نسل جوان ضامن پیشرفت و عدالت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
نسل جوان ضامن پیشرفت و عدالت

نسل جوان ضامن پیشرفت و عدالت

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
حیدری بکاولی، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس درمورد انتخابات پیش‌رو گفت: مردم از شعارهای بی‌عمل خسته شدند و زمان آن است که با استفاده از تجربیات نسل اول انقلاب و هم‌افزایی نیروهای جوان زمینه پیشرفت کشور فراهم شود.

به گزارش افکارنیوز،

حسین حیدری بکاولی، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به لزوم به‌کارگیری جوانان برای ایجاد تحول درکشور، افزود: وضعیت کنونی برازنده مردم نیست و باید برای ایجاد تغییرات برخی تصمیمات سخت گرفته شود که نیازمند روحیه و جسارت جوانان است.

اخبار سیاسی- وی با اشاره به خستگی مردم از شعارهای تکراری ادامه داد: زمان آن است که با هم‌افزایی نیروهای جوان و متعهد که معتقد به نظام هستند شرایط پیشرفت و عدالت رقم بخورد.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

حیدری بکاولی درپایان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری بیان شد به معنای نادیده گرفتن تجربیات ارزشمند نسل اول نیست بلکه باید مقدمات انتقال تجربه به نسل جوان و تازه نفس نیز فراهم گردد و با تدوین برنامه منظم برای نیروسازی و انتقال تجربیات نسل اول انقلاب به پیشرفت کشور کمک کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

فرزندان سردار شهید سلیمانی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

آخرین خبرآخرین خبر16 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدصدا و سیما/ آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و پاسداشت مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. دو فرزند سردار شهید سلیمانی نیز در مراسم معارفه سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران حضور داشتند.

دلیل استعفای ناگهانی نخست وزیر روسیه چه بود؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فریاد انتقام ملت

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

ملت مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آن فریب‌خوردگانی که یک روزی فریاد زدند «نه غزه، نه لبنان»، آن‌ها نه فقط جانشان را فدای ایران نکردند، حتی حاضر نشدند راحتی خودشان و منافع خودشان را هم در راه کشور فدا کنند؛ آن کسانی که جانش را فدای ایران کردند باز همین شهید سلیمانی‌ها بودند؛ این‌ها بودند که در زمانی که نیاز به دفاع از کشور بود، جان خودشان را کف دست گرفتند و به میدان جنگ رفتند از کشور دفاع کردند، از ایران دفاع کردند؛ این‌ها هستند که می‌توانند ادعا بکنند که دفاع می‌کنند از امنیت کشور، از امنیت ملت؛ همین فداکاری و اخلاص این‌ها است که در همه‌ی مراحل، این جور بوده.» ۱۳۹۸/۱۰/۲۷پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR براساس این بخش از خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران، نماهنگ «ملت مقاومت» را منتشر کرد.

نظرها

اخبار بیشتر