مهناز ملکه را می‌شناسید؟ / او را در متروی تهران دیده‌اید! + جزییات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. حوادث

مهناز ملکه را می‌شناسید؟ / او را در متروی تهران دیده‌اید! + جزییات

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت 24- یک جیب بر حرفه ای سابقه دار که بیش از ده ها فقره سرقت گوشی و وجه نقد کرده بود به دام افتاد.سرهنگ کارآگاه نجفی در تشریح خبر گفت: برابر شکایات و گزارش های مردمی، مبنی بر سرقت جیب بری تلفن همراه و وجه نقد توسط سارق یا سارقان در ایستگاه های BRT خیابان مولوی – شوش – خراسان خاوران و ایستگاه های مترو به اداره هفدهم پلیس آگاهی ارجاع گردید.

وی در ادامه افزود: دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره هفدهم این معاونت قرار گرفت.

کارآگاهان با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته و بازدید محل‌های سرقت مشخص شد سرقت توسط زنی میانسالی صورت می‌گیرد. با بدست آمدن تصاویر سارق کارآگاهان با بررسی سوابق مجرمین سابقه دار حرفه‌ای در زمینه سرقت جیب بری موفق به شناسایی متهم «مهناز ۵۴ ساله» می‌شوند.

سرهنگ نجفی در ادامه افزود کارآگاهان با توجه به سرنخ‌های بدست آمده متوجه می‌شوند مهناز نزدیک به ۴ ماه است که از زندان آزاد شده و با حضور در محل‌های عمومی و پرتردد مرکز شهر اقدام به سرقت محتویات کیف شهروندان می‌نماید که با اقدامات پلیسی نهایتا در تاریخ یازدهم آذر ماه امسال متهم را در محدوده جنوب تهران شناسایی و دریک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر می‌نمایند.

مهناز با انتقال به پلیس آگاهی پایتخت ابتدا منکر هرگونه جرمی شد ولی با توجه به وجود اسناد و مدارک لب به اعتراف گشود و در بازجویی خود اعلام داشت:

در خبری بخوانید: اخبار حوادث ایران

پس از آزادی از زندان به جهت تامین هزینه‌های اعتیاد و گذران زندگی به سرقت روی آوردم و در اتوبوس‌های BRT و ایستگاه‌های مترو سوژه‌های خود را شناسایی و با استفاده از غفلت سوژه‌ها در یک لحظه گوشی یا کیف پول آنها را سرقت می‌نمودم و گوشی‌های سرقتی را به خواهرزاده‌ام می‌دادم و گوشی‌ها را هرکدام به ارزش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزارتومان می‌فروخت و پولش را به من می‌داد.

سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی در پایان افزود متهم تا کنون به ۲۰ فقر سرقت اعتراف نموده و برابر دستور بازپرس شعبه ۴ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران جهت شناسایی سایر شکات و جرایم احتمالی پرونده، در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی می‌باشد.

رکنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ تکذیب ورود کرونا به ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ حادثه واژگونی اتوبوس در اصفهان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ فرود یک پهپاد در ملاثانی خوزستان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
یک فروند هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی روستای ملاثانی در استان خوزستان فرود اضطراری کرده است. این پهپاد از نوع شاهد ۱۲۹ بوده و در این فرود سخت، دچار خساراتی نیز در بدنه و ارابه فرود شده است.

تصاویری از زلزله در «خانه زنیان شیراز»

10+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
ایسناایسنا23 ساعت قبل
ایسنا/فارس مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ارائه آمار ۱۰ ماهه امسال و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته، از افزایش ۴٫۷ درصدی حوادث رانندگی و جان باختن ۵۱۱ نفر بر اثر این حوادث در فارس خبر داد و بابت این موضوع ابراز تاسف کرد. دکتر محمدجواد مرادیان گفت: در ۱۰ ماه گذشته، ۴۲ هزار و ۱۸۱ مورد حادثه ترافیکی در سامانه اورژانس فارس به ثبت رسیده که ۲۵ هزار و ۵۹۴ مورد مربوط به حوادث ترافیکی شهری و ۱۶ هزار و ۵۸۷ مورد مربوط به حوادث ترافیکی جاده‌ای بوده است. او با بیان اینکه در این مدت حدود ۲۰۰ هزار درخواست کمک از سوی مردم در استان فارس به اورژانس ارائه شده است، گفت: طبق آمار این مرکز، ۵۱۱ هموطن در ۱۰ ماه گذشته براثر حوادث ترافیکی در فارس جان باخته‌اند. مرادیان همچنین از افزایش ۲۷ درصدی مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در این بازه زمانی خبر داد و اعلام کرد: از ابتدای سال تاکنون، ۷۳۹ مورد در اثر مجاورت با گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند که ۳۳۳ مورد به شکل سرپایی درمان شده و ۳۸۶ مورد به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن و رفتارهای پرخطر در رانندگی، از مواردی است که موجب شده تا ۵۳۱ هم استانی در ۱۰ ماهه نخست سال جاری، جان خود را از دست بدهند.
ایلناایلنا1 روز قبل
بر اثر واژگونی اتوبوس در مسیر تهران به شیراز ۹ نفر کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند. به گزارش ایلنا، روابط عمومی اورژانس استان اصفهان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر تهران شیراز خبر داد. این اتوبوس ساعت ۴:٣٩ صبح امروز در ورودی سپاهان_شهر واژگون شد و بر اثر این واژگونی ۹ نفر کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند. ۱۷ مصدوم این حادثه به مراکز درمانی منتقل و دو نفر سرپایی مداوا شدند. گفته شده که کلیه پلیس‌راه‌های ورودی و خروجی شهر اصفهان و شهرهای دیگر استان با دقت، مدارک و سلامت رانندگان را رصد می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر