فاکس اسپورت: آزمون و بیرانوند شایسته بازی در باشگاه‌های بزرگ اروپا هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
فاکس اسپورت: آزمون و بیرانوند شایسته بازی در باشگاه‌های بزرگ اروپا هستند

فاکس اسپورت: آزمون و بیرانوند شایسته بازی در باشگاه‌های بزرگ اروپا هستند

فارسخبرگزاری فارس |
سایت فاکس اسپورت 5 بازیکن برتر آسیا که مستحق بازی در باشگاه های بزرگ اروپایی را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «فاکس اسپورت» امروز در گزارشی ۵ بازیکن برتر آسیا که مستحق بازی در باشگاه‌های بزرگ اروپایی هستند را معرفی کرد.

سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت و علیرضا بیرانوند، گلر پرسپولیس و تیم ملی جزو این بازیکنان برتر قاره کهن قرار گرفتند.

این رسانه برای هر کدام از این ۵ بازیکن بیوگرافی ای ارائه کرد و درباره همه آنها، نوشت: باشگاه‌ها برای کسب القاب بیشتر به جذب بازیکنان جدید می‌پردازند. در هنگام جستجو برای جذب بازیکنان برخی از جواهرهای فوتبال از دید این باشگاه‌ها دور می‌مانند. ما ۵ بازیکن از قاره آسیا معرفی می‌کنیم که آنها مستحق بازی کردن در باشگاه‌های بزرگ اروپایی هستند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

این ۵ بازیکن برتر آسیا از دید فاکس اسپورت به شرح زیر است: ۱- سردار آزمون (ایران) ۲- علیرضا بیرانوند (ایران) ۳- هوانگ هیچان (کره‌جنوبی) ۴- شویا ناکاجیما (ژاپن) ۵- تاکومیمینامینو (ژاپن).

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - تیم‌های بارسلونا و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان به بردی پرگل دست یافت. مشخصات بازیتاریخ: شنبه، ۳ اسفند ۹۸تورنمنت: فصل ۲۰۱۹/۲۰ لالیگاگلزنان: مسی (۱۴، ۳۷، ۴۰، ۸۷)، آرتور ملو (۸۹) ترکیب دو تیمشرح گل‌هابارسلونا ۱-۰ ایبار | پاس راکیتیچ پشت محوطه جریمه به مسی رسید. توپ پس از همکاری راکیتیچ و ویدال، پشت محوطه جریمه در سمت چپ به مسی رسید. بارسلونا ۴-۰ ایبار | مارتین بریتویت در محوطه جریمه با یک پاس عرضی پای چپ، مسی را در مقابل دروازه تقریبا خالی صاحب توپ کرد. بارسلونا ۵-۰ ایبار | همکاری آرتور و بریتویت، یک گل را به دنبال داشت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، این مدافع گرجستانی بعد از عزت پورقاز دومین بازیکن قلب دفاعی سپاهانی هاست که فصل را از دست می‌دهد. امیرقلعه نویی که در نشست مطبوعاتی امروز پیش از بازی با پرسپولیس که در باره این مدافع صحبت می‌کرد اعلام کرد متاسفانه گولسیانی تا پایان فصل در تیم سپاهان نخواهد بود. همچنین سپاهان کی روش استنلی مهاجم کارساز و بلند قامت خود را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما قلعه نویی امشب در نشست مطبوعاتی روی آن صحه گذاشت. در حال حاضر سپاهان در خط دفاع دو دفاع تخصصی دارد؛ محمدرضا مهدی زاده و محمد طیبی اما قلعه نویی ترجیح می‌دهد از زوج شایان مصلح و طیبی استفاده کند. این دو در دو مسابقه قبلی برابر العین و السد نیز به میدان رفته‌اند اما با همه تلاشی که به خرج دادند خط دفاع سپاهان فاقد استحکام قبلی بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر