرگ استانبول، آب انبار باسیلیکا، برج گالاتا، کلیسای چورا استانبول، موزه باستان شناسی استانبول، کاخ باشکوه دلما بهچه، مسجد سلیمانیه، مسجد رستم پاشا، موزه هنر مدرن استانبول، بازار ادویه استانبول، ایاصوفیه کوچک، موزه هنرهای ترکی و اسلامی، قلعه یدیکوله، موزه پرا استانبول، خیابان استقلال و میدان تقسیم و … اشاره کرد.

تمامی این جاذبه‌های گردشگری امروزه سبب شده تا بسیاری از افراد مقصد گردشگری خود را در استانبول پیدا کرده و از جاذبه‌‌های گردشگری این شهر زیبا لذت ببرند. می‌‌توان گفت که جاذبه ‌های گردشگری در پیشبرد صنعت گردشگری استانبول تاثیر بسیار زیادی داشته است.

استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت - 8

خدمات بسیار عالی در استانبول

گفتنی است شهر استانبول به عنوان پایتخت کشور ترکیه، دارای خدمات بسیار زیادی می‌باشد و همین خدمات سبب گردیده تا در پیشی گرفتن صنعت گردشگری استانبول از سایر شهرهای معروف گردشگری کمک بسیار شایانی شود. در مورد خدمات منحصر به فردی که در شهر استانبول وجود دارد، باید به هتل‌های با کیفیت، خدمات حمل و نقلی، رستوران‌های مختلف محلی و بین المللی و بسیاری دیگر از خدماتی که گردشگران نیاز به آن دارند اشاره کرد.

این خدمات توسط تورهای مختلف به افرادی که سعی دارند استانبول را به عنوان یک مقصد گردشگری مورد استفاده قرار دهند ارائه می‌ شود. گفتنی است آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از ارائه دهنده‌های تور استانبول سعی کرده تا خدمات سفر به استانبول به عنوان یک جاذبه گردشگری با کیفیت را در اختیار افراد قرار دهد.

همانطور که واضح هست این خدمات در کنار جاذبه‌‌های گردشگری موجب شده تا بسیاری از افراد تور استانبول را برای خود انتخاب کرده و به آن سفر نمایند. گفتنی است کیفیت خدمات در مقایسه با شهری مانند پاریس آنچنان تفاوت ندارد و همین موضوع سبب گردیده تا استانبول به عنوان یک شهر آسیایی اروپایی از دیگر رقبای خود چیزی کم نیاورد.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت - 14

هزینه پایین سفر با تور استانبول

از دیگر دلایلی که در استانبول به عنوان یک مقصد گردشگری در حال پیشی گرفتن از سایر مقاصد گردشگری می‌باشد، هزینه پایین سفر به این شهر می‌باشد. لذا خدماتی که در استانبول به افراد ارائه می‌‌شود در کنار هزینه هایی که از مسافران گرفته می‌شود، به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد نسبت به انتخاب تور استانبول و سفر به این شهر زیبا اقداماتی را انجام دهند.

آژانس مسافرتی آمادای به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات مسافرتی، سعی کرده برای قیمت تور استانبول کمترین هزینه را در سفر به این شهر از گردشگران اخذ نماید. توصیه ما به شما این است که به جای سفر به شهری مانند پاریس که برای تفریح و گردش مورد توجه قرار می‌گیرد، سعی کنید استانبول را انتخاب نمایید. لذا هیچ چیزی از شهری مانند پاریس کم ندارد و شما را به خوبی تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. گفتنی است خدماتی که در طول سفر به تور استانبول به افراد ارائه می‌شود در هزینه تاثیر گذار می‌باشد. به طور مثال اگر شما یک هتل ۵ ستاره را انتخاب کنید در مقایسه با یک هتل سه ستاره پول بیشتری باید بپردازد. اما چیزی که وجود دارد این است که هزینه یک هتل پنج ستاره در استانبول در مقایسه با هزینه‌ی هتل ۵ ستاره در پاریس زمین تا آسمان متفاوت است.

آب و هوای مطلوب

از دیگر عواملی که باعث رونق صنعت گردشگری استانبول شده است، باید آب و هوای مطلوب آن را نام برد. استانبول به عنوان یکی از شهرهای اروپایی و آسیایی دارای آب و هوای بسیار مناسبی می‌باشد. این شهر دارای هوایی چهار فصل می‌باشد و شما به خوبی می‌توانید تفاوت بهار، تابستان، پاییز و زمستان را درک نمایید. البته در زمستان برفی نخواهید دید و در تابستان نیز درجه هوا از ۳۰ درجه تجاوز نمی‌کند و همین موضوع سبب گردیده تا بسیاری از افراد استانبول را از لحاظ آب و هوایی به عنوان یک قطب گردشگری محسوب کنند.

البته آب و هوای این شهر هیچ گاه به آب و هوای پاریس نمی‌‌رسد اما چیزی از آن کم ندارد. توصیه ما به افراد این است که زمانی را برای سفر به استانبول انتخاب نمایید که طبق سلیقه شما باشد. ممکن است که در تابستان با توجه به گرمای نه چندان زیاد هوا افراد دوست نداشته باشند در استانبول تردد کنند و جذابیت‌های سفر آن‌ها از بین برود. پس بهتر است با انتخاب بهترین زمان سفر بهترین سفر را داشته باشید.

استانبول در صنعت گردشگری از پاریس هم پیشی گرفت - 21

بحث پایانی

در پایان می‌توان گفت که استانبول در مقایسه با سایر جاذبه ‌های گردشگری که از قدیم الایام نام آن‌ها در میان بوده است، چیزی کم ندارد. لذا امروزه گردشگران، استانبول را به عنوان یکی از معتبرترین جاذبه ‌های گردشگری در سطح دنیا به حساب می‌آورند. چنانچه شما نیز قصد دارید تا از استانبول بازید نمایید، توصیه ما به شما این است که با استفاده از یک آژانس معتبر که دارای خدمات کافی برای سفر می‌باشد، این سفر را انجام دهید. آژانس مسافرتی آمادای می‌تواند بهترین گزینه برای انجام تور سفر به استانبول و بازدید از جاذبه‌‌های گردشگری این منطقه باشد.

همچنین می‌توانید جهت تهیه و رزرو، تور استانبول نوروز 99 و تور اروپا نوروز به سایت amadaytravel. com سر بزنید و یا با شماره ۰۲۱۲۲۲۲۶۸۸۱ تماس حاصل فرمایید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وقتی پنتاگون دیر از خواب بیدار می‌شود!

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آمریکا پس از ۱۰ روز از حمله ایران به عین‌الاسد تازه اعلام کرده است ۱۱ نفر از سربازانش دچار ضربه ملایم مغزی شده‌اند. ضربه ملایم مغزی؛ خبری که دستمایه طنز در بسیاری از محافل خبری شد و خیلی‌ها نوشتند با این حساب چند هفته دیگر زمان می‌برد تا آمریکایی‌ها اعلام کنند ده‌ها نظامی آن‌ها بعد از حمله ایران دچار کشته‌شدگی یواش شده‌اند. اینکه در زمان حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد که به پایتخت آمریکا در عراق معروف بوده پنتاگون خواب بوده و پنج شنبه این هفته از خواب بیدار شده و در حال آمار دادن از نظامیان آمریکایی است موجب شده است تا این موضوع در شبکه‌های آمریکا، دستمایه شود. CNN، دروغ‌گویی پنتاگون را به رخ کشیده و گزارش داده این خبر در حالی افشا می‌شود که وزارت دفاع آمریکا در زمان حمله موشکی ایران اعلام کرده بود نظامیان آمریکایی هیچ تلفاتی نداشتند و هیچ کس به طور جدی زخمی نشد. الجزیره انگلیسی نیز در گزارش جدید از اصابت دقیق موشک‌های ایرانی به این پایگاه تمجید کرده است.

خروج آمریکا از منطقه خواست موکد ملت‌هاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امیر سرتیپ امیر حاتمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره ویژگی نماز جمعه امروز به امامت، ولی امر مسلمین جهان افزود: نماز جمعه امروز از آن نماز‌هایی است که همه با احساس مسوولیت در مقابل دشمن و برای انسجام و وحدت حول ولایت آمده‌اند. ان شاءالله با بیانات حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری یک بار دیگر انسجام و وحدت خود را کامل به دشمنان جمهوری اسلامی نشان بدهند و نشان دهند که با یکپارچگی همه مسائل را خودمان حل می‌کنیم. وی درباره زمان خروج آمریکایی‌ها از منطقه گفت: با این آگاهی که امروز مردم منطقه نسبت به ظلم و سیاست آمریکایی پیدا کرده‌اند، خروج آن‌ها یک مسیر طبیعی است. امیر سرتیپ حاتمی ادامه داد: آمریکایی‌ها در هر موضوعی دخالت می‌کنند، هرجا هم که دخالت کردند جز تخریب و ایجاد مشکل در آن کشور کار دیگری نکرده‌اند و به طور طبیعی و البته با خواست اکید ملت‌ها به طور حتم و یقین بیرون رانده خواهند شد. وزیر دفاع درباره ادعای دلسوزی آمریکایی‌ها برای مردم ایران گفت: آن‌ها در جهان خیلی ظلم می‌کنند، ولی این موضوع یکی از ظالمانه‌ترین حرف‌هایی است که می‌زنند، آن‌ها مردم ایران را از دارو، غذا، منابع، پول نفت خودشان محروم می‌کنند، بعد ادعا می‌کنند که دلسوز مردم ایران هستند که بسیار ظالمانه است، اما دروغ آشکاری است که هیچ کس آنرا باور نمی‌کند.

رایان؛ پرورش یافته نظام آموزشی کانادا / فردای فرزندان ایران چگونه خواهد بود؟!

عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
عصرایران؛ جعفر محمدی* - امروز «رایان» را بسیاری از مردم می‌شناسند؛ او ۱۳ سال دارد و فرزند «منصور پور جم»، دندانپزشک ساکن شهر بارهاون کانادا که در سانحه سرنگونی هواپیمای اوکراینی درگذشت. او فاجعه پشت فاجعه، دیوار پشت دیوار و اشتباه پشت اشتباه رو پشت سرگذاشته و در آخر قوی شده بود. انتشار ویدئوی سخنرانی رایان همزمان شده بود با نهایی شدن و نشر گزارش «U. S. News & World Report» درباره بهترین کشورهای دنیا برای رشد و تربیت فرزندان. رایان پورجم، به عنوان فرزندی که در کانادا رشد و تربیت یافته است، مهر تاییدی است بر این رتبه بندی جهانی. این حد از اعتماد به نفس و آگاهی و احساسات کنترل شده، تنها در یک جامعه و نظام آموزشی سالم شکل می‌گیرد و البته رایان، تنها یکی از میلیون‌ها تربیت یافته نظام آموزشی کاناداست.

تریبون مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR به مناسبت چهلمین سال امامت جمعه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نماهنگ «تریبون مقاومت» را منتشر کرد.

آخرین خبرها از عین الاسد

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
پس از ده روز از حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد، پنتاگون گزارشی را از این حمله منتشر کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پس از ده روز از حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد، پنتاگون گزارشی را از این حمله منتشر کرده است. خبر‌های تازه‌ای به گوش می‌رسد …
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق، ۲۷۰ دفتر بسیج دانشجویی از سراسر کشور طی نامه‌ای به آیت‌الله جنتی از رویکرد انقلابی شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت کرده و تلاش جهت تضعیف جایگاه این نهاد قانونی را محکوم کردند. متن این نامهبه شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیمشورای نگهبان بدون ملاحظه از هیچ کس فقط و فقط خدا را در نظر بگیرند. رویکردی که لازم است تحت تأثیر فشارهای صاحبان قدرت و ثروت، برخی مشهورین و مسئولین صاحب تریبون و افراد بی‌اطلاع از روند نظارت استصوابی خدشه‌ای بر آن وارد نشود. والسلام علی من اتبع الهدیبسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتیبسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهوازبسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضاییبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزبسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلامبسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهدبسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرسبسیج دانشجویی دانشگاه دولتی شیرازبسیج دانشجویی دانشگاه سمنانبسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرودبسیج دانشجویی دانشگاه فنی انقلاب اسلامیبسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیمابسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجاییبسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا سبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهرانبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیبسیج دانشجویی دانشگاه زابلبسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی تهرانبسیج دانشجویی دانشگاه علوم و تحقیقات تهرانبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدانبسیج دانشجویی مدرسه عالی شهید مطهریبسیج دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین علیه السلامبسیج دانشجویی دانشگاه شهید شمسی پوربسیج دانشجویی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایرانبسیج دانشجویی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوریبسیج دانشجویی دانشگاه آل طهبسیج دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشیبسیج دانشجویی آزاد اسلامی تهران شمالبسیج دانشجویی آزاد اسلامی تهران جنوببسیج دانشجویی دانشگاه نقشه برداری برنامه و بودجهبسیج دانشجویی دانشگاه معماری و هنر پارسبسیج دانشجویی دانشکده فنی شریعتیبسیج دانشجویی دانشگاه صدرابسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضویبسیج دانشجویی دانشگاه خیام مشهدبسیج دانشجویی مراکز غیر انتفاعی مشهدبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیشابوربسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی مشهدبسیج دانشجویی دانشگاه مطهری مشهدبسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مشهدبسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای الزهرابسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قزوین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تاکستان قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه فنی مهندسی بوئین زهرا قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه رجا قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه کار قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه فنی مهندسی شهید بابایی قزوینبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجانبسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامیبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شرقبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ساوهبسیج دانشجویی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپوربسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آبادبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشتبسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهرانبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهر کردبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلامبسیج دانشجویی علوم پزشکی ایرانبسیج دانشجویی دانشگاه مالک اشتربسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شیرازبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رستمبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زرقانبسیج دانشجویی دانشگاه دولتی استهبانبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرودشتبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرامهبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی داریونبسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان فارسبسیج دانشجوییدانشگاه آزاد اسلامی صفاشهربسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی شیرازبسیج دانشجویی پیام نور شیرازبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراببسیج دانشجویی دانشگاه دولتی فسابسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اقلیدبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استهبانبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور داراببسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیرازبسیج دانشجویی علوم پزشکی شیرازبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز کازرونبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرونبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرمبسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای لارستانبسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی لارستانبسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارسبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسابسیج دانشجویی دانشگاه دولتی جهرمبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ابادهبسیج دانشجویی دانشگاه شاهدبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مهدیشهربسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندرانبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بمبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نیشابوربسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شوشتربسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لارستانبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدسبسیج دانشجویی دانشگاه سورهبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آملبسیج دانشجویی دانشگاه کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کردستانبسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیلبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیلبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیلبسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلیبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیلبسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگانبسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان_پردیس شهید بهشتی بندرعباسبسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگانبسیج

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | اولین اظهارنظر روحانی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی؛ خطای نابخشودنی بود | درخواست مهم از قوه قضاییه

4 روز قبلهمشهری1

گمانه‌زنی‌ها درباره سانحه هواپیمای اوکراینی/ احتمال «جنایت جنگالی آمریکا» به موازات خطای انسانی پدافند

5 روز قبلتسنیم1

پیکر یک تبعه اوکراینی در حادثه سقوط هواپیما شناسایی شد

5 روز قبلمهر1

حرکت زشت دو مجری زن صداوسیما +عکس

5 روز قبلفردا نیوز1

مراسم یادبود دو نفر از جان‌باختگان هواپیمای اوکراین برگزار شد

6 روز قبلایرنا1

کیمیا علیزاده از ایران خداحافظی کرد

6 روز قبلروزنو1

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

6 روز قبلپوشش خبری1

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

6 روز قبلپوشش خبری1

قادری: به تعویق انداختن اعلام خطا در ماجرای هواپیمای اوکراین اشتباه بود

6 روز قبلایسنا1

فرمانده حشدالشعبی ترور شد+ عکس پیکر فرمانده / تکذیب شد

6 روز قبلرکنا1