شجاع: کاری که با برانکو کردید را با استراماچونی نکنید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
شجاع: کاری که با برانکو کردید را با استراماچونی نکنید

شجاع: کاری که با برانکو کردید را با استراماچونی نکنید

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
مدافع پرسپولیس از مسئولان خواست تا شرایطی که برای ترک پرسپولیس توسط برانکو شکل گرفت را برای استراماچونی شکل ندهند.

به گزارش «ورزش سه»، شجاع خلیل زاده بار دیگر توانسته به ترکیب اصلی پرسپولیس برگردد و با نمایش موفق خود در کنار سیدجلال حسینی این تیم را به دو کلین شیت حساس و پیروزی رسانده‌اند. او اکنون امیدوار است برابر گل گهر نیز بتوانند نمایش چند وقت اخیر خود را تکرار کنند و با حضور هواداران به نتیجه مناسبی دست یابند. خلیل زاده در خصوص شرایط استقلال و ترک نیمکت این تیم توسط استراماچونی نیز گلایه خود را به مسئولان اعلام کرد و مدعی است نباید در روزهایی که رقیب سنتی آنها اوج گرفته، شرایطی شکل گیرد که پیش از این آنها با برانکو تجربه کرده بودند و این مربی موفق را به دلیل مشکلات مالی بعد از قهرمانی‌های پیاپی از دست دادند.

خلیل زاده صحبت‌هایش را درباره شرایط تیم اینچنین شروع کرد و البته از هواداران خواست تا در بازی فردا مقابل گل گهر حضور پررنگی داشته باشند: فعلا که اوضاع تیم ما خوب است و درست است که انتظارات از تیم ما بالا رفته ولی ما نیز از هواداران انتظاراتی داریم که از جمله اصلی‌ترین آنها حمایت است. آنها باید به استادیوم بیایند و تیم را حمایت کنند. وقتی انتظار قهرمانی دارند باید حمایت شود و ما بتوانیم با کمک آنها به نتیجه لازم دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: تیم گل گهر هم اوضاع خوبی دارد و رفته رفته با حضور سرمربی جدید نیز به نظرم شرایط برای آنها بهتر شده است. همیشه تیم هایی که جلوی پرسپولیس بازی می‌کنند انگیزه بیشتری دارند چرا که مقابل قهرمان سه دوره اخیر بازی می‌کنند و این بازی به نظرم از جدال با تیم‌های مدعی سخت‌تر برای ما خواهد بود.

شجاع خلیل زاده که در نظرسنجی کنفدراسیون آسیا در جمع زننده زیباترین گل‌های فصل گذشته لیگ قهرمانان قرار دارد، درباره حمایت هواداران این تیم گفت: من ابتدا باید از همه تشکر کنم بابت رایی که به من دادند. چه آنها که رای دادند و چه کسانی که رای ندادند. من همیشه شرمنده هواداران بودم و امیدوارم بتوانم این لطف شان را جبران کنم. انشاالله گل‌های قشنگ‌تر هم برای آنها بزنم.

شجاع: کاری که با برانکو کردید را با استراماچونی نکنید - 5

وی درباره بازگشت دوباره به ترکیب پرسپولیس با توجه به عملکردی که طی فصول اخیر داشته، اینطور گفت: این لطف هواداران بود که از من حمایت کردند. من اگر در چند بازی این فصل غایب بودم یکی از دلایل آن حکم کمیته انضباطی بود که اصلا حق من نبود. سه بازی به دلیل محرومیت نبودم و یک بازی هم با تصمیم کالدرون سرمربی در ترکیب نبودم. اکنون خدا را شکر بازی می‌کنم و خوشبختانه تیم هم نتیجه می‌گیرد و امیدوارم این نتایج تداوم داشته باشد. امیدوارم این روزهای خوب ادامه داشته باشد و روزهای بدی را هواداران نبینند.

خلیل زاده درباره رقابت شدید در قلب دفاعی این تیم نیز گفت: در پست من هم آقای سیدجلال به عنوان کاپیتان حضور دارند و هم حسین حضور دارد که رقابت داریم. رقابت هم که نه بیشتر رفاقت داریم. امیدوارم هر کس بازی می‌کند تیم نتیجه بگیرد و همین مساله در اولویت قرار دارد. همه به تصمیم کادرفنی احترام می‌گذاریم و امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که نتایج خوب ادامه داشته باشد و بتوانیم دل هواداران را مثل چند فصل اخیر شاد کنیم و آنها با رضایت استادیوم را ترک کنند.

مدافع موفق پرسپولیس طی فصول اخیر درباره اینکه گفته می‌شود شرایط فنی‌اش به نظر کارشناسان به شکلی است که او نزدیک به درهای تیم ملی قرار دارد گفت: ما خیلی وقت است که به در تیم ملی نزدیک شدیم اما …

خلیل زاده درباره اینکه در دوره کی روش علیرغم عذرخواهی چند باره دعوت نشده و البته در شرایط فعلی عدم دعوت او را به مسائل دیگری نیز ربط می‌دهند گفت: یک سری شاید مشکلات و صحبت‌ها باشد. من تلاشم را می‌کنم و بهترین عملکرد را باید در تیمم داشته باشم. ان شاالله بتوانم با بهترین عملکردم در تیم، اگر خدا خواست و سرمربی خواست در تیم ملی حضور یابم. اگر خدا نخواست هم مشکلی نیست. من خودم هم شنیده‌ام که حضورم در پرسپولیس باعث شده تا در تیم ملی نباشم نمی‌خواهم درباره‌اش صحبت کنم. حالا سرمربی جدید می‌آید و من هم سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و انشاالله که این بار دعوت شوم. هر بازیکنی آرزویش است که در تیم ملی باشد اما من از ته دلم می‌گویم که پرسپولیس هم کم از تیم ملی نیست.

وی درباره اینکه با حضور احتمالی برانکو شاید شرایط بازگشت برای او فراهم شود نیز اینطور توضیح داد: شرایط تیم ملی با پرسپولیس قابل مقایسه نیست. برانکو در تیم باشگاهی بود و در تیم ملی دستش باز‌تر است و بازیکنان بیشتری در اختیار دارد. سه سال سرمربی ام بود و سه سال خوب داشتیم. امیدوارم اگر به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد این موفقیت‌هایش را ادامه دهد و تیم ملی را به جام جهانی ببرد و موفقیت‌هایش در ایران را اینچنین ادامه دهد.

شجاع: کاری که با برانکو کردید را با استراماچونی نکنید - 11

مدافع پرسپولیس درباره جمله عجیبش بعد از شکست مقابل نفت مسجد سلیمان و در شرایطی که در ترکیب حضور نداشت میکسدزون را با جمله تغز من تشا و تذل من تشا ترک کرد و منظورش از گفتن آن چه بود، اینطور توضیح داد: بازی با نفت مسجد سلیمان بود و یکی پرسید چرا بازی نکردی که من گفتم عزت و ذلت دست خواست. حالا بدبختی ما این است که یک سری خبرنگاران دنبال حاشیه هستند و منظور خاصی نداشتم و اصلا منظورم به تیم نبود.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

وی درباره اینکه آیا تیم قادر خواهد بود روند موفقیت خود را ادامه دهد یا خیر گفت: چرا باید نتوانیم؟ ما بازیکنان خوبی داریم. سه سال قهرمان شدیم و هنوز هم انگیزه قهرمانی داریم. آقای کالدرون هم امیدوارم بتواند این قهرمانی را تکرار کند. اینجا یک درخواست هم از هواداران تیم دارم و آن این است که بیشتر از این حمایت کنند و در ورزشگاه حضور یابند. ما همیشه به حضور آنها عادت داریم و نگذارند استادیوم خالی بماند. ما سه سال قهرمان شدیم و با این همه جام نباید هوادار سیر شود و باید به استادیوم بیاید و این تیم مال آنهاست. ما می‌رویم و این تیم برای هواداران می‌ماند. یک تیم همیشه بالا و پایین زیاد دارد. منچسترسیتی و رئال هم در مقطعی افت داشتند. پرسپولیس هم یک زمانی افت کرد و هواداران راضی نبودند اما این نمی‌شود که هواداران از تیم رضایت نداشته باشند و حمایت نکنند. امیدوارم همیشه در کنار ما باشند چه روزهایی که بالا هستیم و چه روزهای پایین و همیشه در کنار تیم باشند.

خلیل زاده درباره اوج گیری استقلال و حضور این تیم در بالای جدول و اینکه بعد از چند سال آنها بالاتر از پرسپولیس قرار گرفته‌اند نیز گفت: این زیبایی فوتبال است که استقلال هم اوج گرفته. من همیشه دوست دارم که استقلال و پرسپولیس در اوج باشند و رقابت شدیدتر باشد. امسال سپاهان و تراکتور هم مدعی هستند. در کنار آنها شهرخودرو و حتی فولاد هم تیم‌های خوب این فصل هستند. شهرخودرو هم با آقا یحیی علیرغم اینکه دستش بسته است خوب کار می‌کند. پرسپولیس در ابتدای فصل بد امتیاز جمع کرد و اما باز خوشبختانه در جمع مدعیان هستیم. البته ما بازی عقب افتاده داریم و اگر ببریم جای خودمان را پس خواهیم گرفت. فعلا به آنها اجازه دادیم در صدر باشند البته این را هم بگویم که صدرنشین نیستند و ما اگر بازی عقب افتاده‌مان را ببریم به جایگاه خودمان خواهیم برگشت و فعلا از این فرصت سود ببرند و آن بالا خوش باشند. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و ما همان پرسپولیسی می‌شویم که هواداران می‌خواهند و فقط باید از تیم بیشتر حمایت شود. امیدوارم فردا هم در استادیوم حضور پیدا کنند و بتوانیم یک برد شیرین را در کنار آنها جشن بگیریم.

وی ادامه داد: من کاری به استقلال ندارم و درباره تیم خودمان صحبت می‌کنم. استقلال تیم خوبی است و شرایط خوبی را دنبال می‌کند. هر مشکلی استقلال داشته باشد ما هم باید داشته باشیم چون هر دو تیم دولتی هستند. سرمربی فصل گذشته مان آقای برانکو سه فصل تیم را قهرمان کرد و ۷ جام آورد اما چه شد که رفت؟ سرمربی ما ۹ ماه حقوق نگرفته بود و آخرش صبرش تمام شد و فسخ کرد. سرمربی استقلال واقعا خوب است اما وقتی می‌خواهیم فوتبال مان پیشرفت کند، اصلا کاری به استقلال ندارم و هر تیمی در لیگ برای اینکه نتیجه بگیرد باید مربیان خوب داشته باشند. اگر من درباره استقلال حرف می‌زنم هواداران ما ناراحت نشوند و این یک مثال است. استقلال دارد خوب نتیجه می‌گیرد و حتما استراماچونی هم خوب است دیگر. پس چرا برای اینکه فوتبال ما همچنان با کیفیت جلو برود مشکلات را برطرف نمی‌کنند؟ اگر برای فوتبال دلسوز هستند باید امکانات لازم فراهم شود و این برای کل فوتبال ما خوب است. مربیان خارجی می‌توانند خیلی به فوتبال ما و بالا رفتن کیفیت آن کمک کنند.

مدافع پرسپولیس در پایان صحبت‌هایش گفت: اصلا نباید چنین اتفاقی بیفتد و یک مربی وقتی قرارداد می‌بندد این شرایط برای او شکل بگیرد. شاید این اتفاق برای مربی ما هم چند وقت دیگر بیفتد. همانطور که قبلا هم افتاد و برانکو رفت. امیدوارم این مسئولان به دل هواداران نگاه کنند و دلخوشی این مردم به فوتبال است و خرابش نکنید. هواداران پرسپولیس و استقلال بیشترین جمعیت جامعه را شکل می‌دهند. با یک باخت یک ماه آنها خراب می‌شود و با یک باخت دربی یک سال آنها خراب می‌شود. من برای استقلال علیرغم این مشکلات آرزوی موفقیت می‌کنم چرا که ذات فوتبال خوشحال کردن هواداران است و من هم البته خوشحالم که عضوی از پرسپولیس هستم و طی این سال‌ها توانستیم هواداران را بیشتر خوشحال کنیم. اما با شرایطی که می‌بینیم نگرانی ما بیشتر است و امیدوارم مسئولان فکری برای این موضوع کنند. چرا باید یک مربی که نقش موثری در عملکرد تیم داشت اینچنین مجبور به جدایی شود و امیدوارم مسئولان فکری به حال مردم و هواداران و این شرایط کنند و بیشتر از این دل هواداران به درد نیاید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
برخورد‌های مشابه، تصمیمات متفاوتورکیچ تا آخر فصل می‌ماندالبرز آبکناری به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره بازی با شهرداری بندرعباس گفت: بازی سنگینی برای ما بود. شاید حساسیت مسابقه روی کیفیت کار تیم تاثیر گذاشت. عواملی که در زمین قضاوت می‌کنند، نباید با تیم یا بازیکنی لج کنند. مهم این است که همه جا بتوانیم از این سیستم استفاده کنیم و فقط سالن آزادی نباشد. خیلی خوب است که این تکنولوژی همه جا باشد و به داور کمک کند که تصمیمات بهتری بگیرد.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
رسول مظفری به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره شوت سه امتیازی تاثیرگذار خود در پایان بازی با مهرام گفت: من خوب شوت می‌زنم، نمی‌دانم چرا بعضی تیم‌ها روی شوتم ریسک می‌کنند، البته پاس خود حامد حسین زاده به محمد یوسف وند و پاس یوسف وند به من هم در آن صحنه تاثیرگذار بود. صمد بیشترین اقدام را در تیم مهرام دارد و همه هفته روی مهار او تمرکز کرده بودیم. وقتی مهرامی‌ها صمد را از بازی بیرون گذاشتند، تمرکز ما پایین آمد. بازیکنان جوان مهرام هم خیلی خوب امتیاز آوردند. بازیکن پتروشیمی درباره گل نشدن شوت‌های بازیکنان پتروشیمی در نیمه نخست افزود: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. به نظرم مسابقات معوقه روی این مسائل هم تاثیرگذار است.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
فرزاد کوهیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره پیروزی مقابل مهرام تهران بعد از یک نیمه بد توضیح داد: ما نیمه اول خیلی خوب بازی نکردیم. بازیکنان ما توپ‌های خود را با دقت پرتاب کردند؛ اما منجر به گل نشد. برعکس تیم مقابل خیلی بهتر کار کرد و توپ‌های آن‌ها در جای مناسب گل شد. وی افزود: اتفاق نیمه نخست بازی برای همه تیم‌ها می‌افتد که اقدام‌ها به گل تبدیل نمی‌شوند. مهم این است که تیم بتواند همیت خود را حفظ کند. سرمربی پتروشیمی درباره تغییر شرایط بازی در نیمه دوم گفت: نیمه دوم بازیکنان ما عزم خود را برای برگشت جزم کردند. خدا هم کمک کرد و توپ‌ها گل شد، به این ترتیب برگشت خوبی برای تیم ما رقم خورد. کوهیان در واکنش به استفاده از سیستم بازبینی فیلم تاکید کرد: سیستم بازبینی فیلم به داوری کمک می‌کند، ولی تعداد دوربینی که باید این سیستم را حمایت کنند، باید بیشتر باشد.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال امروز با هفت مسابقه برگزار شد. تیم توفارقان آذرشهر که در جمع میانه جدولی‌ها برای صعود به پلی آف رقابت می‌کند، باخت غیرمنتظره‌ای در خانه مقابل مس انتهای جدولی داشت. ذوب آهن اصفهان که هفته قبل به رده هفتم رسیده بود، با اختلاف ۲۹ امتیاز از آویژه شکست خورد. شهرداری بندرعباس در رقابت مهم دو تیم میانه جدولی، اختلاف نیمه نخست را مقابل اکسون جبران کرد، اما در پایان با اختلاف سه امتیاز شکست خورد. تیمهای پتروشیمی بندرامام، نفت آبادان، شهرداری گرگان و شیمیدر قم از دیگر برنده‌های این هفته بودند.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: گاهی تصمیمات در بازی درست از آب در نمی‌آید و یقینا تصمیمات بد من در نیمه دوم مقابل پتروشیمی بندرامام باعث شد که بازی به ثانیه‌های آخر بکشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال مهرام بعد از شکست مقابل پتروشیمی بندرامام در جمع خبرنگاران گفت: بازی ما مشکل داشت، خوب بازی نکردیم و بازی را باختیم. یقینا تصمیمات بد من در نیمه دوم باعث شد که بازی به ثانیه آخر کشیده شود. بالاخره گاهی تصمیمات شما درست از آب در نمی‌آید. حرفم به این دلیل بود که افرادی از مهرام یک تابو درست کردند و گفتند مهرام تیم فدراسیون است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

«فاطمیه» مکتب مقاومت/ یوم الله سقوط فرعونیان زمان نزدیک است

مهر47 دقیقه قبل

باارزش‌ترین ارزهای دیجیتالی کدام‌اند؟

ساعت ۲۴49 دقیقه قبل

پلیس عراق: تعداد تظاهرات‌کنندگان بیش از یک میلیون نفر است

خبر فوری50 دقیقه قبل

علم الهدی: در شبکه اجتماعی خارجی هرجا تمثال شهید سلیمانی بود حذف کرده و فیلم پاره کردن عکس شهید را منتشر کردند/ با نگاه به دنیای ظلم، تجاوز و جنایت می‌خواهید مملکت را اداره کنید/ نکند در شبکه‌های ارتباطی ما عوامل دشمن نفوذ کرده‌اند

ساعت ۲۴52 دقیقه قبل

ثبت ملی کوچه هلند در تهران

رکنا53 دقیقه قبل

آغاز رقابت‌های کاراته وان پاریس

صدا و سیما53 دقیقه قبل

با اراده و اخلاص و می‌توان حاج قاسم‌ها را تربیت و به جهان اسلام تقدیم کرد

ایسنا53 دقیقه قبل