ادعای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره اغتشاشات ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی
ادعای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره اغتشاشات ایران

ادعای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره اغتشاشات ایران

مهرخبرگزاری مهر |
مسئول جدید سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای مداخله آمیز به تحولات اخیر در ایران واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبگاه اتحادیه اروپا، «جوزف بورل»؛ مسئول جدید سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای مداخله آمیز به تحولات اخیر در ایران واکنش نشان داد.

در این بیانیه، بورل مدعی شده است که شواهد و مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد در جریان تحولات اخیر ایران، برخورد مناسبی با مردم صورت نگرفته است.

این اظهارات بورل در حالی مطرح شده که پیش از او نیز دیگر مقامات اتحادیه اروپا اظهارات مداخله آمیز مشابهی در ارتباط با ایران عنوان کرده بودند.

ایران با محکوم کردن مداخلات کشورهای اروپایی و آمریکایی در تحولات اخیر، این گونه اظهارنظرها را در راستای سیاست‌های خصمانه غرب عنوان کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به دنبال افشای فشار رییس جمهوری آمریکا بر اوکراین، ۲۱۹ نماینده از مجموع ۴۳۵ عضو مجلس نمایندگان آمریکا در پنجم مهرماه رای به استیضاح ترامپ دادند. قرار است سنا جلسه محاکمه ترامپ را آغاز کند. بر اساس قوانین استیضاح در سنا، روند محاکمه همان روزی که پلوسی مفاد استیضاح را ارائه دهد، آغاز می‌شود مگر این که روز ارائه آن یکشنبه باشد. پلوسی در بیانیه‌ای اعلام کرد که مفاد استیضاح ترامپ به همراه هفت مدیر دموکرات به سنا ارسال خواهد شد. مدیران استیضاح از مجلس نمایندگان آمریکا قرار است به عنوان دادستان در محاکمه ترامپ در سنا حاضر شوند.

نظرها

اخبار بیشتر