اظهارنظرهای واشنگتن درباره اعتراضات لبنان دخالت در امور داخلی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی
اظهارنظرهای واشنگتن درباره اعتراضات لبنان دخالت در امور داخلی است

اظهارنظرهای واشنگتن درباره اعتراضات لبنان دخالت در امور داخلی است

مهرخبرگزاری مهر |
سفیر مسکو در بیروت اعلام کرد که اظهارنظرهای واشنگتن درباره اعتراضات لبنان دخالت در امور داخلی این کشور به شمار می رود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «الکساندر زاسپکین» سفیر روسیه در لبنان امروز اظهار داشت: اظهارنظرهای مقامات واشنگتن درخصوص اعتراضات مردمی در لبنان که آمریکا توجیه می‌کند علیه حزب الله است، دخالت در امور داخلی لبنان به شمار می‌رود.

وی با بیان این مطلب افزود: اعتراضات مردمی در لبنان توطئه آمریکایی محسوب نمی‌شود اما برخی از عوامل این اعتراضات در کشورهای غربی آموزش دیده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

روسیه و سوریه خواستار خروج نظامیان آمریکایی از غرب آسیا شدند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
روسیه و سوریه در بیانیه‌ای مشترک، ضمن محکوم کردن افزایش نیروهای آمریکایی در غرب آسیا، خروج این نیروها از منطقه را خواستار شدندبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، روسیه و سوریه در بیانیه مشترکی، اقدام آمریکا به افزایش نظامیانش را در غرب آسیا محکوم کردند. در این بیانیه که از طرف قرارگاه‌های هماهنگی مشترک دو کشور منتشر شد، آمده است: واشنگتن بر اساس وعده‌ای که داده بود، به جای آنکه یگان‌های نظامی اش را از منطقه خارج کند در پی آن است که با افزایش آمار‌های نظامیانش در منطقه، تنش را افزایش دهد، در شرایطی که با خروج نیروهایش می‌تواند، در پایان دادن تنش در منطقه سهیم باشد. این بیانیه می‌افزاید افزایش تنش که نتیجه ماجراجویی آمریکا در عملیات ترور (سپهبد) شهید قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه ایران است، به چالشی دیگر در مسیر بازگشت آوارگان سوری به کشور تبدیل شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به دنبال افشای فشار رییس جمهوری آمریکا بر اوکراین، ۲۱۹ نماینده از مجموع ۴۳۵ عضو مجلس نمایندگان آمریکا در پنجم مهرماه رای به استیضاح ترامپ دادند. قرار است سنا جلسه محاکمه ترامپ را آغاز کند. بر اساس قوانین استیضاح در سنا، روند محاکمه همان روزی که پلوسی مفاد استیضاح را ارائه دهد، آغاز می‌شود مگر این که روز ارائه آن یکشنبه باشد. پلوسی در بیانیه‌ای اعلام کرد که مفاد استیضاح ترامپ به همراه هفت مدیر دموکرات به سنا ارسال خواهد شد. مدیران استیضاح از مجلس نمایندگان آمریکا قرار است به عنوان دادستان در محاکمه ترامپ در سنا حاضر شوند.

نظرها

اخبار بیشتر