سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر

سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر

ایسناخبرگزاری ایسنا |
کروزیرو با شکست برابر پالمیراس برای نخستین بار به دسته دو سقوط کرد و به همین خاطر درگیری میان هواداران و پلیس به وجود آمد.

به گزارش ایسنا، سایت اسپانیایی «لا وانگواردیا» نوشت: بازیکنان سرکش، خداحافظی‌های پیاپی، بدهی‌ها و تحقیقات به خاطر رسوایی اغلب مدیران باعث شد کروزیرو، تیم پر سابقه فوتبال برزیل برای نخستین بار به دسته دو سقوط کند. این تیم پس از یک فصل کابوس‌وار تنها هفت برد کسب کرد و در دیدار یکشنبه با شکست ۲ بر صفر مقابل پالمیراس در ورزشگاه مینیرائو در شرایطی که پلیس در حال متفرق کردن گروهی از هواداران خشمگین بود، به جهنم سقوط کرد.

سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 1سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 3سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 4سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 5سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 6سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 7سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 8سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 9

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 11سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 12سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 13سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 14سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 15سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 16سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 17سقوط تیم پر سابقه برزیل در دود و آتش به روایت تصویر - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی السیلیه - شهرخودرو / ایران ۴ -AFC ۰

مهرمهر17 ساعت قبل
بازی پرافت و خیر شهرخودرو و السیلیه قطر به نفع مشهدی‌ها به پایان رسید. این بازی بعد از تساوی در ۱۲۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد که در پایان شهرخودرو موفق شد به مرحله گروهی صعود کند.

فیلم/ کاشته زیبای وریا و گل اول استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
در دقیقه ۸ بازی استقلال - الریان، وریا غفوری ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه قطری‌ها کوبید و توپ برگشتی را دیباته به گل اول استقلال تبدیل کرد.

فیلم / گل اول استقلال به الریان توسط دیاباته

ایلناایلنا20 ساعت قبل

تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در فدراسیون کشتی+عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس که در عملیات کربلای ۵ و در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شد، در فدراسیون کشتی تشییع شد. در این مراسم که با حضور حمید سوریان قهرمان کشتی فرنگی المپیک و جهان، علی پروین پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی، علیرضا دبیر و حسن رنگرز رئیس و سخنگوی فدراسیون، محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان کشتی آزاد و فرنگی، فردین معصومی قهرمان کشتی آزاد جهان، محمد طلایی، عباس حاج کناری، سردار یزدانی رییس بسیج ورزشکاران و جمع کثیری از مردم و مسولان برگزار شد، ابتدا مراسم تشییع برگزار و پس از آن نماز جماعت در خانه کشتی شهید صدرزاده اقامه شد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴
روزنوروزنو1 روز قبل
به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم امروز شایسته پیروزی بودند. در نیمه دوم سعی کردیم بهتر شویم، اما در فوتبال وقتی نیمه اول بد بازی می‌کنیم بازگشت به بازی سخت می‌شود. سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درمورد اینکه انتظار هواداران از نحوه بازی این تیم برآورده نشده است، خاطرنشان کرد: من هم انتظار بالاتری دارم. بازی نیمه اول ما در حد پیروزی در این مسابقه نبود. وی درمورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال ایران است، تصریح کرد: خود من هم از رسانه‌ها این موضوع را شنیده‌ام.

نظرها

اخبار بیشتر