تماشای دیدار شاهین شهرداری بوشهر - صنعت نفت آبادان رایگان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
تماشای دیدار شاهین شهرداری بوشهر - صنعت نفت آبادان رایگان شد

تماشای دیدار شاهین شهرداری بوشهر - صنعت نفت آبادان رایگان شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
تماشای دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان برای هواداران دو تیم رایگان اعلام شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، خداکرم ایزدپناه، سرپرست تیم فوتبال شاهین اظهار داشت: با پیگیری مدیریت باشگاه و هماهنگی‌های انجام شده با هیئت فوتبال استان بوشهر و سازمان لیگ، تماشای دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان رایگان است.

وی در ادامه افزود: علی‌رغم رایگان اعلام شدن تماشای این دیدار و در جهت مشخص شدن جایگاه هر نفر روی سکوهای ورزشگاه، سامانه بلیت‌فروشی از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۷ آذر فعال خواهد بود و هر نفر برای ورود به ورزشگاه باید حتما بلیت ورودی خود را (به صورت رایگان) تهیه کند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

به گزارش تسنیم، تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه، در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر به مصاف هم می‌روند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری18 ساعت قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما49 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، کیکاووس سعیدی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران افزود: جلسات متعدد کارشناسی و راهبردی با فدراسیون‌های ورزشی داشته‌ایم. سعیدی گفت: بودجه فدراسیون‌ها پیش از موعد پرداخت شده است و حدود ۲/۵ میلیارد تومان به فدراسیون‌های المپیکی پرداخت کردیم و قرار است همین مبلغ نیز تا پایان سال پرداخت شود. وی با بیان اینکه جلساتی برای بررسی مسائل و مشکلات فدراسیون‌های ورزشی در دستور کار است، افزود: حقوق ورزشی المپین‌ها نیز که سالانه ۶۰ میلیون تومان است، پرداخت خواهد شد. دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره موضوعات و مصوبات مجمع عمومی نیز گفت: در این مجمع گزارش مالی و عملکرد بودجه سال ۹۷ کمیته ملی المپیک ارائه شد و به تصویب مجمع رسید. در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک، روسای فدراسیون‌ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و صالحی امیری رئیس کمیته المپیک نیز دیدگاه‌های خود را درخصوص موضوعات موردنظر اعلام کرد.

نظرها

اخبار بیشتر