مارتینز: هازارد، مایکل جردن فوتبال است؛ کورتوا بهترین دروازه‌بان دنیاست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
مارتینز: هازارد، مایکل جردن فوتبال است؛ کورتوا بهترین دروازه‌بان دنیاست

مارتینز: هازارد، مایکل جردن فوتبال است؛ کورتوا بهترین دروازه‌بان دنیاست

نودخبرگزاری نود |
سرمربی بلژیک به مقایسه ادن هازارد با اسطوره ورزش بسکتبال پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، روبرتو مارتینز که هدایت تیم ملی بلزیک را بر عهده دارد در جدیدترین مصاحبه‌اش به تمجید از دو ستاره این کشور ادن هازارد و تیبو کورتوا پرداخته است.

مارتینز به تلویزیون اسپانیا گفته: «روزی را می‌بینم که هازارد برنده توپ طلا شود. از همان زمانی که در فرانسه بازی می‌کرد همه انتظار داشتند یک روز به سطحی برسد که برنده توپ طلا شود. هازارد از آن بازیکنانی است که همه اعضای تیم سعی می‌کنند توپ را به او برسانند. او مایکل جردن فوتبال است.

در خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

کورتوا با دروازه بانانی چون اوبلاک و ترشتگن فرق دارد. دروازه بانی مثل کورتوا وجود ندارد. او بهترین است. فیزیک بدنی اش به گونه‌ای است که می‌تواند واکنش هایی نشان دهد که بقیه دروازه بانان توانایی انجامش را ندارند. او یک بازیکن مدرن است. کمتر بازیکنی ثابت او را دارد. هر چقدر که از کورتوا تعریف کنم باز کم است!»

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

آناجآناج17 ساعت قبل
هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال؛ تراکتور در جم زمین‌گیر شد/ ساکت در خانه بی‌رحم، خارج از خانه بی‌روح! هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال کشور با شکست خارج از خانه و دور از انتظار تیم مدعی تراکتور به پایان رسید. به گزارش آناج، در آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال تیم تراکتور عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه تختی جم میهمان پارس جنوبی بود که درنهایت با یک گل نتیجه را به میزبانش واگذار کرده و ۳ امتیاز حساس این بازی را از دست داد. با این نتیجه، روند ناکامی تیم تراکتور در بازی‌های خارج از خانه تداوم یافت و این تیم برخلاف دیدارهای خانگی خود که رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی را با ساکت الهامی دارد، برای سومین بازی متوالی با هدایت این مربی در زمین حریفانش نتوانست به برتری برسد. سرمربی: ساکت الهامیانتهای پیام/
کرد آنلاینکرد آنلاین3 ساعت قبل
مدیرکل ورزش و جوانان استان: عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از فعالیت ۵۴ سمن در استان کردستان خبرداد. حامد جولایی امروز شنبه (۱۰اسفند) در سومین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان کردستان، اظهار کرد: استان کردستان با توجه به جمعیتی که دارد باید بالغ بر ۱۱۱ سمن در حوزه جوانان داشته باشد. وی افزود: فرمانداران در شهرستان‌ها همکاری لازم را در خصوص برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان ندارند و این مهم می‌توان به این حوزه آسیب برساند. مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان با بیان اینکه ارتقا سطح سمن‌ها به تنهایی انجام نمی‌شود، گفت: برای اینکه سمن‌ها از لحاظ توانایی و تعداد رشد داشته باشند باید همه دستگاه‌های عضو ستاد اوقات فراغت تلاش کنند. وی بیان کرد: از سمن‌ها می‌خواهیم که در حوزه‌های تعریف شده خود کار کنند و موازی کاری نکنند.

نظرها

اخبار بیشتر