انصاری‌فرد: یک بازیکن قرضی و یک بازیکن قطعی می‌گیریم/ یکی از بازیکنان پیشنهادی ما را کالدرون صد در صد تایید کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. جام نیوز
  4. ورزشی
انصاری‌فرد: یک بازیکن قرضی و یک بازیکن قطعی می‌گیریم/ یکی از بازیکنان پیشنهادی ما را کالدرون صد در صد تایید کرد

انصاری‌فرد: یک بازیکن قرضی و یک بازیکن قطعی می‌گیریم/ یکی از بازیکنان پیشنهادی ما را کالدرون صد در صد تایید کرد

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز |
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باید طلب برانکو را پرداخت کنیم و در طرف مقابل باشگاه هم به خاطر فسخ یک طرفه حقی دارد که امیدواریم در فضای دوستانه به تفاهم برسیم.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی درخصوص شرایط حال حاضر پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به گذشت ۱۲ هفته شرایط تیم‌مان خوب است، کالدرون ترکیب اصلی را شناخته و به مسائل فنی مسلط است، بازگشت بشار به تیم و قرار گرفتن بازیکنان در پست خودشان شرایط را خوب کرده و این روند ادامه خواهد داشت.

انصاری‌فرد درمورد برنامه باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکنان در نیم فصل گفت: دیروز در جلسه‌ای که با کالدرون برگزار کردیم از چند بازیکنی که معرفی کرده بودیم یکی را صددرصد تایید کرد، دو بازیکن دیگر را هم چند روز آینده اگر به توافق برسیم و کالدرون توافق کند جذب خواهیم کرد و اگر او موافق نباشد بازیکنی که مدنظرش است را جذب می‌کنیم.

وی در مورد اینکه حتما بازیکن باکیفیت برای تقویت تیم جذب خواهد شد، عنوان کرد: حتما همینطور خواهد بود. به همین خاطر وسواس زیادی داریم در نیم فصل بازیکن خوب و با کیفیت که آزاد باشد به ندرت پیدا می‌شود. قرار است یک یار قرضی و یک بازیکن آزاد را جذب کنیم. اینکه از کدام قاره هستند مشخص است اما تا به ایران نیایند اعلام نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درمورد پرداخت پول سرمربی آرژانتینی این تیم تصریح کرد: این کار را انجام داده‌ایم و پولش را تا جایی که باید پرداخت می‌کردیم، داده‌ایم. تا نیم فصل هم به تعهدمان عمل می‌کنیم پول بازیکنان را هم پرداخت کردیم بجز بشار رسن و رادو شوویچ و طلب‌های گذشته چند بازیکن دیگر که مانده و آنها را هم پرداخت خواهیم کرد. پول کالدرون را به حسابش واریز می‌کنیم و مشکلی هم نداریم.

انصاری‌فرد در خصوص اخباری که از اختلاف میان اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منتشر شده، اظهار داشت: همیشه در یک جمع چند نفره اختلاف سلیقه و اختلاف نظر وجود دارد. با توجه به اینکه شرایط تیم خوب است سعی می‌کنیم کارها را با تفاهم انجام بدهیم و اجازه ندهیم که مسائل به خارج از جلسه انتقال پیدا کند. به هر حال اختلاف دیدگاه طبیعی است و وجود دارد و ما کارها را جلو می‌بریم و برای موفقیت تیم این اختلافات ر ا کنار گذاشته‌ایم و کنار هم کار می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای جذب بازیکنان خارجی سقف قراردادی تعیین شده است، گفت: خیر، قرارداد با بازیکن خارجی بستگی به کیفیت او و وضعیت قرضی یا آزاد بودن او دارد. فاکتورهایی مدنظر داریم براساس کیفیت قرارداد می‌بندیم و نمی‌خواهیم که پول زیاد بدهیم.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد سرانجام ماجرای برانکو عنوان کرد: با توجه به اینکه شکایت ۴۰ صفحه‌ای برانکو و دستیارانش به دستمان رسیده در نامه‌ای به فیفا نقطه نظراتمان را نه به عنوان شکایت، عنوان کردیم. او به گردن پرسپولیس حق دارد و هواداران دوستش دارند و نمی‌خواهیم از او شکایت کنیم. چندین بار به او پیام دادیم، امیدواریم بتوانیم در فضای دوستانه به تفاهم برسیم. بحث تخفیف هم وجود ندارد، او طلبی دارد که باید پرداخت کنیم و در طرف مقابل باشگاه هم به خاطر حق فسخ یکطرفه حقی دارد. امیدواریم که در یک معادله خیلی خوب به تفاهم برسیم.

انصاری‌فرد در خصوص بحث بلیت فروشی اظهار داشت: چون بلیت فروشی الکترونیکی تجربه اول بود مشکلاتی وجود دارد که مسئولان مشغول رفع آنها هستند. از بلیت فروشی تا به حال سودی نکرده‌ایم و می‌توان گفت یر به یر شده‌ایم. در واقع از این مساله استفاده‌ای نبرده‌ایم. در جلسه‌ای که خدمت کریمی رئیس شرکت توسعه بودم قرار شد تیم فنی ما با تیم فنی آنها جلسه بگذارند تا در نیم فصل دوم باشگاه پرسپولیس بلیت فروشی را در دست بگیرد.

وی در ارتباط با شکایت شرکتی که در زمان مدیرعاملی ایرج عرب از باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود، گفت: هفت میلیارد از شرکت ریحان فیلم بود در حال مذاکره با آنها هستیم و امیدواریم به تفاهماتی برسیم که پولشان را بدهیم و از شکایتشان صرف نظر کنند. باید این پول را پرداخت کنیم و دینش به گردن ما است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص مساله خصوصی‌سازی هم توضیح داد: ما هر هفته روزهای یکشنبه به صورت مرتب جلسه داریم تا این کار عملی بشود، با توجه به اینکه وقت کمی داریم جلسات را مرتب برگزار می‌کنیم، ‌ هم ما و هم باشگاه استقلال مسائل کارشناسی را انجام می‌دهیم. جناب تقی‌زاده معاون وزیر و خود وزیر ورزش هم در جلسات حضور دارند. همچنین مسئولین بورس و فرابورس، کارگزاران یکی از بانک‌ها هم حضور دارند، به طور مرتب کار می‌کنیم تا این کار را به ثمر برسانیم و تلاش می‌کنیم که این مساله تحقق پیدا کند.

وی در مورد شایعه‌ای مبنی بر پیشنهاد اماراتی به گابریل کالدرون تصریح کرد: از این صحبت‌ها زیاد می‌شود اما بعید می‌دانم رسمی باشد. نمی‌دانم چنین پیشنهادی شده اما در مورد تیم ما اتفاقی نیفتاده و اصلا به این صحبت‌ها اهمیت نمی‌دهیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قدس آنلاینقدس آنلاین1 ساعت قبل
رسانه‌های ایتالیایی معتقدند فدراسیون فوتبال ایران طی دو روز آینده سرمربی جدید تیم ملی فوتبال را معرفی خواهد کرد. قدس آنلاین: به گزارش ایلنا، سایت گاتزتا دیمودنا درباره مذاکره فدراسیون فوتبال ایران با جیای دی‌بیاسی نوشت: "جیانی دی بیاسی توسط تیم ملی ایران فراخوانده شده است. جیانی دی بیاسی نزدیک به یک تجربه جدید خارجی، بار دیگر دور از چیزهای بی اهمیت است. این سرمربی۶۳ ساله اهل تریویسو که در سال ۲۰۰۰ تیم مودنا را از سری C به A رسانده بود، پیشنهاد هدایت تیم ملی ایران را دریافت کرده است. برای دی بیاسی این دومین تجربه وی در نیمکت تیم ملی خواهد بود: او از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ عضو کادرفنی تیم ملی فوتبال آلبانی بود. "

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – آلن آریگونی، مدافع چپ گراس‌هاپرز زیر نظر چلسی و بارسلونا قرار دارد. بارسلونا در این فصل یک استعدادیاب را برای تماشای بازی این بازیکن ۲۱ساله به سوییس فرستاده است. آریگونی در این فصل ۱۶ بازی در لیگ سوییس انجام داده است. این بازیکن متولد زوریخ، پدری سوییسی و مادری اهل جاماییکا دارد. او در تیم‌های پایه سوییس بازی کرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز29 دقیقه قبل
به گزارش مشرق، قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری، بعدازظهر امروز (جمعه) در مقر فدراسیون فوتبال اسپانیا واقع در شهر مادرید برگزار شد و ۱۶ تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند. بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌ها در این مرحله به شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت: *باداخوس (دسته سومی) - گرانادا*کولتورال لئونسا (دسته سومی) - والنسیا*تنریف (دسته دومی) - اتلتیک بیلبائو*رئال ساراگوسا (دسته دومی) - رئال مادرید*میراندس (دسته دومی) - سویا*رایو وایکانو (دسته دومی) - ویارئال*بارسلونا - لگانس*رئال سوسیه‌داد - اوساسونابازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی کوپا دل‌ری به صورت تک‌بازی در تاریخ‌های ۲۸ تا ۳۰ ژانویه (۸ تا ۱۰ بهمن) برگزار خواهد بود.
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال جدایی از این تیم است و احتمال دارد این اتفاق رخ دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اختلاف گابریل کالدرون و علیرضا بیرانوند که از تقریبا دو ماه پیش کلید خورد باعث شد این دروازه‌بان تصمیم بگیرد نیم فصل از پرسپولیس جدا شود. اخیرا وکیل علیرضا بیرانوند در تماس با مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام می‌کند که یک تیم بلژیکی حاضر است هزینه فسخ قرارداد بیرانوند با این باشگاه را پرداخت کند. آنچه مشخص است بیرانوند بندی در قراردادش دارد مبنی بر اینکه در صورت پرداخت ۷۰۰ هزار دلار می‌تواند قراردادش را فسخ کند و ترانسفر شود. نکته دیگر اینکه بیرانوند مبلغ زیادی بابت قرارداد سال گذشته‌اش طلبکار است و گفته می‌شود علاوه بر موارد بالا این موضوع نیز در تصمیم او برای جدایی از پرسپولیس تاثیر زیادی دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عموی فدراسیون کشتی، قاسم رضایی دارنده مدال‌های طلا و برنز المپیک و چندین مدال جهانی و آسیایی گفت: از نزدیک شاهد رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز هستم و این رقابت‌ها در سطح خوبی در حال برگزاری است. در حال حاضر نیز برادران گرائی از کشتی‌گیران شیرازی هستند که خیلی خوب دارند کشتی می‌گیرند و امید زیادی به آنها وجود دارد که بتوانند در مسابقات المپیک نیز نتیجه خوبی را کسب کنند. رضایی در مورد سطح رقابت‌های جام تختی اظهار داشت: مسابقات خیلی خوب برگزار می‌شود و کشتی‌گیران رقابت‌های خود را با انگیزه برگزار می‌کنند. ان‌شاءالله که ثمره کار ابتدا کسب سهمیه‌های المپیک باشد و من با این کشتی‌هایی که امروز دیدم خیلی امیدوارم که در المپیک نیز بهترین کشتی‌ها را بگیرند. وی در پایان با اشاره به اهمیت حضور کشتی گیران مطرح خارجی در رقابت‌های بین‌المللی ایران گفت: هرچقدر کشتی گیران عنوان دار در رقابت‌های ما بیشتر باشند و تن کشتی‌گیران ما بیشتر با آنها بخورد مثمر ثمر است.

نظرها

اخبار بیشتر