مدیریت هدفمند فضای مجازی برای برگزاری انتخابات سالم در اردبیل
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
مدیریت هدفمند فضای مجازی برای برگزاری انتخابات سالم در اردبیل

مدیریت هدفمند فضای مجازی برای برگزاری انتخابات سالم در اردبیل

مهرخبرگزاری مهر |
اردبیل - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: به منظور برگزاری انتخابات سالم و کاهش تخلفات، مدیریت هدفمند فضای مجازی و آگاه سازی عمومی در خصوص جرایم انتخاباتی مورد تأکید قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر عتباتی پیش از ظهر یکشنبه در دومین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی استان اردبیل عنوان کرد: با توجه به نقش مهم فضای مجازی در اطلاع رسانی و تبلیغات و به منظور کاهش تخلفات انتخاباتی مدیریت هدفمند فضای سایبری مورد تأکید قرار گرفته است.

وی افزود: از مجله دستورالعمل‌هایی که به دادگستری‌های استان تبیین شده می‌توان به انجام اقدامات پیشگیرانه، مقابله با جرایم انتخاباتی و نظارت بر فضای مجازی و رصد عملیات روانی دشمنان نظام است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر آگاهسازی عمومی و اطلاع رسانی صحیح در خصوص آشنایی با قوانین و جرایم انتخاباتی تأکید کرد و ادامه داد: تمامی اهتمام دستگاه‌های قضایی برای به حداقل رساندن جرایم انتخاباتی است.

عتباتی از ارائه تذکر به داوطلبان انتخابات در مجلس که تخلف انتخاباتی داشته باشند را مورد یادآوری قرار داد و افزود: چنانچه پس از ارائه تذکر تداوم تخلفات را شاهد باشیم، اقدامات بازدارنده و قاطعانه طبق موازین قانونی انجام خواهد شد.

وی به رویکرد پیشگیرانه دستگاه قضا در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: مطمئنا مردم همیشه حاضر در صحنه ایران اسلامی با مشارکت و بصیرت مناسب خود دشمنان را در دستیابی به اهداف خصمانه ناامید خواهند کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهری TV | تأثیر چشم‌گیر شیوع کرونا بر بازار فناوری جهان

همشهریهمشهری10 ساعت قبل

فیلم | نخستین پرواز مستقل یک «جت من» در جهان

همشهریهمشهری10 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از یورونیوز، در جریان این پرواز او در حالی که کنترل کامل پرواز را در اختیار داشت، با بال‌هایی مجهز به چهار موتور مینی‌جت، تمام مراحل پرواز شامل بلند شدن از زمین، اوج گرفتن تا ارتفاع ۱۸۰۰ متری و در نهایت فرود دوباره را با موفقیت انجام داد.

فیلم/ نظر مردم درباره عملکرد اصلاحات و اعتدال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

مصرف مواد مخدر توسط مارادونا روی نیمکت در جریان بازی؟ +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
مارادونا که در پایان بازی با سنترال و در واکنش به احتمال اخراجش از این تیم گفته بود رئیس بهتر است مواطب باشد ابتدا من او را اخراج نکنم، حالا در مظان یک اتهام بزرگ قرار دارد؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت. فیلم این حرکت مشکوک به مصرف مواد مارادونا را در ادامه ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. او دو رقیب جدی داشت ولی مارادونا تهدید کرد که در صورت کنار رفتن پیگرینو از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. مارادونا در دو جلسه تمرینی اخیر تیمش نیز حضور پیدا نکرده و به همین دلیل پیگرینو درخواست ملاقات فوری با او را داده است. جلسه امروز و نیز بازی شنبه برابر ایندیپندینته در تعیین وضعیت آینده مارادونا حائز اهمیت خواهند بود و در این بین نباید اتهام مصرف مواد روی نیمکت را نیز نادیده گرفت.

اقدام مشکوک مارادونا در فوتبال زنده!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر