افزایش سهم زنان در لیست اصلاح طلبان/ زنان فراکسیون امید خوش درخشیدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

افزایش سهم زنان در لیست اصلاح طلبان/ زنان فراکسیون امید خوش درخشیدند

ایلناخبرگزاری ایلنا |
نماینده مردم تهران تاکید کرد: زنان فراکسیون امیدبه لحاظ عملکردی خوش درخشیدند.

افزایش سهم زنان در لیست اصلاح طلبان/ زنان فراکسیون امید خوش درخشیدند - 1

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان مجلس دهم پس از ثبت‌نام در انتخابات در جمع خبرنگاران با دفاع از عملکرد فراکسیون امید مجلس دهم گفت: هر کسی که عملکرد این فراکسیون را به صورت تخصصی بررسی کند به این امر اذعان می‌کند که زنان این فراکسیون به لحاظ عملکردی خوش درخشیدند.

وی افزود: با توجه به صحبت‌هایی که در محافل اصلاح‌طلبی در جریان است امیدوارم سهم زنان از لیست اصلاح طلبان به یک سوم افزایش پیدا کند. لیست اصلاح طلبان بر اساس شاخصه‌های اصلاح طلبی و فعال بودن و ویژگی‌هایی مانند جوان بودن بسته خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی در خصوص اولویت مجلس یازدهم گفت: انجام کار کارشناسی در حوزه قانون‌گذاری در بخش اقتصاد باید از اولویت‌های این مجلس باشد. جامعه امروز دیگر تصویب یک روزه حرف‌های خلق الساعه را نمی‌پذیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئو / روحانی: مجلس هم برای شما باشد؛ نوش جانتان

ایسناایسنا1 روز قبل
رئیس‌جمهور دوشنبه (۷ بهمن) در جمع استانداران و فرمانداران سراسر کشور سخنرانی کرد. حسن روحانی در بخشی از سخنان خود، خطاب به برخی جریانات حاکم بر برخی دستگاه‌ها، گفت: «شما که در جلسات خصوصی و اتاق‌های فکر خود می‌گویید مجلس بعدی صد درصد برای ماست. اگر مجلس بعدی برای شماست، دیگر چرا اینقدر غصه می‌خورید؟ بگذارید لااقل مشارکت شکل بگیرد و رقابت بالا برود و مجلس هم برای شما باشد. نوش جانتان. ما مشکلی با این داستان نداریم.»

ترامپ در رویای مذاکره / مصاحبه ظریف با اشپیگل چطور دست ترامپ را رو کرد؟

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مصاحبه دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با نشریه آلمانی اشپیگل، سروصدای بسیاری به راه انداخته است. اما مگر او در این مصاحبه چه گفت؟ ظریف در این مصاحبه در پاسخ به سوالی درباره امکان گفتگوی تهران و واشنگتن پس از ترور سردار سلیمانی گفته، اگر آمریکا تحریم‌ها را بردارد، ممکن است مذاکره‌ای انجام شود. این حرف ظریف که کنایه‌ای به بدعهدی آمریکاست، با بدفهمی رئیس‌جمهور ایالات متحده همراه شده و او این جمله را طوری جلوه داده که گویی ایران درخواست مذاکره دارد. ترامپ در واکنش این درخواست من درآوردی، جواب داده: «نه، مرسی!» ظریف این بدفهمی ترامپ را بی‌پاسخ نگذاشته و در توییتی، از او خواسته به جای توجه به تیترهای فکس‌نیوز، متن انگلیسی مصاحبه را بخواند.

فیلم/ سرنوشت برجام با کلینتون به کجا می‌رسید؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

روحانی: بزرگترین خطر دموکراسی تبدیل‌شدن انتخابات به تشریفات است

ایرناایرنا1 روز قبل
رییس جمهوری بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی را تبدیل انتخابات به تشریفات دانست و گفت: باید پاسدار اسلام، نظام، جمهوریت، نظر و خواست عامه مردم باشیم. اخبار مرتبط روحانی: بزرگترین خطر دموکراسی تبدیل‌شدن انتخابات به تشریفات است تهران- ایرنا- رییس جمهوری بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی را تبدیل انتخابات به تشریفات…
الفالف1 روز قبل
۳- آمریکا دبه کرد و نه تنها میز برجام را ترک کرد و به تعهدات خود عمل نکرد بلکه مانع انجام تعهدات دیگر طرف‌های برجامی شد. دولت ترامپ می‌تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم‌ها را بر دارد و به میز مذاکره بر گردد. آن‌ها طرفی هستند که میز مذاکره را ترک کرده است. پرسش خبرنگار از «مذاکره جدید» است نه «برجام»، آن هم مذاکره با آمریکا نه مذاکره‌ای با همه طرف‌های قبلی برجامی. ۱۰- برخی منتقدان کم انصاف ظریف هم البته همچون همیشه بهانه‌ای پیدا کرده‌اند که به شخص او بتازند.

امیر سابق قطر چه می‌کند؟ (+عکس)

8+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر