فرامرزیان: پرداخت حقوق ورزشکاران پارالمپیک براساس مکانیزم کمیته پارالمپیک انجام خواهد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. ورزشی

فرامرزیان: پرداخت حقوق ورزشکاران پارالمپیک براساس مکانیزم کمیته پارالمپیک انجام خواهد شد

خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان توضیحاتی را درخصوص نحوه پرداخت حقوق به ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک می‌شوند، ارائه کرد. تاریخ انتشار: 14:43 - 16 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۴۶۶۰
فرامرزیان: پرداخت حقوق ورزشکاران پارالمپیک براساس مکانیزم کمیته پارالمپیک انجام خواهد شد - 0

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان در حاشیه نشست معاونین توسعه منابع ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها اظهار داشت: این نشست با حضور معاونین سازمان اداری و استخدامی و ذی‌نفعان، جهت بررسی وضعیت مالی در سال ۹۸، اقدامات در حوزه ساختاری، منابع انسانی و مجموعه مشکلات مرتبط با این سه بخش برگزار شد.

وی افزود: اقتصاد ورزش، حوزه تحول اداری، فناوری اطلاعات، جشنواره شهید رجایی، روند فعالیت و اقدامات ادارات کل در مقایسه با یکدیگر و موضوعات عمومی در حوزه ستادی و برش‌های استانی از جمله مباحثی است که در این نشست مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تحقق ۱۰۰ میلیارد اعتبار جهت تکمیل ۴۲ پروژه در سال ۹۸ گفت: در حال حاضر ۴۳ درصد اعتبار پروژه‌ها تامین شده است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم پروژه‌ها را به اتمام برسانیم و با استفاده از ظرفیت ماده ۲۷ برای پروژه‌های بیشتری اقدام کنیم.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

فرامرزیان تصریح کرد: سعی کردیم برنامه‌ریزی‌ای جهت پرداخت ویژه برای فدراسیون‌هایی که احتمال کسب مدال در آنها بیشتر است را داشته باشیم و به میزان برنامه‌هایی که ارائه می‌دهند مورد همراهی قرار بگیرند.

وی در خصوص پرداخت حقوق به ورزشکارانی که کسب سهمیه کردند، گفت: براساس مصوبه ستاد بازی‌ها قرار بر این شد به ورزشکارانی که سهمیه المپیک کسب می‌کنند به مدت یک سال (از تیر امسال تا تیر سال آینده) هر ماه مبلغ ۵ میلیون تومان به صورت حقوق از جانب وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به صورت مشترک پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: پرداخت حقوق ورزشکاران پارالمپیک براساس مکانیزم کمیته پارالمپیک انجام خواهد شد.

فرامرزیان افزود: به تمامی فدراسیون‌ها اعلام کردیم که چنانچه سهمیه المپیک توکیو کسب شده به نام خود ورزشکار و یا مربوط به فدراسیون است اعلام کنند تا طی یک مکانیزم خاص حمایت‌های مالی لازم صورت گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از کسب مقام سوم بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی ۲۰۱۹ و مقام قهرمانی جام بین قاره‌ای ۲۰۱۹ با صلاحدید کادر فنی به علت در پیش نداشتن مسابقات، به استراحتی ۲ ماهه و نیمه پرداختند. در ادامه برنامه‌های فنی این تیم، اردویی هفت روزه از دوم بهمن به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می‌شود. به این منظور عباس هاشم‌پور ۱۷ بازیکن را به این اردو فراخوانده است: پیمان حسینی، حمید بهزادپور، محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد معصومی زاده، مصطفی کیانی، علی میرشکاری، مسلم مسیگر، مهدی شیرمحمدی، محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، سعید پیرامون، هادی فرهمند، امیرحسین اکبری، احسان درا و موحد محمدپور. این اردو تا هشتم بهمن ادامه خواهد داشت.

نظرها

اخبار بیشتر