یمن: درحمله به اهداف صهیونیستی تردید نمی‌کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
یمن: درحمله به اهداف صهیونیستی تردید نمی‌کنیم

یمن: درحمله به اهداف صهیونیستی تردید نمی‌کنیم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
وزیر دفاع یمن اظهار داشت که ارتش این کشور بانک اهداف نظامی دریایی و زمینی از دشمن صهیونیستی را در اختیار دارد و در صورت تصمیم رهبران یمن در هدف قرار دادن آنها تردید نخواهد کرد.

به گزارش مشرق به نقل از المسیره، وزیر دفاع یمن در سخنانی گفت که نیروهای مسلح این کشور تمام جوانب حمله راهبردی که توانمندی‌های دشمن را فلج می‌کند، تدارک دیده‌اند.

سرلشکر محمد ناصر العاطفی در گفتگو با روزنامه المسیره که یکشنبه منتشر خواهد شد افزود: ارتش یمن بانک اهداف نظامی دریایی و زمینی از دشمن صهیونیستی را در اختیار دارد و در صورت تصمیم رهبران در هدف قرار دادن آنها تردید نخواهیم کرد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی تصریح کرد: صنایع نظامی یمن بسیار از زمان جلوتر است و می‌تواند با کشورهایی که ده‌ها سال در این خصوص سابقه دارند رقابت کند.

العاطفی در خصوص امارات هم گفت: تهدید ما علیه امارات همچنان پابرجاست و تمام اقدامات توطئه آمیز آن از نزدیک رصد می‌شود.منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایران‌جیبایران‌جیب23 ساعت قبل
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت. علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشت که متن آن در ذیل می‌آید: آیت‌الله جنتی دامت برکاتهدبیر محترم شورای نگهبانبا تقدیم سلام، این روزها هرجا می‌روم، مردم می‌پرسند دلیل رد صلاحیت شما چه بود؟ می‌گویم خودم هم نمی‌دانم. شورای نگهبان از من دعوت کرد. استاد شهید آیت‌الله مطهری نیز در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند در جمهوری اسلامی احزاب غیراسلامی هم حق فعالیت دارند مشروط به اینکه با تابلوی خودشان فعالیت کنند نه با تابلوی اسلام.
ایران‌جیبایران‌جیب23 ساعت قبل
وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: من باور دارم که کشورهای همسایه همچون عربستان سعودی خواهان کاهش تنش‌ها نیستند. وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: من باور دارم که کشورهای همسایه همچون عربستان سعودی خواهان کاهش تنش‌ها نیستند. وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به امکان مذاکره با عربستان سعودی اظهارکرد: ما برای مذاکره آماده‌ایم. نخست وزیر پاکستان از ما خواست تا با عربستان مذاکره کنیم. ظریف در ادامه تصریح کرد: پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی از عرب‌ها پیغامی دریافت کردیم که می‌گفتند ما خواهان مذاکره هستیم.

نظرها

اخبار بیشتر