زیباسازی محله به سبک هندی ها‎
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

نحوه پوست کندن انار یاقوتی

آخرین خبرآخرین خبر20 ساعت قبل
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، اعتمادآنلاین به نقل از سی‌بی‌اس نیوز نوشت: شکیرا خواننده معروف اهل کلمبیا گفته است با وجود آن‌که سال‌هاست با پیکه زندگی می‌کند، اما فکر رسمی کردن ازدواج او را به شدت به وحشت می‌اندازد و زندگی فعلی‌اش را ترجیح می‌دهد. این هنرمند که تبار خانوادگی‌اش لبنانی است به مجری برنامه ۶۰ دقیقه این شبکه آمریکایی گفت: دوست دارم پیکه همواره در وحشت از دست دادن من باقی بماند. پیکه و شکیرا سال‌هاست با یکدیگر زندگی می‌کنند و ۲ فرزند دارند.
رکنارکنا22 ساعت قبل
به گزارش رکنا، او همیشه گفته که بازداشتش اشتباه بوده و او کار خلافی انجام نداده است. بسیاری از مردم هم او را بی‌گناه می‌دانند اما در هر حال تایسون به شش سال زندان محکوم شد که سه سال آن را گذراند و در سال ۱۹۹۵ آزاد شد. بسیاری حدس می‌زدند که او در زندان حواشی فراوانی خواهد داشت اما او پشت میله‌ها تنها یک‌بار دعوا کرد. تایسون از حرفی که یک فرد به او زده بود ناراحت شد: «تنها یک‌بار دعوا کردم و مجبور شدم به یک نفر مشت بزنم. یکی حرفی زد و من به سمتش رفتم و به او مشت زدم.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
افرادی که از لنزهای زیبایی یا پزشکی برای چشمهای خود استفاده می‌کنند باید بیش از دیگران مراقب سلامت چشمهای خود باشید. شما برای تمیز کردن لنزها از آب شیر استفاده می‌کنیداگر فراموش کرده‌اید مایع لنز بخرید از سرم شستشو به طور موقت برای پر کردن جای لنز استفاده کنید، اما هرگز از آب شیر استفاده نکنید. کوین می‌گوید شستشو با آب شیر باعث ایجاد خطر ابتلا به کراتیت Acanthamoeba می‌شود که یک عفونت جدی چشم است. شما همیشه از همان لنز استفاده می‌کنیدشاید لنزهای ماهیانه استفاده کنید و شاید لنزهای سالیانه. بسیاری از افراد به تاریخ لنز خود بی توجهند و در نتیجه با مشکلاتی متعدد درباره سلامت چشم خود مواجه می‌شوند.
رکنارکنا21 ساعت قبل
وکیل ترانه علیدوستی توضیح داد که عنوان اتهامی این بازیگر، فعالیت تبلیغی علیه نظام به‌خاطر انتشار توییت‌هایی حاوی مضامین سیاسی و اجتماعی بوده است. کاوه راد، وکیل ترانه علیدوستی درباره حضور این بازیگر در دادسرای رسانه و جزییات پرونده او توضیحاتی را ارائه کرد. او در این‌باره توییت کرد: «شکایت علیه خانم ترانه علیدوستی، مربوط به سال ۹۷ و شاکی پرونده، معاونت حقوقی نیروی انتظامی است. شکایت در مورد توئیت‌هایی است که حاوی مضامین سیاسی و اجتماعی در موضوعاتی همچون حجاب، گشت‌ارشاد، رفع حصر و وضعیت نگهداری از زندانیان بوده است. خانم علیدوستی روز یکشنبه پس از اخذ آخرین دفاع، با قرار کفالت آزاد شدند.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴8 ساعت قبل
ساعت ۲۴-علیرغم اینکه استان آذربایجان شرقی زیبایی‌های چشمگیری در فصل زمستان و به عنوان یک مقصد زمستانی دارد، ولی مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته و توجه چندانی بدان نمی‌شود. اجرای ده‌ها پروژه‌های مختلف در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی در بخش‌های مختلف از برنامه‌های اصلی سند تدبیر و توسعه استان است که در میان این برنامه‌ها هیچ موردی از گردشگری زمستانی مشاهده نمی‌شود. این در حالی است که در هیچ یک از طرح‌های یاد شده نام و عنوانی برای گردشگری زمستانی وجود ندارد که جای تامل و پرسش دارد. در همین حال با وجود اینکه ۶۵ روستا در این مقصد زمستانی از سوی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعریف شده است باز در این روستاها خبری از گردشگری زمستانی نیست. وی اعلام کرد: تا پایان دولت دوازدهم تعداد ۱۷ هتل به چرخه هتلینگ آذربایجان شرقی اضافه خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر