نظر صهیونیست‌ها درباره «نتانیاهو» چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
نظر صهیونیست‌ها درباره «نتانیاهو» چیست؟

نظر صهیونیست‌ها درباره «نتانیاهو» چیست؟

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
نظرسنجی جدید منتشر شده از سوی یک شبکه خبری صهیونیستی نشان داد که ۵۲ درصد ساکنان فلسطین اشغالی خواستار کناره‌گیری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی هستند.

به گزارش افکارنیوز،

نظرسنجی جدید منتشر شده از سوی یک شبکه خبری صهیونیستی نشان داد که ۵۲ درصد ساکنان فلسطین اشغالی خواستار کناره‌گیری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی هستند.

اخبار بین الملل - به نوشته روزنامه «هاآرتص» در حالی‌که ۵۲ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی شبکه ۱۲ اسرائیل که نتایج آن جمعه منتشر شد، استعفای نتانیاهو را خواستار شدند، ۳۸ درصد نیز بر این باور بودند که با وجود اتهامات وارده بر نتانیاهو، او باید در این سمت باقی بماند.

اتهامات نتانیاهو شامل پیشنهاد رشوه به برخی مجموعه‌های بزرگ رسانه‌ای در فلسطین اشغالی در برابر پوشش خبری مطلوب اوست.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

طبق یک نظرسنجی دیگر که توسط موسسه تحقیقاتی «اسمیت» به سفارش نشریه «اسرائیل هیوم» انجام شد، ۴۸ درصد از ساکنان فلسطین اشغالی معتقدند نتانیاهو با سه پرونده مجرمانه‌ای که دنبال خود دارد، نباید به نخست‌وزیری ادامه دهد و ۴۶ درصد نیز با تداوم حضور وی در این پست موافق بودند.

هفته گذشته نیز هزاران تظاهرکننده در تل آویو استعفای نخست وزیر رژیم صهیونیستی را خواستار شدند. معترضان در میدان «حبیمه» در تل آویو تجمع کرده و شعارهایی از جمله «نتانیاهو استعفا، اسرائیل مهمتر است» و «اسرائیل قوی» سردادند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همدردی وزیر خارجه کانادا با یک نانوا ایرانی که خانواده‌اش در حادثه هواپیما فوت شدند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول, معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دومین مرحله از سفر به ترکیه از پایتخت این کشور به استانبول سفر کرد.

همه سنگ‌های پیش پای قانون «کاهش مالیات پردرآمدها» +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
کارشناسان اعتقاد دارند این مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس که به معنای کاهش چشمگیر مالیات افرادی است که حقوق‌های نجومی می‌گیرند، هم برخلاف عدالت است و هم موجب کاهش ۵ هزار میلیارد تومانی درآمد دولت از این محل می‌شود. اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و بخصوص پزشکان مهمترین مخالفان تصویب مدل پنج پله‌ای مالیات بر درآمد کارمندان بودند زیرا مشمول بالاترین پله مالیاتی یعنی ۳۵ درصد می‌شوند. بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که ۲۰ نفر از اعضای کمیسیون تلفیق مجلس از جمله غلامرضا تاجگردون (رئیس کمیسیون تلفیق مجلس)، عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند. همچنین ۴ نفر از افراد مذکور (اعضای هیئت علمی)، پزشک هم هستند. از طرف دیگر، ۴ نفر از اعضای کمیسیون تلفیق مجلس، قاضی هستند.
فارسفارس1 روز قبل
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: نمایندگان مجلس طرحی راطرح پیگرد حقوقی علیه دولت انگلستان برای جبران خسارات وارده به اتباع ایرانی تهیه و با بیش از ۱۰۰ امضا آن را برای بررسی به هیأت رئیسه تقدیم کردند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان طرحی را با عنوان طرح پیگرد حقوقی علیه دولت انگلستان برای جبران خسارات وارده به اتباع ایرانی با قید یک فوریت تهیه و تدوین کردند. به استناد احترام و اصل حاکمیت کشورها و اعلامیه حقوق جهانی حقوق بشر و حقوق بشردوستانه که توسط دولت انگلستان بارها نقص گردیده است که برای احقاق حقوق اتباع ایرانی برای ویزای جبران خسارت‌های وارده شده نیاز به پیگیر حقوقی دولت ایران را دارد. دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف است کارگروهی به منظور جمع‌آوری اسناد، مدارک تکمیلی و برآورد خسارات انسانی و مادی و معنوی اتباع ایرانی تشکیل دهد. تبصره: رئیس کارگروه هر سه ماه یک گزارش عملکرد و اقدامات صورت پذیرفته را به مجلس شورای اسلامی ارائه نماید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
بلکه به بهانۀ آن می‌خواهم چند مورد دیگر از تعیین جایزه هایی این‌گونه را در تاریخ معاصر ایران یادآور شوم و مشخصا این سه فقره:۱. شاهین نجفی و ۱۰۰ هزار دلار/ چند سال قبل پایگاه خبری «شیعه آنلاین» برای کشتن شاهین نجفی مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین کرد. این گونه جایزه تعیین کردن‌ها در آمریکا هم سابقه دارد. در فروردین امسال هم هواپیماهای نظامی عراق اعلامیه‌هایی بر فراز استان «الانبار» پخش کردند و در آن‌ها برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری سرکردۀ داعش شود ۲۵ میلیون دلار جایزه تعیین شده بود. -----------------------------------------------------------------بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: اگر همه کرمانی‌ها در راه حاج قاسم شهید شوند، ابایی ندارند/ هر کس ترامپ را بکشد ۳ میلیون دلار جایزه نقدی می‌گیرد

:: وین - نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین، درباره نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووساظهارت:۱- سیمونتا سوماروگوا، رئیس جمهور سوئیس۲- روبرت هایک، سیاستمدار و نویسنده و یکی از سران ارشد حزب سبز آلمان و شرکت کننده در اجلاس داووس

نظرها

اخبار بیشتر