آزاد سازی ۱۶۴ هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های مازندران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

آزاد سازی ۱۶۴ هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های مازندران

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اکبری گفت: ساماندهی رودخانه‌های استان مازندران با جدیت پیگیری و در این راستا ۱۶۴ هکتار از اراضی حریم رودخانه‌ها آزاد شده است. تاریخ انتشار: 08:55 - 18 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۵۱۷۱
آزاد سازی ۱۶۴ هکتار از اراضی حریم رودخانه‌های مازندران - 0

حجت الاسلام و المسلمین اکبری رییس کل دادگستری مازندارن و رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت: در اجرای مصوبات جلسات ویژه مورخ ۱۳۹۸٫۲.۱۸ و ۱۳۹۸٫۱.۲۵ کارگروه ساماندهی رودخانه‌های شورای حفظ حقوق بیت المال استان مازندران، آزاد سازی اراضی حریم رودخانه، احداث دیواره، دایک و برداشت مصالح مازاد از رودخانه با راهبرد پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از سیل صورت پذیرفت.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال استان اظهارداشت: براساس گزارش عملکرد کارگروه ساماندهی رودخانه‌ها در استان مازندران، تاکنون ۸۴ کیلومتر از مسیر رودخانه‌ها ساماندهی گردید که در این خصوص؛ ۱۶۴ هکتار مساحت اراضی در حریم رودخانه‌ها آزادسازی و بیش از ۵۹۲ هزار متر مکعب مصالح مازاد نیز برداشت شده است.بیشتر بخوانید:ضرب الاجل یک هفته‌ای رئیس کل دادگستری مازندران برای تعیین تکلیف وضعیت رودخانه‌های غرب استان

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

این مقام قضایی با اشاره به این موضوع افزود: بودجه مورد نیاز برای ساماندهی ۸۴ کیلومتر انجام شده، بیش از ۱۹ میلیارد تومان است که بدون تخصیص بودجه دولتی و صرفا با فروش مصالح مازاد رودخانه‌ها، صورت پذیرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صحنه‌های دیده نشده از تمرین روزانه بروسلی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

این اسباب‌بازی هوشمند را به کودکان خلاق خود معرفی کنید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هوشمند است و به خلاقیت بیشتر کودکان کمک می‌کند. آن‌ها را وادار به تحرک بیشتر کرده و نوآوری را به آن‌ها آموزش می‌دهد. اما بازی با آن نیاز به آموزش دارد.

بارش برف و باران در بیشتر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: بارش در نواحی شمالی به صورت برف و در نواحی جنوبی به صورت باران خواهد بود. کارشناس هواشناسی گفت: همچنین برای مراکز جنوبی، بارش‌ها به صورت رگبار و رعد و برق و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، یزد و اصفهان بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. سرکرده ادامه داد: امروز و فردا در نواحی شرقی و جنوب شرقی وزش باد پیش بینی می‌شود. کارشناس هواشناسی گفت:: همچنین برای جاده‌های کوهستانی البرز و شمال غرب زاگرس مرکزی بارش برف، مه غلیظ، کاهش دید و ایجاد کولاک را پیش رو داریم. وی افزود: در تهران بارش برف پیش بینی می‌شود و دما در حال حاضر صفر درجه است که در بیشترین حالت به سه درجه بالای صفر خواهد رسید.

چتر رحمت الهی بر آسمان ایران

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

تصاویری از تهران برفی امروز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
آن‌ها ابتدا به تحقیق از خواهر شوهر هدیه پرداختند و به هیچ سرنخی نرسیدند و سراغ خانواده هدیه رفتند آن‌ها هم اظهار بی اطلاعی کردند. رضا فورا زهرا را در خانه مادرش امانت گذاشت و خودش را به پلیس آگاهی رساند. امروز فهمیدم که دیگر هدیه، هدیه نیست. ولی اگر زن برای عدم تمکین عذر موجه و قانونی داشته باشد ناشزه محسوب نمی‌شود و مستحق نفقه نیز است. مهریه: مهر یا صداق، مالی است که زن بر اثر ازدواج مالک آن می‌شود و به عبارت دیگر هدیه‌ای است که در هنگام عقد نکاح مرد به زن خود می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر