خط مقدم جهاد اقتصادی امروز ماهشهر است/ تلنگری به کم کاریهای مدیران ملی و محلی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی
خط مقدم جهاد اقتصادی امروز ماهشهر است/ تلنگری به کم کاریهای مدیران ملی و محلی

خط مقدم جهاد اقتصادی امروز ماهشهر است/ تلنگری به کم کاریهای مدیران ملی و محلی

الفخبرگزاری الف |

هر جا کم کاری شده دشمن دارد کار می‌کند، پس باید خودمان را به آنجا برسانیم تا بتوانیم از انقلاب دفاع کنیم. اگر ماهشهر اینقدر بیکار، حاشیه‌نشین، فقیر و درمانده کنار کوه‌های ثروت نداشت دشمن به آن طمع نمی‌کرد.

خبرگزاری فارس، گروه دیدگاه؛ «» در یادداشتی نوشت: ماهشهر شهری ساحلی، صنعتی، نفتی و ترانزیتی است. فرودگاه، راه آهن، جاده و بندر دارد. ماهشهر همه چیز دارد، هریک از این ظرفیت‌ها به تنهایی برای پیشرفت شهر و حتی استان کفایت می‌کند ولی شهر را که جستجو کنی مواجه می‌شوی با جوانان بیکار و مردم رنجور و مستضعفی که انگار کسی آنها را نمی‌بیند.

چند سال پیش که ماهشهر نماینده‌ای انقلابی داشت محکم ایستاد که استخدام‌ها باید بومی باشد ولی دیری نپایید که او رفت و آقایان پایتخت و مرکز استان نشین دوباره گرد سفره ماهشهر جمع شدند. البته بماند که فرهنگ کار هم تغییر یافته و اساسا با ساحل به این پهناوری وخدادادی اگر مدیریت، حمایت وهدایت درستی بشود اصلا نیازی به این استخدام‌ها نبود.

فاتحه مدیران و مدیریت را در ماهشهر باید خواند که با این همه امکانات و ظرفیت، ذره‌ای هوش مدیریتی ندارند که بتوانند همشهری‌ها وهم استانی‌های خود را نجات دهند.

• دندان طمع دشمن را باید کشید

ماهشهر یک نمونه است از جاهایی که دشمن در آن لانه کرده، مگس هایی که روی زخم نشسته‌اند، اگر می‌بینید ضد انقلاب از محروم‌ترین مناطق سر درآورده دلیلش این است که فهمیده پایگاه اصلی انقلاب، لواسان، جماران، سه راه یاسر تهران یا کیانپارس و زیتون اهواز نیست. کوخ نشین‌ها هستند که شهید داده‌اند و پای انقلاب ایستاده‌اند و امام می‌فرمود ولی نعمتان ما هستند به همین دلیل تبر را برداشته و به ریشه انقلاب می‌زنند. خیال خام است که فکر کنیم با خاموش شدن آتش اغتشاشات و جدا شدن صف مردم معترض از آنها دشمن هم دشمنی را تمام می‌کند.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

• مسئولیت نهاد‌ها و جریان‌های انقلابی

مسئولیت نهادهاو جریان‌های انقلابی این است هرجا اغتشاش شده جریان انقلاب هم حاضر شود. خط مقدم جهاد اقتصادی امروز ماهشهر وماهشهرها است.

بدانیم دشمن براساس شناخت و نقشه‌ای دقیق این مناطق را انتخاب کرده، هر جا کم کاری شده دشمن دارد کار می‌کند، پس باید خودمان را به آنجا برسانیم تا بتوانیم از انقلاب دفاع کنیم. اگر ماهشهر اینقدر بیکار، حاشیه‌نشین، فقیر و درمانده کنار کوه‌های ثروت نداشت دشمن به آن طمع نمی‌کرد.

حق این است که در کنار دادگاه اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم عمومی، دادگاه مدیران و مسئولان بی‌عرضه ماهشهر را هم برگزار کنند که اگر آنها مسئولیت خود را درست انجام داده بودند دشمن به ماهشهر طمع نمی‌کرد. دندان طمع دشمن را باید کشید، ماهشهر مشت بود نمونه خروار.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: محمد علی وکیلی گفت: نتیجه تست کرونای چهار نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مثبت شد؛ ممکن است که این رقم افزایش یابد چون فعلا ۳۰ نفر تعیین تکلیف شده‌اند و نتیجه تست بقیه نمایندگان هنوز مشخص نیست. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، محمد علی وکیلی نماینده تهران و عضوهیات رییسه مجلس شورای اسلامی امروز با هشتگ «کرونا را شکست می‌دهیم» در توئیتر نوشت: طبق اطلاع از تست کروناویروس سی نفر از همکاران در مجلس شورای اسلامی، تاکنون نتیجه اعلان شده‌ چهار نفر مثبت است. وی در این باره گفت: نتیجه تست کرونای چهار نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مثبت شد؛ ممکن است که این رقم افزایش یابد چون فعلا ۳۰ نفر تعیین تکلیف شده‌اند به این معنا که نتیجه ۳۰ نفر تاکنون مشخص شده است. نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که رد صورت افزایش تعداد نمایندگان مبتلا تصمیم هیات رییسه و مجلس شورای اسلامی در این باره چه خواهد بود، گفت: باید منتظر باشیم که نتایج تست‌ها معلوم شود و اگر نتیجه تست بقیه نمایندگان معلوم شود در صورت افزایش تعداد همکاران مبتلا به کرونا در این باره تصمیم می‌گیریم. وکیلی درباره تدابیر مجلس برای مبارزه با ویروس کرونا نیز گفت: طبیعتا ورود مراجعان به دفاتر نمایندگان را باید تا اطلاع ثانوی ممنوع کنیم.
الفالف2 ساعت قبل
در وزارت بهداشت فقط تست دکتر حریرچی مثبت شده و تست خانم ابتکار نیز در دولت مثبت اعلام شده است. همه کیت‌های کرونا تحویل وزارت بهداشت می‌شودجهانپور گفت: همه کیت‌های تشخیصی کرونا که به صورت اهدایی از طرف چین یا از طرف سازمان جهانی بهداشت وارد کشور شده، تحویل وزارت بهداشت می‌شود. کیف ماسک و ژل را وزارت بهداشت به نمایندگان نداده استجهانپور درباره کیف‌های حاوی ماسک و ژل ضد عفونی که در مجلس به نمایندگان داده شده نیز بیان کرد: کیف‌هایی که محتوی ماسک و ژل ضد عفونی بوده و به نمایندگان مجلس شورای اسلامی تحویل داده شده نیز از طرف وزارت بهداشت نبوده و هر ارگانی ممکن است این کار را انجام دهد و بین کارکنان خود توزیع کند و این موضوع ارتباطی به وزارت بهداشت ندارد. وی افزود: نمایندگان مجلس جزو گروه‌های در معرض خطر ویروس کرونا هستند و در تجمعات مختلف در روزهای اخیر حضور داشتند. افرادی که علائم ابتلا به ویروس کرونا داشته باشند نیز از آنها آزمایش کرونا گرفته شده است.
سلامت نیوزسلامت نیوز3 ساعت قبل
کرونا ویروس دموکرات استطی روزهای گذشته و به دنبال افزایش تقاضای مردم برای انجام تست کرونا محمدمهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفته بود آزمایش ویروس کرونا مخصوص بیماران بد حال است. به گزارش انتخاب، محمدمهدی گویا با حضور در برنامه گفت‌وگوی خبری شبکه دو عنوان کرد: «آزمایش ویروس کرونا مخصوص کسانی است که حال عمومی بدی دارند.» وی ادامه داد: «این عفونت با بسیاری از عفونت‌های تنفسی دیگر اشتباه گرفته می‌شود. کاش آقای گویا اجازه می‌دادند که حال این عده از مسئولان یا کارکنان بد می‌شد و آن وقت کرونا می‌گرفتند، نه آنکه از لحاظ ظاهر در سلامت کامل به سر می‌برند، اما چون از ما بهتران محسوب می‌شوند یا از ژن‌های خوب هستند، قبل از بدخیم شدن حالشان تست کرونا از آنها گرفته می‌شود. نزدیکی مجلسی‌ها به مردم در ابتلا به کرونابعد از دولتی‌ها در همان فاصله زمانی خبر از مبتلا شدن نمایندگان مجلس به کرونا شنیده شد. ضمن اینکه بسیاری از پرستاران و پزشکان امروز از هر فرد دیگری بیشتر در معرض ابتلا به کرونا قرار دارند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت پدر سردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، ‌ متن پیام تسلیت علی لاریجانی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمانالله و انا الیه راجعونسردار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدیفرمانده محترم قرارگاه جنگ‌های نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) درگذشت پدر بزرگوارتان موجب تاسف و تاثر گردید. ضمن ابراز همدردی و تسلیت به جناب عالی و خانواده معزز، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید گرامی، رحمت و مغفرت و برای شما و عموم بازماندگان، صبر و اجر مسئلت می‌نمایم. علی لاریجانی. رییس مجلس شورای اسلامیانتهای پیام
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
«محمدعلی رمضانی دستک» منتخب مردم آستانه اشرفیه در مجلس یازدهم که از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس بود شب گذشته درگذشت. «محمدعلی رمضانی دستک» منتخب مردم آستانه اشرفیه در مجلس یازدهم که از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس بود شب گذشته درگذشت. محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس دهم در گفت‌وگو با فارس، ضمن تسلیت به مردم حوزه انتخابیه خود اعلام کرد که «محمدعلی رمضانی دستک» منتخب مردم آستانه اشرفیه در مجلس یازدهم به علت ابتلا به آنفولانزا درگذشت. وی افزود: مرحوم رمضانی که از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس بود در انتخابات ۲ اسفند با کسب اکثریت آرا به عنوان منتخب مردم به بهارستان راه یافته بود اما متاسفانه شب گذشته به دلیل ابتلا به ویروس آنفولانزا درگذشت و به یاران شهیدش پیوست. به گزارش فارس، رمضانی دستک در انتخابات اخیر ۱۳ هزار و ۹۴۸ رأی کسب کرده و قرار بود در خرداد ماه سال آتی به عنوان منتخب مردم آستانه اشرفیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس مراسم تحلیف را به جا آورد.
الفالف2 ساعت قبل
با موافقت رهبری، کشاورز فعلا سرپرست قانونی وزارت جهاد کشاورزی استگروه سیاسی الف، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸، ۱۰:۴۰ ۳۹۸۱۲۱۰۰۲۹۰ نظر، ۳ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارحسینعلی امیری گفت: رئیس جمهور طی نامه‌ای از مقام معظم رهبری موافقت ایشان برای ادامه سرپرستی کشاورز تا زمان کسب رای اعتماد وزیر جدید جهاد کشاورزی را کسب کرده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر