نرخ میوه و تره‌بار در بازار اهواز مناسب است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اقتصادی
نرخ میوه و تره‌بار در بازار اهواز مناسب است

نرخ میوه و تره‌بار در بازار اهواز مناسب است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خوزستان رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز با بیان اینکه نرخ میوه و تره‌بار در بازار مناسب است، گفت: در حال حاضر فقط قیمت موز به دلیل کمبود عرضه در بازار حدود یک هزار تومان افزایش داشته و به کیلویی ۱۱ هزار تومان رسیده است.

عبدالرضا جمالی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت بازار میوه و تره‌بار اظهار کرد: با توجه به شرایط عرضه متناسب میوه در بازار، قیمت بسیاری از محصولات در بازار مطلوب است و افزایش قیمت خاصی در بازار درخصوص میوه وجود ندارد.

وی با اینکه نرخ میوه و تره‌بار در بازار مناسب است، افزود: در حال حاضر فقط قیمت موز به دلیل کمبود عرضه در بازار اندکی افزایش داشته است. این افزایش قیمت به شکلی است که هر کیلوگرم موز درجه یک که در هفته گذشته حدود ۱۰ هزار تومان بود، اکنون با قیمت حدود ۱۱ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز تصریح کرد: در حال حاضر هیچ کمبودی در بازار میوه وجود ندارد و می‌توان گفت که میوه به میزان کافی در بازار موجود و قیمت اقلام میوه در بازار نیز در ثبات است.

در سایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

جمالی‌پور عنوان کرد: مسایلی در زمینه قیمت گوجه در بازار وجود داشت اکنون از بین رفته است و با توجه به عرضه مناسب این محصول در بازار نرخ آن اندکی کاهش داشته است و اکنون قیمت هر کیلوگرم گوجه حدود ۹ هزار تومان برای مصرف کننده است.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص میوه شب یلدا و عید هنوز تصمیم‌گیری خاصی انجام نشده است اما با توجه به ثبات نرخ میوه در بازار، جای نگرانی نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه روز جمعه در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «کشورهای عادی کشتارگاه‌هایشان را به جای کنسولگری جا نمی‌زنند. کشورهای عادی به همسایگانشان حمله نمی‌کنند، باعث ایجاد بحران‌های بشردوستانه نمی‌شوند و از مذاکره سرباز نمی‌زنند. ما هیچ پیش‌شرطی برای مذاکره تعیین نمی‌کنیم» عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در جلسه‌ گفت‌وگویی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس گفته بود زمانی که ایران مانند یک کشور عادی عمل کند، می‌توانیم رابطه‌مان را احیا کنیم.

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر12 ساعت قبل

اولین ویدئو از زلزله‌زدگان ترکیه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

(عکس) ولخرجی‌های دیوانه‌وار ثروتمندترین ورزشکار جهان

6+
فراروفرارو10 ساعت قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین14 ساعت قبل
آلبرت بغزیان گفت: آقای روحانی باید متوجه تأثیرات و تبعات بعدی موضوعات اقتصادی که در رسانه‌ها مطرح می‌کنند باشند. اینکه رئیس جمهور از بسته بودن دست دولت در مسائل اقتصادی می‌گوید یا شرایط را به گونه‌ای عنوان می‌کند که تلقی عدم ثبات به سرمایه گذارخارجی می‌دهد به هیچ وجه به نفع اقتصاد کشور نیست. آلبرت بغزیان گفت: اگر آقای روحانی مایل به حل مشکلات اقتصادی کشور ارتباط ایشان با اقتصاد دانان باید دائمی باشد، رئیس جمهور ملزم به شنیدن و به کار گیری نقطه نظرات و الزامات اقتصادی ارائه شده توسط کارشناسان مربوطه است. از سوی دیگر رئیس جمهور و سفرا باید با بهره مندی از معاونت‌های مختلف دولت شرایط لازم را برای تعاملات و مراودات تجاری ما با سایر کشورها را فراهم کنند. قطعا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع کشورهای دیگر سخنان و زبان بدن رئیس جمهور و اعضای دولت و مسوولین را در مسائل اقتصادی نقد و بررسی می‌کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز14 ساعت قبل
اما اتفاق مهمتر ثبت رکورد تاریخی در ارزش بازار سهام بوده که به بیش از ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسید. به گزارش تجارت‌نیوز، شاخص بازار سهام امروز هم روند صعودی داشت و به ۴۱۷ هزار واحد رسد. اما اتفاق مهمتر ثبت رکورد تاریخی در ارزش بازار سهام بوده که به بیش از ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسید. اتفاق مهم امروز در بورس ثبت رکورد تاریخی ارزش بازار است که به ۱۵۱۶ هزار میلیارد تومان رسید. میزان معاملات امروز نیز ۶۰۰ میلیارد تومان رشد داشته و به چهار هزار میلیارد تومان رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر