برنامه دارای نقص بهتر از بی برنامه بودن است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
برنامه دارای نقص بهتر از بی برنامه بودن است

برنامه دارای نقص بهتر از بی برنامه بودن است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید بر لزوم تهیه و تدوین برنامه‌های بلند مدت و اجرای این برنامه‌ها در قالب زمانبندی یکساله، خاطرنشان کرد که برنامه دارای نقص بهتر از بدون برنامه بودن است.

دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان فارس ضمن ابراز خرسندی از رهاسازی حق‌آبه دریاچه بختگان و همکاری موثر نهادهای دولتی و مردم در این زمینه، گفت: اجرای این برنامه باید مستمر باشد و تشکل‌های مردمی نیز در این زمینه باید فعال شود.

استاندار فارس لایه روبی رودخانه کر را از دیگر اقدامات موثر در این خصوص دانست و گفت: اولویت بندی برنامه‌ها، کنترل مصرف و باز تولید آب باید مورد توجه باشد و کنترل مصرف معطوف به فشار بر مردم نشود بلکه فشار باید بر مدیریت منابع باشد.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطر نشان کرد: برنامه‌های بلند مدت در قالب برنامه‌های یک ساله و به نسبت قدرت اعتباری تدوین شود؛ توجه داشته باشیم که برنامه نقص دار بهتر از بی برنامگی است.

وی با بیان اینکه بجای اهرم‌های تنبیهی باید دنبال اهرم تشویقی باشیم تاکید کرد: در برخورد با افزایش برداشت منابع آبی کسب در آمد مورد توجه نباشد زیرا با کسب در آمد کسری آب جبران نمی‌شود واین تخلف باید منجر به محرومیت برداشت شود.

رئیس شورای حفاظت منابع آب استان فارس همچنین گفت: در مبحث آب شرب، امنیت و محافظت از منابع آب باید در دستور کار باشد و برای جلوگیری از هدررفت و ترمیم و بهسازی خطوط انتقال آب برنامه ریزی شود.

رحیمی با بیان اینکه عملکرد فارس در پر کردن چاه‌های غیرمجاز قابل دفاع است، افزود: در کشت برنج باید به دنبال اشتغال کشاورزان و ترویج و تغیر الگوی کشت بود زیرا کشاورزان با حرف قانع نمی‌شوند، با اقدام قانع می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، امشب (سه‌شنبه) تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ در نخستین بازی اردوی زمستانی خود در شهر دوحه به مصاف تیم الوینه رفت و به پیروزی ۱۰ بر صفر دست یافت. الکساندر کوکورین (۶، ۹ و ۳۶)، آرتم جیوبا (۱۳ و ۳۴)، اوسوریو (۵۶)، سردار آزمون (۵۹، ۶۷ و ۸۳) و سباستین دریوسی (۷۲) زننده ۱۰ گل تیم زنیت بودند. زنیت در آخرین بازی اردوی زمستانی قطر رو در روی تیم سالزبورگ اتریش قرار خواهد گرفت. این تیم پس از پایان اردوی قطر برای ادامه تمرین‌های آماده‌سازی زمستانی راهی کشورهای اسپانیا و قطر خواهد شد. انتهای پیام/

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.

ماه عسل؛ بهنام بانی

تابناکتابناک8 ساعت قبل
مثل پرسه تو بارونیمثل حال یه مهمونیمثل ماه عسل می‌مونیچی بهت بگم از حالماز تو از خودم از خیالمتو که حال منو می‌دونیپای این همه خاطره با دل خوناگه میشه بمونبری جونمو می‌بری پشت سرتنرو جون دوتاموناز خیال تو دل کندن؟! از تصورشم می‌میرم منباور کننرو از همه خاطره‌هام ای رویامنرو ای همه دنیاممن بدون تو تنهامتو که میدونیچه نباشی چه باشی من عاشقتماز من رد شی من عاشقتمحتی بد شی من عاشقتمچه نباشی چه باشی تو باورمیفکر هر شب تو سرمیعشق آخر و اولمینرو از همه خاطره‌هام ای رویامنرو ای همه دنیاممن بدون تو تنهامتو که می‌دونی «ماه عسل» یکی از قطعات بهنام بانی است که برای برنامه‌ای به همین نام در تلویزیون خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «ماه عسل» یکی از قطعات بهنام بانی است که برای برنامه‌ای به همین نام در تلویزیون خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

(ویدئو) لحظه برخورد یک گوزن با موتورسوار

فراروفرارو1 روز قبل
گوزن به سرعت از جا برخواسته و به مسیرش ادامه می‌دهد. اما موتور سوار، موتورش خاموش و خودش شوکه شده است. موتور سوار که گیج از حادثه است، از جا برمی خیزد و کمی به دور خود می‌چرخد تا این که هوشیاری خود را باز می‌یابد. این ویدئو از دید موتورسوار پشت سری گرفته شده است. منبع: نیوزفلر

مک لارن شیطان سیاه / روح فرمول یک در کالبد اسپرت خیابانی! (+تصاویر)

33+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

نمایش کمیته مشترک

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
گزارش اختصاصینمایش کمیته مشترکالتهابات سال ۱۳۵۳ و شکنجه‌های مبارزان انقلابی در آن مقطع، در غالب تئاتری کاربردی و زنده در موزه عبرت به نمایش در آمده است.

نظرها

اخبار بیشتر