هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
جمله‌های زیبا، دلنوشته‌های دلنشین، اشعار ماندگار، پاراگراف‌های تاثیرگذار و بی‌نظیر از یک کتاب یا مقاله. همه این‌ها می‌تواند بهانه‌ای برای هایلایت کردن آن‌ها در کتاب، مجله و یا ذهنتان باشد.

برترین‌ها: جمله‌های زیبا، دلنوشته‌های دلنشین، اشعار ماندگار، پاراگراف‌های تاثیرگذار و بی‌نظیر از یک کتاب یا مقاله. همه این‌ها می‌تواند بهانه‌ای برای هایلایت کردن آن‌ها در کتاب، مجله و یا ذهنتان باشد. می‌خواهیم مروری داشته باشیم بر مجموعه مطالب گزیده و دلنشین «هایلایت» که پیش از این در اختیارتان قرار می‌دادیم.

شما نیز هایلایت‌های خود را برای ما از طریق نظرات ارسال کنید.

هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 2هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 4هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 5هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 6هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 7هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 8هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 9

در خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 11هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 12هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 13هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 14هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 15هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 16هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 17هایلایت؛ هرگز برای پول ازدواج نکنید! - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لباس‌هایی که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ خوش درخشیدند

16+
همشهریهمشهری1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
آن‌ها ابتدا به تحقیق از خواهر شوهر هدیه پرداختند و به هیچ سرنخی نرسیدند و سراغ خانواده هدیه رفتند آن‌ها هم اظهار بی اطلاعی کردند. رضا فورا زهرا را در خانه مادرش امانت گذاشت و خودش را به پلیس آگاهی رساند. امروز فهمیدم که دیگر هدیه، هدیه نیست. ولی اگر زن برای عدم تمکین عذر موجه و قانونی داشته باشد ناشزه محسوب نمی‌شود و مستحق نفقه نیز است. مهریه: مهر یا صداق، مالی است که زن بر اثر ازدواج مالک آن می‌شود و به عبارت دیگر هدیه‌ای است که در هنگام عقد نکاح مرد به زن خود می‌دهد.
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
با میزان مواد اولیه‌ی زیر می‌توانید برای ۴ نفر کباب بناب تهیه کنید. در صورتی که می‌خواهید مقدار کمتر یا بیشتری کباب بناب تهیه کنید کافیست مقدار مواد را ضرب یا تقسیم کنید. آشنایی با کباب بناب: کباب بناب یا کباب ساطوری یکی از انواع کباب‌های خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است که شباهت زیادی به کباب کوبیده سنتی دارد. این کباب از گوشت تازه و چربی دار گوسفند، در اندازه‌ای بسیار بزرگتر از کباب کوبیده معمولی تهیه می‌شود. پهنای سیخ کباب بناب بیشتر از کباب کوبیده می‌باشد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
اما به منظور اینکه از دهه پنجم زندگی‌تان لذت کافی را ببرید باید از ۴۰ سالگی آغاز کنید. در این مطلب به حدود ۴۰ باور پرداخته شده که درباره ۴۰ سالگی وجود دارد و اشتباه است. جولیا چایلد، نویسنده آمریکایی، از ۵۰ سالگی نوشتن را آغاز کرد و ورا ونگ در ۴۰ سالگی وارد صنعت مد شد. در ۴۰ سالگی هم همان کارهایی را می‌کنید که قبلا می‌کردید، فرقش این است که حالا دانش بیشتری دارید. اما تجربه هر فردی منحصربه‌فرد است، بنابراین، اینکه فکر کنیم با رسیدن به ۴۰ سالگی موها یکباره سفید می‌شوند درست نیست.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
محققان دریافتند که بعضی از توله‌های گرگ مثل سگها مایل به بازی با غریبه‌ها هستند. هنگامی که دانشمندان آزمایش کردند که چگونه توله‌های گرگ به بازی پاسخ می‌دهند، با مجموعه‌ای از کنش و واکنش‌های غیرمنتظره رو به رو شدند. دو گروه اول گرگ با کمترین علاقه به اسباب بازی انتظارات را برآورده کردند اما اتفاق دیگری با گروه سوم رخ داد. سه توله گرگ هشت هفته‌ای به دنبال توپ رفتند و وقتی که تشویق به انجام این کار شدند، آن را پس گرفتند. اگرچه بیشتر توله گرگها بازی نکردند اما واقعیت این است که پژوهشگران دریافتند که تمایل به تعامل با انسان یک صفت بازیابی شده در گرگها است.
انتخابانتخاب16 ساعت قبل
شاید باورکردنی نباشد اما یک پدربزرگ فراموشکار، بیش از ۴۳ هزار دلار یا به شکل دقیق‌تری بگوییم ۴۳، ۱۷۰ دلار را داخل پایه یک صندلی مخفی کرده بود و تا پایان عمر این حرکت خود را از یاد برده بود. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، این پول زمانی کشف شد که صندلی مذکور به یک فروشگاه صندلی در میشیگان اهدا شد. هوارد کربی فردی بود که این صندلی و چند مبلمان دیگر را با قیمت ۷۰ دلار پس از کریسمس خریداری کرد. او سپس تصمیم گرفت صندلی را تعمیر کند و در نتیجه با پولهای مخفی شده رو به رو شد. این صندلی متعلق به یک پیرمرد فوق العاده خسیس به نام فئوت بود که اخیرا از دنیا رفته بود و در نتیجه اموالش شامل همین صندلی به مراکز فروش داده شده بود. این پولها به شکل دسته‌های مرتب با گیره کاغذی جدا و در صندلی جاسازی شده بود.

نظرها

اخبار بیشتر