ماجرای تنبیه دانش آموزان یک مدرسه در کرج
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
ماجرای تنبیه دانش آموزان یک مدرسه در کرج

ماجرای تنبیه دانش آموزان یک مدرسه در کرج

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
آموزش و پرورش استان البرز در پی تنبیه بدنی چند دانش آموز در یکی از مدارس کرج توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری تسنیم: آموزش و پرورش استان البرز در پی طرح موضوع تنبیه بدنی وند دانش آموز در یکی از مدارس کرج توضیحاتی ارائه کرد که در این توضیحات آمده است: پس از دریافت گزارش و اخبار منعکس شده در رسانه‌های استان مبنی بر تنبیه بدنی تعدادی از دانش آموزان دبیرستان شیخ مفید توسط مدیر مدرسه، بررسی‌های لازم توسط واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات منطقه به عمل آمد و پرونده مدیر مدرسه برای بررسی و صدور رای به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری ارسال گردید تا بر اساس موازین و مقررات مربوط، برخورد قانونی انجام گردد.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر خوب شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ موضوع این تفاهم نامه، که ذبیح الله خداییان رییس سازمان ثبت اسناد و و سید رحمت اله اکرمی، معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور امضا کردند، همکاری متقابل در پاسخگویی به استعلامات ثبتی و تبدیل اسناد دفترچه‌ای موجود در مخازن وزارت امور اقتصادی و دارایی به سند تک برگ است. این تفاهم نامه در اجرای مواد ۳، ۹ و ۱۱ قانون حدنگار (کاداستر) و ماده ۶۹ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و مواد ۱۱۳، ۱۱۴ و ۱۲۳ قانون محاسبات عمومی کشور منعقد شد.
اصفهان امروزاصفهان امروز8 ساعت قبل
۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ / کد خبر:۷۹۰۰۸ استاندار اصفهان خواستار کمک و حمایت سیستم بانکی کشور از سرمایه گذاران به خصوص در طرح‌های انتقال آب و پروژه‌های ریلی استان شد. استاندار اصفهان خواستار کمک و حمایت سیستم بانکی کشور از سرمایه گذاران به خصوص در طرح‌های انتقال آب و پروژه‌های ریلی استان شد. به گزارش ایسنا، استاندار اصفهان کارگروه تسهیل و همچنین شورای حل اختلاف بانکی را نسخه رفع این مشکلات دانست و تصریح کرد: استان اصفهان در شرایط فعلی نیاز به ورود سرمایه گذاران دارد. وی خواستار سرمایه گذاری بانک ملت در استان اصفهان شد و گفت: بزرگترین و اصلیترین معضل اصفهان، موضوع آب است که حل آن خواسته تمام مردم استان است. وی همچنین بر برخی طرحهای ریلی و کوچک استان اشاره کرد و افزود: پروژههای قطار حومهای اصفهان-شاهین شهر و اصفهان-نجف آباد با داشتن مجوز از شورای عالی ترافیک و مسکن آماده کار است، اما برای اجرا نیازمند اعتبارات و سرمایهگذاری بانکها است.

موج جدید سرما در راه کشور

الفالف18 ساعت قبل
موج جدید سرما در راه کشورگروه اجتماعی الف، ۱ بهمن ۱۳۹۸، ۲۲:۴۶ ۳۹۸۱۱۰۱۱۷۸هواشناسی از روز جمعه حدود ۵ تا ۱۰ درجه کاهش دما را در بیشتر نقاط کشور پیش‌بینی می‌کند.

منابع مالی و درآمدهای پایدار شهری تقویت می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
لایحه مربوط به مالیات بر ارزش افزوده به درآمد‌های پایدار در شهرداری توجه کرده است و از شهرفروشی جلوگیری می‌کند. وی افزود:، اما در کشور ما به دلیل اینکه شهرداری‌ها متکی به درآمد‌های ناپایدار بودند مثل فروش تراکم و فروش زمین؛ در عمل به درآمد‌های پایدار توجهی نمی‌شد. الویری گفت: خوشبختانه مجلس به این موضوع مهم توجه کرد و سهم شهرداری‌ها از مالیات بر ارزش افزوده اضافه شد. از ۹ درصد مالیات ارزش افزوده طبق قانون ۳ درصد سهم شهرداری، ۵ درصد سهم دولت و یک درصد هم سهم بهداشت و ورزش بوده است که تغییر می‌کند. عضو شورای شهر تهران گفت: در لایحه درآمد پایدار مسیر‌های مختلفی برای تامین درآمد‌های پایدار شهرداری‌ها پیش بینی شده است.

عکس/ بارش تگرگ به بزرگی توپ گلف

6+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر