دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر

دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده «شهید دانشجو حیدر عزیزی» و دانشجویان کردستانی دیدار صمیمی و گفت‌وگو کرد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ‌به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی به‌مناسبت روز دانشجو با خانواده «شهید دانشجو حیدر عزیزی» و دانشجویان دیدار صمیمی و با آنان گفت‌وگو کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان سپس برای تبریک روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان حضور یافت و در جمع دانشجویان این دانشگاه گفت: روز دانشجو یک روز بزرگ در تاریخ کشور ماست.

وی خاطرنشان کرد: علت نام‌گذاری این روز به‌واسطه شهادت سه تن از دانشجویان عدالت‌خواه است؛ مقام معظم رهبری از شما دانشجویان انتظار دارند که طالب علم باشید، روحیه مطالبه‌گری داشته و اعتقاد دینی و انقلابی خود را تقویت کنید.

سردار حسینی با بیان اینکه امام راحل (ره) دانشگاه را کارخانه آدم‌سازی توصیف کردند، افزود: این جمله حاکی از ارزش و جایگاهی است که دانشگاه دارد، بنابراین دانشجو باید برای هدف و کار خود ارزش قائل شود.

وی خطاب به دانشجویان گفت: امروز جا پای کسانی گذاشتید که جانشان را در راه استکبارستیزی و انقلاب فدا کردند، قشر جوان وارثان این انقلاب و باید همانند جان خود، از این انقلاب حراست و پاسداری کنند.

دانشگاه فرهنگیان استان کردستان، پردیس بنت‌الهدی صدر هم مقصد بعدی «سردار حسینی» بود که در آن دانشجویان را طالبین علم امروز و معلمان فردا خواند که تاریخ‌های ارزشی و مهم را هم برای کشور رقم زده‌اند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این دیدار نیز خاطرنشان کرد: انتظاری رهبری از دانشجویان به‌مراتب بیشتر از دیگر اقشار جامعه است و طالب علم‌ بودن، داشتن روحیه و شور انقلابی، مبارزه با استکبارستیزی و مطالبه‌گر بودن همگی چکیده خواسته رهبری از شماست.

سردار حسینی افزود: وجود اعتقاد دینی و انقلابی در بین دانشجویان همگی منجر به رسیدن پیشرفت علمی در کشور شده که این میزان از رشد در تمام زمینه‌ها با شرایط اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست.

دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر - 11دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر - 12دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر - 13دیدار صمیمی فرمانده سپاه کردستان با خانواده «شهید ‌عزیزی» و «دانشجویان» +تصاویر - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ هشدار تخلیه منازل به ساکنان پلدختر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ببینید | انتقاد باشگاه خبرنگاران از بهنوش بختیاری برای تبلیغ شربت ضد کرونا!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

همشهری TV | هشدار یک پزشک از بیمارستان طالقانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

همشهری TV | شورای شهر زیر سایه کرونا

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم/ میناوند پست جنجالی منتسب به خود را تکذیب کرد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ببینید | نوبخت: بودجه ۹۹ کمترین وابستگی به نفت را در طول تاریخ معاصر دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رویداد تخصصی حوزه گردشگری داخلی است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسیده و با حمایت و حضور وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ۹۸ با هدف ارائه‌ی دستاوردها و آشنایی با توان و نوآوری‌ فعالان صنعت گردشگری کشور و ظرفیت‌ها و زمینه‌های مختلف سفر برای گردشگران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

نظرها

اخبار بیشتر