مذاکره تراکتور با اسکوچیچ غیرحرفه‌ای است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
مذاکره تراکتور با اسکوچیچ غیرحرفه‌ای است

مذاکره تراکتور با اسکوچیچ غیرحرفه‌ای است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان اینکه مذاکره تراکتور با اسکوچیچ غیرحرفه‌ای است، گفت: باشگاه تراکتورسازی بهتر است به دنبال یک سرمربی آزاد باشد.

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پرداخت بخش کمی از مطالبات بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: با حمایت، پشتیبانی و پیگیری مدیرعامل منطقه آزاد اروند، توانستیم درصد کمی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم تا مقدار کمی از مشکلات تیم حل شود.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود باشگاه تراکتور به دنبال به خدمت گرفتن اسکوچیچ سرمربی تیم صنعت نفت آبادان است؟ گفت: فکر می‌کنم تیم تراکتور حرفه‌ای باشد و نباید با سرمربی‌ای که تحت قرارداد تیم دیگر است، وارد مذاکره شود و وقتی تیم خودش دچار مشکل است، تیم دیگری را هم دچار مشکل کند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی بهتر است به دنبال یک سرمربی آزاد باشد و چرا باید به سرمربی تیم ما پیغام دهد و بحث را به فضای مجازی و رسانه‌ها بکشاند. کار باشگاه تراکتور غیرحرفه‌ای است و باید به حال این فوتبال که برخی باشگاه‌ها چنین رفتاری دارند، تاسف خورد.

وی در ادامه با بیان این‌که از ابتدای فصل بازیکنان‌مان حتی بدون دریافتی با تمام غیرت و تعصب بازی کردند، گفت: اکنون شرایط روحی کمی بهتر شده است ولی برای بازیکنان‌مان که همدل هستند و هدف دارند، پول مهم نبوده است زیرا در نبود پول نیز آن‌ها با تمام توان می‌جنگیدند.

عیسی‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا امسال نفت آبادان می‌تواند عملکرد خوب خود را با کسب سهمیه ‌آسیایی به بهترین شکل نشان دهد؟ عنوان کرد: بازیکنان، کادر فنی و مجموعه باشگاه تلاش می‌کنند تا امسال هواداران شاهد بهترین عملکرد و کسب جایگاه شایسته‌ای در پایان فصل باشند، البته به شرط این‌که حمایت شویم و در نیم‌فصل نیز بتوانیم تیم را تقویت کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اخراج اشغالگران و سیادت از مردم دو راهبرد شهید سلیمانی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سعدالله زارعی کارشناس مسایل سیاسی، با بیان این که رهبر انقلاب در مواجه با شهادت شهید سلیمانی از آن به عنوان مکتب سلیمانی یاد کردند گفت: در واقع توجه به مکتب شهید سلیمانی در بکار بستن راه و روش او، می‌تواند راهگشای ملت‌ها و امت اسلامی در برخورد با دشمنان و برقراری حکومت طیبه الهی باشد. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی با اشاره به مجاهدت‌های خالصانه شهید سلیمانی در راه خدا افزود: آمریکایی‌ها در مواجه با انقلاب و ملت‌های مسلمان و جبهه مقاومت از سال ۱۹۹۴ میلادی، به این جمع بندی رسیدند که برای نجات خودشان از مشکلات منطقه، باید مقاومت ملت‌ها به ویژه جمهوری اسلامی ایران را بشکنند که در این خصوص برنامه ریزی کردند. زارعی اضافه کرد: در این طرح که یک گروه ۴۰۰ نفره در آمریکا آن را طراحی کردند یک راهبرد کامل و جامع برای غلبه بر منطقه با مدیریت پل ولفوویتز طراحی شد که با آمدن جرج بوش در سال ۲۰۰۰ میلادی، این کار اجرایی شد. وی با بیان این که بوش از این راهبرد جدید با هدف همراه سازی سایر ملت‌ها به عنوان جنگ‌های صلیبی یاد می‌کرد افزود: توطئه بزرگی را با آوردن ۳۰۰ هزار نیرو و استفاده از ظرفیت نیرو‌های انگلیسی و متحدین آمریکا پای کار آوردند و به گفته خودشان بیش از ۷ تریلیون دلار نیز هزینه کردند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیاین کارشناس سیاسی افزود: شهید سلیمانی برنامه هوشمند با سازمان چابک و نیروی محلی را طراحی کرد و دو هدف اخراج اشغالگران و سیادت از مردم عراق را در دستور کار قرار داد که با تلاش و مجاهدت به نتیجه رسید.

آمریکایی‌ها «اینجا را ترک کنید تا زنده بمانید»

مهرمهر21 ساعت قبل

زندگی به رنگ امید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پیشگیری از سرطان سینه

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
بسیاری از بانوان از فایده پرتو درمانی یا مراجعه قبل از بیماری بی خبرند. پرتو درمانی و مراجعه بیمارانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ عادت کردن به کم تحرکی؛ مصرف غذاهای پر چرب؛ استعمال دخانیات و کاهش سن قاعدگی زمینه ساز بروز سرطان سینه است.

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
الفالف17 ساعت قبل
سی ان ان: صدها هزار معترض در خیابان‌های بغداد تظاهرات کردند و خواستار خروج نظامیان آمریکایی از عراق شدند. مقتدا صدر رهبر مقتدر شیعه پیشتر خواستار تظاهرات میلیونی مردم شده بود که نزدیک سفارت آمریکا در بغداد برپا شد. به دنبال ترور قاسم سلیمانی و المهندس به دست نظامیان آمریکایی در ۳ ژانویه، حضور نظامیان آمریکایی در عراق به مساله‌ای بحث برانگیز تبدیل شده است. رویترز: هزاران عراقی روز جمعه در دو تقاطع در مرکز بغداد تظاهرات کردند. این تظاهرات «جمعه استقلال» نامیده شد.

نظرها

اخبار بیشتر