دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اقتصادی

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |

عصرایران- دانگ فنگ یکی از شناخته شده‌ترین برندهای خودرویی چین در بازار ایران است که بخش زیادی از این آشنایی را باید به حضور گسترده اچ30 کراس در خیابان‌های کشورمان مرتبط بدانیم. خودرویی که با توجه به قیمت گذاری، شرایط سایر محصولات بازار و همچنین ظاهر تقریبا قابل قبولش موفق شده تا فروش مناسبی را برای خود ثبت کند.اچ30 کراس

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 2

اگر بخواهیم مقداری درباره دانگ فنگ موتور هم بگوییم باید ابتدا به سال تاسیس آن یعنی ۱۹۶۸ میلادی اشاره کنیم. ایت خودروساز هم اکنون به تولید و مونتاژ انواع خودروهای سواری، اتوبوس، کامیون، وسایل نقلیه تجاری و البته قطعه سازی مشغول است.

دانگ فنگ به همراه شرکت هایی مانند چانگان، فاو، سایک و … جز بزرگترین خودروسازان کشور چین شناخته می‌شود.

با این توضیحات سراغ معرفی یکی از محصولات این کمپانی در کلاس پرطرفدار کراس اوور می‌رویم؛ محصولی به نام اس560 که در برخی بازارها با نام گلوری560 نیز عرضه شده است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 6

این محصول از سال ۲۰۱۷ روی خط تولید قرار دارد و در چین و اندونزی مونتاژ شده است.بیشتر بخوانید:

خودروهای کلاسیک به سبک چینی؛ از دانگ فنگ تا پولو! (+تصاویر)

شاسی بلند لوکس چینی با همکاری مرسدس بنز معرفی شد(+تصاویر)

تی99؛ شاسی بلند لوکس و ارزان چینی! (+فیلم و تصاویر)

VV5؛ شاسی بلند لوکس چینی! (+فیلم و تصاویر)

طراحی

این محصول در مجموع طراحی قابل قبولی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد.

در بخش دماغه چراغ‌های بزرگ با گرافیک نه چندان جذاب حضور دارد که معمولا در اکثر محصولات چینی وضعیت مشابهی را می‌توان سراغ گرفت اما به هرترتیب نباید فراموش کرد که با یک محصول ارزان قیمت سر و کار داریم. فاصله بین دو چراغ را گریل (جلوپنجره) ساده پر کرده که در مرکز آن لوگوی بزرگ دانگ فنگ و دو نوار پهن کرومی رنگ با حرکت به سمت لبه چراغ‌ها تشکیل داده است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 15دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 16دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 17دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 18

کمی پایین‌تر نیز بامپر (سپر) ساده‌ای قرار دارد که پلاستیکی بودن آن به شدت احساس می‌شود. در طرفین بامپر فضای بزرگ برای مه شکن‌ها در نظر گرفته شده است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 20

با حرکت به سمت نمای جانبی اولین چیزی که آزاردهنده به نظر می‌رسد و بازهم در اکثر محصولات چینی مانند یک ویروس حضور دارد؛ اندازه بسیار کوچک چرخ‌های استاندارد روی خودرو است! چرخ‌ها آنقدر کوچک هستند که احساس می‌شود هر لحظه امکان پایین آمدن شاسی وجود دارد!

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس | جدیدترین اخبار کوتاه علم و تکنولوژی ایران و جهان

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 23دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 24

از ضعف مذکور که بگذریم: حضور نوار پلاستیکی ضخیم که از بامپر جلو آغاز شده و روی هلال فندرها (گلگیر) حرکت کرده و بدنه را دور می‌زند به همراه خط شانه قوی و عناصر کرومی برای دستگیره درب‌ها و لبه پایینی زه شیشه‌ها مجموعا نمای مناسبی را در این بخش شکل داده است.

نوع طراحی اتاق از ستون آخر تا انتهای خودرو و استفاده از بخش شیشه‌ای برای آن نیز بر جذابیت‌های ظاهری اس۵۶۰ افزوده است.

در نمی‌عقب هم با یک الگوی ساده روبرو می‌شویم که همه چیز در جای مناسب خود قرار گرفته است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 28دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 29

از منظر ابعاد طول خودرو برابر با ۴۵۱۵ میلیمتر، فاصله بین محورها ۲۶۹۰ میلیمتر، عرض ۱۸۱۵ میلیمتر و ارتفاع ۱۷۳۵ میلیمتر است. وزن خالص خودرو نیز برابر با ۱۴۸۰ کیلوگرم اعلام شده است.

کابین و امکانات هوشمند

دانگ فنگ برای جزئیات فضای کابین اس۵۶۰ تلاش کرده تا ترکیبی را ارائه دهد که علاوه بر کنترل هزینه‌ها موجب دلزدگی مشتری نیز نشود و ظاهرا در پیشبرد این استراتژی عملکرد موفقی داشته است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 33

نمایشگر دیجیتال در ترکیب نشانگر سنتی آمپر، نمایشگر ۸ اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اندروید اوتو و اپل کارپلی، ناوبری ماهواره‌ای، بلوتوث، هماهنگی با تلفن هوشمند اندروید و آی او اس، دوربین پارک عقب، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، سنسور پارک، تهویه هوشمند با دسترسی کنترلی برای ردیف عقب، پاور ویندوز و … از جمله ویژگی‌های این محصول هستند.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 35دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 36دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 37دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 38دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 39

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 41

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 43

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 45

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 47

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 49

در بخش ایمنی نیز امکاناتی مانند ترمز اضطراری، سیستم پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی، ترمز پارک الکترونیکی، ای بی اس و ایی بی دیی قابل اشاره است.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 51دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 52دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 53دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 54دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 55دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 56دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 57دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 58

گفتنی است که برخی امکانات بالا در حالت آپشن روی تریم‌های مختلف اس۵۶۰ ارائه می‌شوند.

پیشرانه

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر) - 62

در بخش موتور نمونه ۱٫۵ لیتری توربو با جعبه دنده ۶ سرعته دستی و نمونه ۱٫۵ لیتری توربو با جعبه دنده سی وی تی قابل سفارش است. میزان خروجی این تپنده برابر با ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور آن ۲۳۰ نیوتن متر است.

همچنین نمونه ۱٫۸ لیتری با جعبه دنده سی وی تی دیگر گزینه پیش روی مشتریان است. میزان خروجی این موتور برابر با ۱۳۸ اسب بخارو گشتاور آن ۱۸۷ نیوتن متر است.

ترمز‌های دیسکی و سیستم تعلیق مستقل مک فرسون از دیگر ویژگی‌های کراس اوور دانگ فنگ محسوب می‌شود.

قیمت این محصول از ۱۳۶۰۰ دلار آغاز و در برترین تریم به ۱۷۲۰۰ دلار می‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، در دست بررسی

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
تعداد بازدید: ۱ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر راه و شهرسازی گفت: در جلسات تاکید شد که روند بررسی سانحه با مشارکت و طبق ساختار‌های موجود در بررسی سوانح، تا انتها انجام و نتایج به صورت شفاف اطلاع رسانی شود. آقای اسلامی درباره جعبه سیاه هواپیما نیز افزود: جعبه سیاه که شامل (CVR و FDR) هست جزو جدانشدنی اجزاء بررسی سانحه است و سانحه در ایران رخ داده و مسئول بررسی سانحه، هیئت بررسی سانحه هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران است که طبق قوانین ایکائو در حال بررسی کار است. آقای اسلامی با بیان اینکه جعبه سیاه باید به عنوان یکی از آیتم‌های بررسی سانحه، بررسی شود افزود: اگر تیم بررسی سانحه در بازگشایی اطلاعات و بازبینی آن دچار مشکل شود ممکن هست که در خصوص اینکه چگونه از سایر کسانی که امکانات دارند کمک بگیرد، تصمیم بگیرد تا بتواند بازخوانی کند. اسلامی افزود: از مردم می‌خواهیم که وقتی هواشناسی اعلام می‌کند، از سفر‌های غیرضرور خودداری کنند و رانندگان به تذکر پلیس راه توجه کنند. اسلامی افزود: وقتی شرایط آب و هوایی سخت است، مردم رعایت کنند و حفظ جان خود را درنظر بگیرند تا با یک بی احتیاطی دچار غم و اندوه نشویم.

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو1 روز قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.

نصیحت جدی زنگنه به مردم

آخرین خبرآخرین خبر2 روز قبل

کاهش ۳۷ میلیون تنی آلاینده‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان افزود: کاهش بیش از ۴۰۰ میلیون کیلومتر سال مسافت با توجه به حجم عبور و مرور خودرو‌ها از دیگر مزایای این طرح است. وی با بیان اینکه قطعه یک آزادراه تهران شمال از انتهای آزادگان شمال و تقاطع همت آغاز و تا سه راه شهرستانک ادامه دارد و طول این قطعه ۳۲ کیلومتر است گفت: سه کیلومتر نیز برای اتصال مناسب به جاده چالوس فعلی به آن اضافه شده است. وی از کاهش ۶۲ کیلومتری مسافت تهران به چالوس با بهره برداری از این قطعه خبر داد و افزود: حدود ۸۶ میلیون لیتر در سال نیز کاهش مصرف سوخت خواهیم داشت. آقای خواجه دلویی کاهش تصادفات و تلفات انسانی را از دیگر نکات مهم بهره برداری از این قطعه بیان کرد و گفت: براساس گزارش پلیس راه، در قطعه چهار آزادراه که از تابستان ۹۴ به بهره برداری رسید، با وجود تردد بیش از پنج و نیم میلیون خودرو، هیچ تلفاتی نداشتیم. معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان با بیان این که این طرح دارای استاندارد‌های روز دنیاست افزود: به لحاظ مباحث مربوط به ایمنی، حساسیت لازم در این طرح رعایت شده است. وی با بیان این که تمام تونل‌ها عایق شده است گفت: سردر‌های ورودی و خروجی تونل‌ها با توجه به احتمال ریزش، ایمن سازی شده و سیستم تهویه تونل‌ها، از تهویه دوبل استفاده شده است. خواجه دلویی افزود: در داخل تونل‌ها از سیستم‌های آتش نشانی، پمپاژ و تلمبه خانه استفاده شده است. وی ابراز امیدواری کرد: این قطعه برای مردم ایمن و راحت باشد و بتوانند به طور مطمئن از آن عبور کنند.

پیشرفت ۵۰ درصدی برخورد با پرونده‌های کلان اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه نخستین همایش نقش امنیت اقتصادی به بحث مبارزه با قاچاق سازمان یافته اشاره کرد و افزود: پلیس امنیت اقتصادی از ابتدای امسال به طور رسمی کار خودش را شروع کرده و تاکنون نیز توفیقات خوبی در رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و کوچک داشته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری ادامه داد: با حمایت دستگاه قضایی در بحث مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی به صورت جدی، هوشمندانه و مقتدرانه به حرکت خود ادامه می‌دهیم. فرمانده ناجاگفت: در ورودی‌های کشور بویژه در حدود ۱۳ گمرگ کشور نیروی پلیس امنیت اقتصادی و پلیس گمرک مستقر است و طی ماه‌های آینده نیز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری با بیان اینکه اولویت ما برخورد با باند‌های سازمان یافته و بحث فساد اقتصادی است، گفت: البته این کار‌ها کفایت نمی‌کند و باید بیشتر از این حمایت شویم ضمن اینکه دستگاه‌های مختلف نیز از ظرفیت‌های خود برای مقابله با مفاسد اقتصادی به کمک ما بیایند. فرمانده ناجا درباره همکاری دستگاه‌های اقتصادی با پلیس امنیت اقتصادی نیز افزود: دستگاه‌های مربوطه تاکنون با پلیس امنیت اقتصادی همکاری کرده‌اند، اما توقع داریم بیشتر از این با ما همکاری و پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

ادامه ماجرای ورق‌های فولادی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آنچه براساس گزارش فرزاد آذری بقا خبرنگار خبرگزاری صداوسیما که دیروز در بخش‌های مختلف خبری پخش شد و نشان داد آنچه در فولاد مبارکه اصفهان تولید می‌شود به دست صنایع کوچک و متوسط برای تولید ماشین آلات کشاورزی نمی‌رسد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، به نظر می‌رسد نهادهای فراتر از وزارت صنعت معدن و تجارت باید به داد تولید کنندگان صنایع کوچک و متوسط برسد آنهایی که به دنبال تولید هستند اما روال‌های نادرست و فساد زا همچنان موانع بزرگ در برابر تولیدشا ن است.

نظرها

اخبار بیشتر