تمام مدارس نوبت عصر سلسله و دلفان به دلیل بارش برف تعطیل شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
تمام مدارس نوبت عصر سلسله و دلفان به دلیل بارش برف تعطیل شد

تمام مدارس نوبت عصر سلسله و دلفان به دلیل بارش برف تعطیل شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
تمام مدارس نوبت عصر سلسله، دلفان و منطقه کاکاوند امروز به دلیل برف و برودت هوا تعطیل است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، بارش برف و سردی هوا سبب شد تا مسئولان آموزش و پرورش استان لرستان برخی از مدارس شهرستان‌های استان از جمله سلسله و دلفان را در شیفت صبح امروز تعطیل اعلام کنند.

صیاد درگاهپور رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد که تمامی مدارس نوبت عصر نورآباد، سلسله و منطقه کاکاوند به دلیل برف و برودت هوا تعطیل است.

به گزارش تسنیم امروز تمام مدارس نوبت صبح نورآباد، کاکاوند و مدارس پیش‌دبستانی و دبستان شهرستان سلسله در شیفت صبح تعطیل شد همچنین برف و سردی هوا مدارس نوبت صبح بیرانشهر را به تعطیلی کشاند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری10 ساعت قبل

فیلم | نخستین پرواز مستقل یک «جت من» در جهان

همشهریهمشهری10 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از یورونیوز، در جریان این پرواز او در حالی که کنترل کامل پرواز را در اختیار داشت، با بال‌هایی مجهز به چهار موتور مینی‌جت، تمام مراحل پرواز شامل بلند شدن از زمین، اوج گرفتن تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری و در نهایت فرود دوباره را با موفقیت انجام داد.

فیلم/ نظر مردم درباره عملکرد اصلاحات و اعتدال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

مصرف مواد مخدر توسط مارادونا روی نیمکت در جریان بازی؟ +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
مارادونا که در پایان بازی با سنترال و در واکنش به احتمال اخراجش از این تیم گفته بود رئیس بهتر است مواطب باشد ابتدا من او را اخراج نکنم، حالا در مظان یک اتهام بزرگ قرار دارد؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت. فیلم این حرکت مشکوک به مصرف مواد مارادونا را در ادامه ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. او دو رقیب جدی داشت ولی مارادونا تهدید کرد که در صورت کنار رفتن پیگرینو از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. مارادونا در دو جلسه تمرینی اخیر تیمش نیز حضور پیدا نکرده و به همین دلیل پیگرینو درخواست ملاقات فوری با او را داده است. جلسه امروز و نیز بازی شنبه برابر ایندیپندینته در تعیین وضعیت آینده مارادونا حائز اهمیت خواهند بود و در این بین نباید اتهام مصرف مواد روی نیمکت را نیز نادیده گرفت.

اقدام مشکوک مارادونا در فوتبال زنده!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر