تسهیلات۱۰۰ میلیونی دانشگاه علمی کاربردی برای اشتغال دانش آموختگان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
تسهیلات۱۰۰ میلیونی دانشگاه علمی کاربردی برای اشتغال دانش آموختگان

تسهیلات۱۰۰ میلیونی دانشگاه علمی کاربردی برای اشتغال دانش آموختگان

مهرخبرگزاری مهر |
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی گفت:برای ایجاد اشتغال دانش آموختگان ۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود و ۵۰ میلیون تومان نیز از طریق معاونت ریاست جمهوری جذب خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید احمدرضا پیش‌بین با اشاره به اشغال دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای ایجاد اشتغال دانش آموختگان بستری فراهم شده بطوریکه دانشگاه علمی کاربردی ۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند و ۵۰ میلیون تومان نیز از طریق معاونت ریاست جمهوری برای آنها تامین می‌کنیم.

وی ادامه داد: انتظار این است که هر کدام از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی منشا اثر باشند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: معدل ورودی‌های ما امسال تقریبا دو نمره افزایش پیدا کرده و الان بالای ۱۵٫۵ است، میانگین سن ورودی‌های ما چهار سال جوان‌تر شده است، میزان کسانی که شاغل هستند کاهش پیدا کرده و جوانان وارد دانشگاه می‌شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرای تنبیه دانش آموز در مدرسه رونقی فهرج!

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: در سایت‌های خبری و فضای مجازی مطلبی تحت عنوان ضرب و شتم دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان رونقی فهرج به دست معلم وی منتشر شد که بلافاصله با حساسیت کامل, تیمی از کارشناسان این اداره مسئول پیگیری مساله شدند. او ادامه داد: پس از بررسی تیم کارشناسی مشخص شد که این خبر کذب است و به دلیل مشکلات شخصی والدین یکی از دانش آموزان با مدیر مدرسه، این خبر را در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر کردند. مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد بیان کرد: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است. اسماعیلی درخواست کرد: خبرگزاری‌ها قبل از انتشار این گونه اخبار صحت آن را از روابط عمومی آموزش و پرورش استعلام کنند. او اظهار داشت: والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه موارد تنبیه بدنی موارد را به صورت حضوری و از طریق سایت شکایات طرح کنند تا سریعا رسیدگی شود.

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو23 ساعت قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.

معرفی کتاب هفته

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.
ایرناایرنا6 ساعت قبل
فیلم سینمای پاستاریونی در بخش اصلی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم صوفیامنار بلغارستان که از ۱۴ تا ۴۰ ژانویه (۲۴ دی تا ۱۰ بهمن) در این کشور برگزار می‌شود، روی پرده رفته است. این فیلم پیش از این در جشنواره فیلم‌های آسیایی بارسلونا نیز به نمایش گذاشته شد. پاستاریونی فیلمی خانوادگی کودکانه با بازی سام درخشانی و بهاره رهنما است که توسط سهیل موفق ساخته شده است. این فیلم داستان غذاهاست. فیلم با بریانی اصفهانی‌ها شروع می‌شود و هوشان وقتی رستوران پدرش در تهران را ورشکسته می‌بیند، قصد می‌کند که یک بریانی به جای رستوران، فست فود پدرش در تهران را باز کند.

گردهمایی شتابدهنده‌های برتر

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر