یافتن گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اجتماعی

یافتن گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا : گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان بنا به گفته مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان محیط زیست در زیستگاه‌های خود مشاهده شده اند.

یافتن گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان - 1

به گزارش رکنا، مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان محیط زیست درباره آخرین وضعیت گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان توضیحاتی داد.

منتظمی در خصوص آخرین وضعیت گوزن‌های زرد گم شده در سیل خوزستان اظهار کرد: براساس آخرین گزارش‌ها از اداره کل محیط زیست استان خوزستان گونه گوزن زرد هم اکنون در زیستگاه‌های خود مشاهده شده‌اند.

وی افزود: همچنین پایش‌های استان از منطقه حفاظت شده به صورت مستمر انجام می‌شود که بر اساس همین پایش‌ها جمعیت گوزن‌های زرد در منطقه امیدوار کننده است.

منتظری تصریح کرد: با توجه به شرایط و توپوگرافی منطقه سرشماری فرد به فرد گونه‌ها بسیار سخت است.

خبری: برترین اخبار اجتماعی در ایران | اخبار حوادث ایران

وی بیان کرد: اداره کل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان پایش از منطقه، حفظ و احیای جمعیت گونه در خطر گوزن زرد را در برنامه خود دارد.

مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان محیط زیست گفت: مناطق حفاظت شده خوزستان یکی از زیستگا‌های اصلی گونه گوزن زرد محسوب می‌شوند که برای حفاظت از آن منطقه برنامه‌هایی تدوین شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ توضیحات مسافر هواپیمای از باند خارج شده ماهشهر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ فرود یک پهپاد در ملاثانی خوزستان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک فروند هواپیمای بدون سرنشین در نزدیکی روستای ملاثانی در استان خوزستان فرود اضطراری کرده است. این پهپاد از نوع شاهد ۱۲۹ بوده و در این فرود سخت، دچار خساراتی نیز در بدنه و ارابه فرود شده است.

تصادف موتورسوار با عابرپیاده در تایلند+فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که لحظه تصادف یک موتورسوار با عابرپیاده را در تایلند به تصویر کشیده است. ویدیو منتشر شده چگونگی این تصادف را به تصویر کشیده است. در این ویدیو نشان می‌دهد که موتورسوار با یک عابرپیاده تصادف کرد و از روی موتور به زمین افتاد اما خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیب جدی وارد نشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم/ حادثه واژگونی اتوبوس در اصفهان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ آتش گرفتن هواپیمای سرنگون شده جاسوسی آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

همشهری TV | افتتاح سالن‌های جدید پردیس سینمایی ملت با حضور شهردار تهران

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر