نحوه خرید بلیط دیدار پرسپولیس و گل گهر سیرجان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. ورزشی
نحوه خرید بلیط دیدار پرسپولیس و گل گهر سیرجان

نحوه خرید بلیط دیدار پرسپولیس و گل گهر سیرجان

ایمناخبرگزاری ایمنا |
بلیط فروشی دیدار پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان از طریق سامانه بلیط فروشی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور آغاز گردیده است.

به گزارش خبرنگارایمنا، یکی از دیدارهای هفته چهاردهملیگ برتر فوتبال، رویارویی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان است؛ این دو تیم روز سه شنبه۱۹ آذرماه - از ساعت۱۷ و ۳۰ دقیقه به میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم خواهندرفت.

علاقه مندان برایخرید بلیط تماشای دیدارهای تیم‌های پرسپولیس و گل گهر سیرجان می‌توانند به سایت اینترنتی www.pin۹۰.irمراجعه کنند.

قیمت بلیط دیدار پرسپولیس و گل گهر سیرجان

با اعلام سامانه بلیط فروشی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان متصدی فروش بلیط دیدارهای ورزشگاه آزادی تهران قیمت بلیط به شرح ذیل اعلام شده است:

خبری: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

جایگاه۲۵هزار تومان، روبروی جایگاه۱۵هزار تومان، پشت دروازه، طبقه دوم و جایگاه مهمان۱۰هزار تومان، جایگاه ویژه۱۰۰هزار تومان

جهت خرید بلیط الکترونیکی وارد نمودن کد ملی ضروری است و برای ورود به ورزشگاه همراه داشتن کارت ملی و تصویر بلیط (ترجیحا پرینت تصویر) الزامی است. کد خبر ۴۰۰۰۴۲

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل

فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوس

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل مهرداد محمدی برای آوسگروه ورزشی الف، ۲۸ دی ۱۳۹۸، ۲۱:۰۷ ۳۹۸۱۰۲۸۱۵۰مهرداد محمدی بعد از ارسال پاس گل دوم، گل سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

ویدیو؛ پاس گل میلاد محمدی مقابل ماسکرون (خنت - ماسکرون)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل و پاس گل مهرداد محمدی مقابل پورتیموننزه

ایلناایلنا1 روز قبل

صدای واحد برای عزت ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
پس از اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا برای گرفتن میزبانی از تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان، مسئولان اول ورزش ایران به فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی رفتند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، واقعیت این است که AFC وارد بازی سیاسی شده و با حمایت پول‌های کثیف برای برخی‌ها خوش خدمتی می‌کند، اما خروج ایران از لیگ باشگاه‌های آسیا به ضرر قاره کهن است.

نظرها

اخبار بیشتر