لرستانی‌ها ۱۸۴۷ بار از صنوف متخلف شکایت کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
لرستانی‌ها ۱۸۴۷ بار از صنوف متخلف شکایت کردند

لرستانی‌ها ۱۸۴۷ بار از صنوف متخلف شکایت کردند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: امسال ۱۸۴۷ گزارش مردمی برای شکایت از تخلف واحدهای صنفی توسط سامانه ۱۲۴ دریافت شده است.

محمدرضا صفی‌خانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از این تعداد گزارش مردمی، ۱۴۶۵ مورد در حوزه کالا و ۳۸۲ مورد خدمات بوده که تاکنون گزارش بازرسی ۴۴۲ مورد تهیه شده است.

وی تصریح کرد: ۴۴۱ مورد گزارش مردمی که بازرسی آن‌ها انجام شده در دست بررسی بوده و تاکنون رضایت ۸۴ مشتری جلب شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خاطرنشان کرد: در هشت‌ماهه سال گذشته ۱۴۹۱ گزارش مردمی در ستاد ۱۲۴ دریافت شد که از این تعداد ۱۱۸۱ فقره در حوزه کالا و ۳۱۰ مورد در بخش خدمات بود که ۱۳۱ مورد موفق به جلب رضایت شاکیان شدند.

صفی خانی اضافه کرد: هشت‌ماهه امسال ۷۱ هزار و ۲۲۵ بازرسی از بازار انجام شده که نسبت به ۵۳ هزار و ۳۱۰ فقره مدت مشابه سال گذشته، ۳۳٫۶ درصد رشد داشته است.

وی تعداد پرونده‌های تخلفاتی امسال و سال گذشته را به ترتیب ۳۹۹۶ و ۳۸۹۶ فقره برشمرد و گفت: ارزش ریالی پرونده‌ها از حدود ۶۰ میلیارد تومان در سال گذشته، اکنون به بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان رسیده و رشد ۷۰ درصدی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تأکید کرد: ‌ مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی از قبیل کم‌فروشی، گران‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و یا ارائه فاکتور، مراتب را با شماره ۱۲۴ درمیان بگذارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دلتنگی سردار سلامی از نبود همسایه‌اش حاج قاسم‌

آخرین خبرآخرین خبر16 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدخبرگزاری دانشجو/ سردار سلامی می‌گوید: من همسایه او بودم، هر روز صبح خودروی او را که می‌دیدم دلم آرام میگرفت. الآن چند روز است که هر وقت صبح از خانه بیرون می‌‌آیم قاسم نیست، آن خودرو هم نیست …

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فرزندان سردار شهید سلیمانی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

آخرین خبرآخرین خبر18 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدصدا و سیما/ آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و پاسداشت مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. دو فرزند سردار شهید سلیمانی نیز در مراسم معارفه سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران حضور داشتند.

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ ورود اجساد شهروندان اوکراینی سانحه هوایی به کی‌یف

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر