سقف شکنی مجدد شاخص بورس تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
سقف شکنی مجدد شاخص بورس تهران

سقف شکنی مجدد شاخص بورس تهران

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
​اقتصادنیوز: شاخص بورس روز جاری با رشد ۴۹۴۲ واحدی در پایان معاملات به ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد رسید تا رکورد تازه ای را به ثبت برساند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایبنا، آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با افزایش مواجه شدند.

افزایش شاخص‌ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۴۹۴۲ واحد رشد معادل ۱٫۵۱ درصد به ۳۳۲ هزار و ۵۶۷۶ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۳۲۳ واحد افزایش معادل ۱٫۵۱ درصد به ۸۹ هزار و ۷۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۱۷۳۷ واحد رشد معادل ۱٫۷۲ درصد به ۱۰۲ هزار و ۷۹۹ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۱۱۶۰ واحد افزایش، معادل ۱٫۷۲ درصد به ۶۸ هزار و ۶۹۳ واحد، شاخص آزاد شناور با ۶۴۳۲ واحد رشد، معادل ۱٫۶۶ درصد به ۳۹۳ هزار و ۳۵۱ واحد، شاخص بازار اول با ۴۶۱۹ واحد افزایش معادل ۱٫۹۶ درصد به ۲۴۰ هزار ۵۱۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۴۲۳ واحد رشد معادل ۰٫۸۰ درصد، به ۶۸۱ هزار و ۶۷۳ واحد رسید.

نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۷ نماد «وبملت با ۳۸۹ واحد، فولاد با ۳۶۶ واحد، کگل با ۳۱۷ واحد، فملی با ۲۳۷ واحد، کچاد با ۲۲۹ واحد، تاپیکو با ۱۹۶ واحد و فخاس با ۱۷۰ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

صعود شاخص صنایع

این گزارش می‌افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه‌ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «سایر معادن با ۵۵۴۷ واحد صعود معادل ۶٫۱۹ درصد به ۹۵ هزار و ۲۰۹ واحد، منسوجات با ۲۳۴ واحد افزایش معادل ۴٫۸۴ درصد به ۵ هزار و ۸۷ واحد، وسایل ارتباطی ۵۸۰ واحد رشد معادل ۴٫۴۹ درصد به ۱۳ هزار و ۵۰۱ واحد، قند و شکر ۱۹۸۴ واحد افزایش معادل ۳٫۳۰ درصد به ۶۲ هزار و ۳۳ واحد، زراعت با ۲۶۸۰ واحد رشد، معادل ۳٫۲۳ درصد به ۸۵ هزار و ۵۷۶ واحد، بانک‌ها با ۴۹ واحد افزایش معادل ۳٫۰۸ درصد به یک هزار و ۶۷۴ واحد، ماشین آلات با ۲۶۹۷ واحد رشد معادل ۲٫۹۶ درصد به ۹۳ هزار و ۷۸۸ واحد» رسید.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

بیشترین کاهش قیمت‌ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «خنصیر، وصنا، پترول، کماسه، کساپا، قثابت و پتایر» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «غشصفا، دشیمی، خپویش، امید، فرآور، غبهنوش و والبر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۵۴۴ هزار نوبت معاملاتی، ۴ میلیارد و ۷۹۷ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۲۳ هزار و ۹۴ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

معاملات بورس در یک نگاه

سقف شکنی مجدد شاخص بورس تهران - 13

این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۳۰ اسفند؛ آخرین فرصت نصب کارتخوان پزشکان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
معاون حقوقی و مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نشست امضای تفاهمنامه بین سازمان امور مالیاتی و سازمان نظام پزشکی افزود: با توجه به رویکرد سازمان نظام پزشکی و شورای عالی نظام پزشکی و هیئت هماهنگی شورای عالی نظام پزشکی اراده همگی بر اجرایی شدن درست و دقیق قانون سال نود و هشت مبنی بر اتصال همه پزشکان به سازمان امور مالیاتی است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. محمود علیزاده گفت: امروز هم تفاهم نامه‌ای بین سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان نظام پزشکی به امضا رسیده که بر اساس آن پزشکان فرصت دارند تا ۳۰ اسفند با دستگاه‌های کارتخوان به سازمان مالیاتی متصل شوند. وی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. امضای تفاهم نامه بین دو سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکیتفاهم نامه مالیاتی برای دریافت مالیات از طریق دستگاه‌های کارتخوان با سازمان نظام پزشکی در سازمان امور مالیاتی به امضا رسید.

ذخیره مخازن سد‌های تهران ۶۳۴ میلیون مترمکعب است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سید حسن رضوی در گفتگوی اختصاصی باخبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: هم اکنون ذخیره مخازن سد‌های تهران معادل ۶۳۴ میلیون مترمکعب است که نسبت به سال گذشته ۸۵ میلیون مترمکعب بیشتراستمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با اشاره به اینکه حجم مخازن سد‌های تهران در حال حاضر ۱۸ میلیون مترمکعب کمتر از سال‌های نرمال، برای مدیریت نگه داشته شده است، افزود: سد‌های تهران درحال حاضر بصورت دومنظوره مدیریت شده است یعنی هم برای کنترل سیلاب آماده هستند و هم امکان تامین آب شرب و صنعت را درصورت کاهش بارندگی‌ها می‌توانند تامین کنند. وی با بیان اینکه بارش‌های تهران بصورت سینوسی انجام شده و در دشت‌ها نسبت به ارتفاعات بارش بیشتری اتفاق افتاده است گفت: با وجود کاهش بارندگی‌ها بصورت برف در ارتفاعات تهران، برای تامین آب در تابستان سال ۹۹ مشکلی وجود ندارد البته به همراهی و صرفه جویی مردم مثل همیشه نیاز است.

جزئیات گازسوز کردن رایگان خودروها (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

رشد شاخص بورس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ شاخص کل بورس امروز از شاخص ۴۱۰ هزار واحد عبور کرد و تقریبا تمام گروه‌ها با رشد قیمت مواجه هستندبا ورود پول‌های جدید، ارزش بازار سرمایه به عددی معادل حدود ۱۰۰ میلیارد دلار رسیده است، ظرفیت خوبی که باید مدیریت شود به‌ویژه با ارزش سهام شرکت‌هایی که قرار بود در قالب خصوصی‌سازی به بورس بیایند تا از نقدینگی موجود به بهترین شکل استفاده شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فروش فوری و اقساطی «پژو پارس TU۵» و «پژو ۴۰۵ اس ال ایکس» در جدیدترین طرح فروش ایران خودرو قرار گرفت. فروش فوری و اقساطی «پژو پارس TU۵» و «پژو ۴۰۵ اس ال ایکس» در جدیدترین طرح فروش ایران خودرو قرار گرفت. به گزارش عصر ایران، بر اساس اعلام ایران خودرو جدیدترین طرح فروش این شرکت از ساعت ۱۱ صبح در روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ برای «پژو پارس TU۵» و «پژو ۴۰۵ اس ال ایکس» " آغاز می‌شود. دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام از الزامات ذکر شده و در صورت عدم دریافت کد کاربری امکان ثبت نام وجود ندارد. همچنین کلیه افرادی که در ۱۸ ماهه گذشته خودرو ثبت نام کرده‌اند امکان ثبت نام در این شرایط فروش را ندارند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

بهترین بازی‌های اندروید ایرانی ۹۸؛ با محبوبترین بازی‌های اندرویدی ایرانی آشنا شوید!

تکراتوچند ثانیه قبل

کشته شدن نزدیک به ۱۰۰ تن در حملات گروه‌های مسلح با استفاده از سلاح‌های نانو در ادلب

ایسنا4 دقیقه قبل

تمام مدارس زرندیه فردا تعطیل است/ تاخیر در آغاز به کار برخی مدارس

مهر5 دقیقه قبل

سرمربی تیم‌ملی فوتبال هفته آینده مشخص می‌شود

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

تصاویری از نوازش یک نوزاد در آغوش حاج قاسم سلیمانی

میزان‌آنلاین10 دقیقه قبل

گری نویل: لحظات دردناکی برای منچستریونایتد است؛ برای اولین بار طی ۳۰ سال اخیر، شعار قهرمانی لیورپول را شنیدم

طرفداری10 دقیقه قبل

سوگواره حدیث غربت در کوچه‌های بنی هاشم در قم آغاز به کار کرد

ایسنا14 دقیقه قبل