مقایسه عملکرد سرمربیان تراکتور در دوره زنوزی؛ بی‌اعتمادی به بهترین!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
مقایسه عملکرد سرمربیان تراکتور در دوره زنوزی؛ بی‌اعتمادی به بهترین!

مقایسه عملکرد سرمربیان تراکتور در دوره زنوزی؛ بی‌اعتمادی به بهترین!

نودخبرگزاری نود |
زنوزی به هیچ سرمربی بیش از یک نیم‌فصل فرصت نمی‌دهد.

به گزارش وبسایت نود، صبوری پایین مالک تراکتور، کوتاه‌ترین دوران مصطفی دنیزلی در فوتبال ایران را رقم زده است. زنوزی به دنیزلی هم بیشتر از ۱۱ هفته زمان نداده تا چهارمین سرمربی هم در دوران او از تراکتور جدا شود. این در حالی است که زنوزی از ابتدای فصل قبل مالکیت تراکتور را به عهده گرفته و تیم او در لیگ فقط ۴۱ مسابقه برگزار کرده است.

مقایسه عملکرد سرمربیان تراکتور در دوره زنوزی

مقایسه عملکرد سرمربیان تراکتور در دوره زنوزی؛ بی‌اعتمادی به بهترین! - 3

تراکتور فصل قبل را با جان توشاک نامی استارت زده بود. توشاک در شش هفته ابتدایی فقط ۲ برد داشت. توشاک با تفاضل گل منفی یک، تراکتور را ترک کرد و رفت. سپس هدایت این تیم به محمد تقوی رسید. تقوی بیش از نیمی از مسابقاتش را برنده شد، تیمش ۱۷ گل زد و میانگین گل خورده‌اش به یک هم نرسید. آماری که بهترین عملکرد یک مربی در دوران تراکتور زنوزی است؛ اما این عملکرد هم باعث نشد که زنوزی در نیم‌فصل در تراکتور دست به تغییر نزند.

تقوی با میانگین ۱٫۸ امتیاز تراکتور را ترک کرد و نیمکت این تیم به یک خارجی معروف دیگر رسید. این بار ژرژ لیکنز با استقبال هواداران تبریزی وارد باشگاه تراکتور شد. لیکنز با کسب ۲۶ امتیاز از ۱۵ مسابقه توانست تا پایان فصل در این تیم بماند. تیم لیکنز در بیش از نیمی از مسابقاتش کلین‌شیت کرده بود، ۷ بازی را برد، ۱۹ گل زد و ۱۱ گل خورد. عملکردی که باز هم مالک این باشگاه را راضی نکرد و برای فصل جدید سراغ مصطفی پاشا رفتند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

مصطفی دنیزلی ضعیف‌ترین عملکرد را در بین مربیان دوره زنوزی رقم زده است. تراکتور دنیزلی تا پایان هفته یازدهم موفق شد ۵ برد، ۸ کلین‌شیت، ۱۱ گل زده، ۸ گل خورده و ۱۸ امتیاز داشته باشد و از تراکتور برود. سرنوشتی که پیش از او سر راه سه سرمربی دیگر هم قرار گرفته بود و مشخص بود که مالک این باشگاه به هیچ مربی فرصت زیادی نخواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
لیگ فوتبال اروپا| پیروزی اینتر و اینتراخت و توقف منچستر یونایتدلیگ فوتبال اروپا| پیروزی اینتر و اینتراخت و توقف منچستر یونایتدبه گزارش وانانیوز، در آغاز دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ فوتبال اروپا ۸ بازی به طور همزمان برگزار شد. در مهمترین دیدارها تیم‌های اسپورتینگ لیسبون، ختافه، اینترمیلان، اینتراخت فرانکفورت و شاختاردونتسک به پیروزی رسیدند. منچستر یونایتد هم در خانه کلوب بروژ به تساوی یک بر یک دست یافت. تک گل منچستر یونایتد توسط مارسیال در دقیقه ۳۶ زده شد. اینترمیلان در شرایطی در بلغارستان پیروز شد که ۲ گل بازی را کریستین اریکسن در دقیقه ۷۱ و لوکاکو ۹۰ به ثمر رساندند.
روزنوروزنو17 ساعت قبل
یکی از نکات جالب توجه آن دیدار لباس‌های دو تیم بود که دیگر در هیچ دیدار دیگری به تن نکرده بودند. لباس‌های که با احترام به لباس‌های امروز به مراتب زیباتر و خوش طرح بود. لباس پرسپولیس با طرحی ساده و تبلیغاتی از مبلیران و بر خلاف پرسپولیس، استقلال با لباسی که خط‌های مورب و نام منظم که البته هر دو زیبا بود. اما جدا از لباس بازیکنان داخل زمین لباسی بود که ستاره کاریزماتیک تمام دربی‌ها به تن کرده بود. ستاره‌ای که ۱۳ دربی را با لباس‌های استقلال و پرسپولیس به میدان رفت و هیچ گاه قافیه را نباخت.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
به نظر می‌رسد که ارلینگ هالند، ستاره این روزهای دورتموند، در دوران نوجوانی طرفدار منچستر سیتی بوده است. خبرورزشی: پس از درخشش فوق العاده در سالزبورگ، چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به ستاره نروژی این تیم یعنی ارلینگ هالند دوخته شد. در مقطعی حتی گفته شد که این بازیکن در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار دارد اما هالند در چرخشی جالب دورتموند را به عنوان تیم جدید خود انتخاب کرد. هالند خیلی زود موفق شد توانایی‌های استثنایی خود را به اثبات برساند و در همین چند هفته ستاره اصلی زنبورها در همه مسابقات بوده است. حالا اما عکس جالبی از ستاره نروژی دورتموند با لباس تیم منچستر سیتی منتشر شده که به نوعی نشان می‌دهد که او در دوران نوجوانی طرفدار این تیم انگلیسی بوده است!

آشنایی با گرانقیمت‌ترین لژیونر‌های فوتبال ایران

4+
روزنوروزنو1 روز قبل
روزنوروزنو1 روز قبل
همین‌طور فیلمی که از همراهی ستاره پرسپولیسی با همین هنرپیشه خانم منتشر شد و کلی جار و جنجال به پا کرد. داستان آقای فوتبالیست با خانم بازیگر همچون داستان لیلی و مجنون همه‌گیر شد. همبازی آقای فوتبالیست هم در فضای مجازی پستی گذاشت و حرف از عروس و عروسی زد تا شایعات به بالاترین حد ممکن برسد! هرچند مخالفت شدید مادر آقای فوتبالیست جلوی ازدواج رسمی و قانونی این دو را گرفت، اما مانع ارتباط موقت آن‌ها نشد! شنیدیم همه چیز به آخرین سفر خانم بازیگر به خارج از کشور و محل زندگی و بازی آقای فوتبالیست برمی‌گردد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| به نقل از فاکس، تیم ملی فوتبال چین باید در انتخابی جام جهانی برابر مالدیو و در ادامه گوام به میدان برود. قرار است دیدار خانگی تیم ملی چین و مالدیو در کشور تایلند و بدون حضور تماشاگر برگزار شود. این تصمیم به خاطر شیوه ویروس کرونا گرفته شده است و چین باید در کشور تایلند از حریف خود میزبانی کند. در حال حاضر سوریه در گروه A با ۱۵ امتیاز از ۵ مسابقه صدرنشین است در حالی که چین با هفت امتیاز از چهار مسابقه در رده دوم جدول قرار دارد. فیلیپین با هفت امتیاز از پنج مسابقه در رده سوم قرار دارد و مالدیو با شش امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

نظرها

اخبار بیشتر