گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸)

گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸)

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در روز یکشنبه همانند روزهای قبل برگزار شد که تصاویر مربوط به این تمرین را در ادامه می‌بینیم.

گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 1گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 3گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 4گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 5گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 6گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 7گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 8گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 9گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 10

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 12گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 13گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 14گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 15گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 16گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 17گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 18گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 19گزارش تصویری از تمرین روز یکشنبه پرسپولیس (۱۷ آذر ۹۸) - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اتفاق جالب در فوتبال ترکیه/ پنالتی که سه بار تکرار شد اما گل نشد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل

۳ گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال چه کسانی هستند؟

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین16 ساعت قبل

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل

حفظ اقتدار ایران مقابل بازی سیاسی AFC

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
شیخ سلمان و اطرافیان وی که آرزوی دیدن یک استادیوم پرتماشاگر را در کشور خود دارند با این تصمیمات عجیب روز به روز لذت فوتبال را در قاره کهن کمتر و کمتر می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرانجام در پی تصمیم عجیب و غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرونده لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز برای نمایندگان کشورمان بسته شد، فقط باید امیدوار بود در سال آینده AFC دست از این تصمیمات عجیب و سیاسی بردارد تا لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان ایران با هیجان زیاد و استادیوم‌های پر از تماشاگر برگزار شود.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بهداد سلیمی که بعد از کنار رفتن از دنیای قهرمانی توسط رییس کمیته ملی المپیک به خوبی حمایت شد و به کلاس مربیگری بین‌المللی در مجارستان هم رفت، این روزها کار مدیریتی خود را در کمیته المپیک آغاز کرده و به عنوان مشاور امور المپین‌ها در کنار صالحی امیری فعالیت می‌کند. بهداد که در مجمع دیروز کمیته ملی المپیک هم نظاره‌گر اتفاقات بود، با چهره‌ای در هم و اخمو در گوشه‌ای از سالن دیده می‌شد. اتفاق جالب درباره قهرمان سابق وزنه برداری المپیک کاهش وزن چشمگیر او در ماه‌های اخیر بوده که باعث شده ظاهر متفاوتی را برای او رقم بزند. رژیم غذایی بهداد همچنان ادامه دارد تا بعد از پایان دوران قهرمانی به خاطر وزن بالا دچار مشکل نشود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، یکی از باشگاه‌های حاضر در سوپر لیگ کشور یونان درخواست رسمی خودش را برای جذب علی قربانی به باشگاه سپاهان ارائه کرد. باشگاه آ ای. لاریسا با ارسال درخواست رسمی خودش به باشگاه سپاهان خواهان جذب علی قربانی مهاجم زردپوشان اصفهان شده و در این نامه نوشته؛ باشگاه ما به باشگاه شما ۳۰ درصد حق ترانسفر را پیشنهاد می‌دهد اگر بازیکن خواهان انتقال به باشگاهی دیگر در خلال دوره قراردادش با ا. ای. ال اف. سی است.

نظرها

اخبار بیشتر