جزئیات بودجه ۹۹|درآمد ۶۹۰۰ میلیاردی از مالیات بر ثروت/ عوارض گمرکی ۲۰ هزار میلیارد تومان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
جزئیات بودجه ۹۹|درآمد ۶۹۰۰ میلیاردی از مالیات بر ثروت/ عوارض گمرکی ۲۰ هزار میلیارد تومان

جزئیات بودجه ۹۹|درآمد ۶۹۰۰ میلیاردی از مالیات بر ثروت/ عوارض گمرکی ۲۰ هزار میلیارد تومان

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
بر اساس بودجه ۹۹، درآمد ۶۹۰۰ میلیاردی از مالیات بر ثروت لحاظ شده و کل درامد گمرک در سال بعد فقط ۲۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در قسمت مالیات بر ثروت لایحه بودجه ۹۹ آمده است، ۶۹۰ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارث وصول خواهد شد. همچنین مالیات بر انتقال سر قفلی ۱۵۰۰ میلیارد تومان خواهد بود. مالیات نقل و انتقال سهام نیز ۲۲۰۰ میلیارد تومان براورد شده است. از سوی دیگر مالیات نقل و انتقال املاک فقط ۱۲۰۰ میلیارد تومان لحاظ شده است.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

همچنین درامد گمرک از محل حقوق و عوارض ۲۰ هزار میلیارد تومان لحاظ شده که درامدی برای واردات خودرو در نظر گرفته نشده است.

جزئیات بودجه ۹۹|درآمد ۶۹۰۰ میلیاردی از مالیات بر ثروت/ عوارض گمرکی ۲۰ هزار میلیارد تومان - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین ویدئو از زلزله‌زدگان ترکیه

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر15 ساعت قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه روز جمعه در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «کشورهای عادی کشتارگاه‌هایشان را به جای کنسولگری جا نمی‌زنند. کشورهای عادی به همسایگانشان حمله نمی‌کنند، باعث ایجاد بحران‌های بشردوستانه نمی‌شوند و از مذاکره سرباز نمی‌زنند. ما هیچ پیش‌شرطی برای مذاکره تعیین نمی‌کنیم» عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در جلسه‌ گفت‌وگویی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس گفته بود زمانی که ایران مانند یک کشور عادی عمل کند، می‌توانیم رابطه‌مان را احیا کنیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا امسال نیز مانند سال‌های گذشته گروه مشاورین «بی ای وی» با همکاری دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا اقدام به انتشار لیست برترین کشورهای جهان برای کودکان کرد. این لیست حاوی نام ۷۳ کشور و بر اساس معیارهایی چون: رعایتبشر، مرخصی‌های شغلی بهبرای مراقبت از کودکان، عدالت جنسیتی، توزیع عادلانه درآمد، امنیت، میزان توسعه یافتگی نظام آموزشی، نظام مراقبت‌های درمانی، سرانه تولید ناخالص داخلی و توزیع عادلانهاست. لازم به ذکر است که در رتبه‌بندی امسال نام برخی کشورها در فهرست دیده نمی‌شود. برترین کشورها۱-دانمارکجمعیت: ۵٫۸ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۵۲ هزار و ۲۷۹ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه افزایش۲- سوئدجمعیت: ۱۰٫۲ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۵۳ هزار و ۶۵۲ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه کاهش۳- نروژجمعیت: ۵٫۳ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۷۴ هزار و ۳۵۷ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: بدون تغییر۴- کاناداجمعیت: ۳۷٫۱ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۴۹ هزار و ۶۹۰ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: بدون تغییر۵- هلندجمعیت: ۱۷٫۲ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۵۶ هزار و ۴۸۹ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه افزایش۶- فنلاندجمعیت: ۵٫۵ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۴۶ هزار و ۵۹۶ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه کاهش۷- سوئیسجمعیت: ۸٫۵ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۶۵ هزار و ۱۰ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: بدون تغییر۸- نیوزلندجمعیت: ۴٫۹ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۴۰ هزار و ۹۶ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه افزایش۹- استرالیاجمعیت: ۲۹ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۵۲ هزار و ۳۷۹ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه کاهش۱۰- اتریشجمعیت: ۸٫۸ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۵۲ هزار و ۱۷۲ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: عضو تازه واردبدترین کشورها۱-قزاقستانجمعیت: ۱۸٫۳ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۲۷ هزار و ۶۶۰ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: بدون تغییر۲- لبنانجمعیت: ۶٫۸ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۱۴ هزار و ۶۸۹ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: بدون تغییر۳- گواتمالاجمعیت: ۱۷٫۲ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۸۴۴۳ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: چهار رتبه کاهش۴- میانمارجمعیت: ۵۳٫۷ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۶۲۲۷ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: دو رتبه افزایش۵- عمانجمعیت: ۴٫۸ میلیون نفرسرانه تولید ناخالص داخلی: ۴۷ هزار و ۹۳۳ دلارتغییر رتبه نسبت به سال قبل: یک رتبه کاهشرتبه دیگر کشورهادر این رتبه بندی هم چنین عربستان در رده شصت و هفتم، قطر در رده شصت و یکم، امارات در رده پنجاهم، ترکیه در رده چهل و پنجم، روسیه در رده چهل و چهارم، چین در رده چهل و سوم، آمریکا در رده هجدهم، فرانسه در رده چهاردهم و آلمان در رده سیزدهم ایستاده‌اند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل

لزوم راه اندازی مرکز ملی مطالعات آب‌های مشترک مرزی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
آقای رضا اردکانیان افزود: امروز با همکاری دانشگاه تربیت مدرس دو تفاهم نامه رسما امضا شد و قرارداد‌های اجرایی آن نیز برای شروع کار تدوین خواهد شد. اردکانیان منابع آب مشترک در حوضه‌های آبریز مشترک را از اولویت‌های وزارت نیرو دانست و افزود: با توجه به نیاز‌ها باید بتوانیم از ظرفیت‌های تخصصی که در دانشگاه وجود دارد بهره‌مند شویم و مقدمات تاسیس مرکز ملی مطالعات آب‌های مشترک مرزی را فراهم کنیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر نیرو با اشاره به اینکه تفاهم نامه دوم درخصوص بخش اجتماعی دو موضوع آب و انرژی است گفت: تاکید در این تفاهم نامه بر موضوع مدیریت مصرف و شیوه‌های بررسی طرح‌ها و پررنگ‌تر دیدن وجه اجتماعی موضوع آب و انرژی است. راه‌اندازی هسته متناسب با موضوع تفاهم نامه در دانشگاه، ظرفیت سازی انسانی برای تربیت نیرو‌های تخصصی در کشور با استفاده از ظرفیت‌های طرفین، ارزیابی و پایش فعالیت‌های موسسات ملی، منطقه‌ای و بین المللی پیرامون موضوع تفاهم نامه، تسهیل تبادل داده، اطلاعات و گزارشات مورد نیاز موضوع تفاهم نامه با لحاظ حقوق معنوی و طبقه بندی آن‌ها. بخشی از زمینه‌های همکاری مشترک وزارت نیرو و دانشگاه تربیت مدرس است.

نظرها

اخبار بیشتر