۲۰ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در جیرفت و عنبرآباد شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
۲۰ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در جیرفت و عنبرآباد شدند

۲۰ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در جیرفت و عنبرآباد شدند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
فرماندار جیرفت گفت: در مجموع ۲۰ داوطلب برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ثبت نام کردند.

«ابوذر عطاپور وزیری» فرماندار جیرفت در تشریح آخرین وضعیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد گفت: لیست نهایی نامزدها برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد با ۲۰ نفر بسته شد که یک نفر از لیست فوق در ستاد انتخابات وزارت کشور (تهران) و بقیه در ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان جیرفت ثبت نام کردند.

وی درباره حضور چهره‌های شاخص در این لیست اظهار کرد: از تعداد ثبت نامی‌های حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، ۱۹ نفر مرد و یک نفر خانم هستند که می‌توان در این لیست به چهره هایی همچون «یحیی کمالی پور» نماینده فعلی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس، «فرج الله عارفی» نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، «بهنام سعیدی» فرماندار اسبق کرمان و معاون سابق پیش ‌بینی و پیشگیری و سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور نام برد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ مردم نگذاشتند ایران، دشمن شاد شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
ریاض و مسقط تا حد زیادی از طرح‌های آمریکا برای منطقه خاورمیانه حمایت می‌کنند، گرچه در جزئیات مسائل تفاوت‌هایی وجود دارد. مقامات مسقط هیچ‌گاه رسما این میانجی‌گری را تایید نکرده‌اند، اگرچه سخنان شنیده شده از پایتخت عمان همواره درباره لزوم تماس‌های دیپلماتیک است. به‌رغم اعلام آمادگی ایران برای گفت‌وگو و همکاری با کشورهای منطقه برای مشارکت در رفع مشکلات منطقه، مقامات تهران علاقه‌ای به مذاکره با طرف آمریکایی نشان نمی‌دهند. به‌خصوص در شرایطی که مقامات واشنگتن به‌طور علنی اذعان می‌کنند که هدف ایالات‌متحده «تغییر رفتار ایران» در منطقه است. او قول داده که تلاش می‌شود تا از طریق روش‌های اعمال فشار سیاسی و اقتصادی بر مقامات تهران به این هدف نزدیک شد.

نظرها

اخبار بیشتر