«ارغوان» ‌ به دنبال سرمایه‌گذار است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ
«ارغوان» ‌ به دنبال سرمایه‌گذار است

«ارغوان» ‌ به دنبال سرمایه‌گذار است

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: نویسنده و کارگردان سریال «ارغوان» گفت: برای ساخت این سریال نیازی به ساخت و ساز لوکیشن نداریم، اما اگر این سریال را در شهرستان بسازیم شرایط بهتری خواهیم داشت.

به گزارش سینماپرس، «حسین نمازی» نویسنده و کارگردان سریال «حوالی پاییز» درباره تولید سریال جدید خود در شبکه نمایش خانگی گفت: همچنان در حال بررسی سرمایه‌گذار برای این سریال هستم که قرار است به تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی برای شبکه نمایش خانگی ساخته شود.

وی ادامه داد: هنوز زمان پیش تولید و تولید مشخص نشده است و به محض انتخاب سرمایه‌گذار کار قطعی خواهد شد.

این نویسنده در ادامه با بیان اینکه برای انتخاب‌هایم حساسیت فراوانی دارم، افزود: بعد از تولید فیلم آپاندیس و موفقیتی که بدست آورد، حساسیت ویژه‌ای روی کارهایم پیدا کردم و دوست ندارم هر کاری را بسازم. معتقدم کاری که باید تولیدش را دست بگیرم باید به داشته‌هایم اضافه کند و قطعا یک گام رو به جلو باشد.

نمازی درباره تولید «ارغوان» در تلویزیون نیز گفت: از ابتدا قرار بود تا این سریال برای سیما فیلم ساخته شود اما دقیقا همان زمان چند مدیر در سیما فیلم تغییر کردند. در ادامه نیز این سریال در بخش برآورد مالی به مشکل خورد چراکه به خاطر روایت قصه در دهه ۶۰ قطعا هزینه‌های تولیدمان بالا می‌رود.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

وی با اشاره به ساخت و ساز لوکیشن برای نزدیک شدن به فضای دهه ۶۰ نیز گفت: نیازی به ساخت و ساز لوکیشن نداریم، اگر قصه در تهران روایت شود به خاطر بازسازی‌هایی که در تهران صورت گرفته است شرایط سختی را پیش رو خواهیم داشت، اما اگر این سریال را در شهرستان بسازیم شرایط بهتری خواهیم داشت.

این کارگردان با اشاره به تولید طرح‌های تلویزیونی خود نیز گفت: چند طرح تلویزیونی آماده دارم که هر کدام از آنها مشکلاتی در نگارش دارد که باید برطرف شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو1 روز قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.

ماه عسل؛ بهنام بانی

تابناکتابناک9 ساعت قبل
مثل پرسه تو بارونیمثل حال یه مهمونیمثل ماه عسل می‌مونیچی بهت بگم از حالماز تو از خودم از خیالمتو که حال منو می‌دونیپای این همه خاطره با دل خوناگه میشه بمونبری جونمو می‌بری پشت سرتنرو جون دوتاموناز خیال تو دل کندن؟! از تصورشم می‌میرم منباور کننرو از همه خاطره‌هام ای رویامنرو ای همه دنیاممن بدون تو تنهامتو که میدونیچه نباشی چه باشی من عاشقتماز من رد شی من عاشقتمحتی بد شی من عاشقتمچه نباشی چه باشی تو باورمیفکر هر شب تو سرمیعشق آخر و اولمینرو از همه خاطره‌هام ای رویامنرو ای همه دنیاممن بدون تو تنهامتو که می‌دونی «ماه عسل» یکی از قطعات بهنام بانی است که برای برنامه‌ای به همین نام در تلویزیون خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «ماه عسل» یکی از قطعات بهنام بانی است که برای برنامه‌ای به همین نام در تلویزیون خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

ماجرای تنبیه دانش آموز در مدرسه رونقی فهرج!

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گفت: در سایت‌های خبری و فضای مجازی مطلبی تحت عنوان ضرب و شتم دانش آموز پایه دوم ابتدایی دبستان رونقی فهرج به دست معلم وی منتشر شد که بلافاصله با حساسیت کامل, تیمی از کارشناسان این اداره مسئول پیگیری مساله شدند. او ادامه داد: پس از بررسی تیم کارشناسی مشخص شد که این خبر کذب است و به دلیل مشکلات شخصی والدین یکی از دانش آموزان با مدیر مدرسه، این خبر را در خبرگزاری‌ها و فضای مجازی منتشر کردند. مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد بیان کرد: بخشنامه‌های متعددی در خصوص ممنوعیت تنبیه بدنی در آموزش و پرورش صادر شده و کلاس‌های آموزشی هم برای آموزگاران و مدیران در خصوص تبیین این بخشنامه‌ها برگزار شده است. اسماعیلی درخواست کرد: خبرگزاری‌ها قبل از انتشار این گونه اخبار صحت آن را از روابط عمومی آموزش و پرورش استعلام کنند. او اظهار داشت: والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه موارد تنبیه بدنی موارد را به صورت حضوری و از طریق سایت شکایات طرح کنند تا سریعا رسیدگی شود.

زنگ همدلی در مدرسه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

کشف کوسه هایی که در آب راه می‌روند

مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، دانشمندان ۴ گونه جدید کوسه کشف کرده‌اند که به شیوه عجیبی در آب حرکت می‌کنند. محققان متوجه شده‌اند این آبزیان با استفاده از باله هایشان کف دریا راه می‌روند. کوسه‌ها به ندرت در آب چنین حرکتی از خود نشان می‌دهند. این ۴ گونه کوسه جدید، در آب‌های بین اندونزی و استرالیا کشف شده‌اند. پژوهشگران معتقدند کوسه‌های تازه کشف شده، مدت‌ها پیش از همتایان خود جدا شده‌ و به گونه‌های جدیدی تبدیل شده‌اند.

نمایش کمیته مشترک

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
گزارش اختصاصینمایش کمیته مشترکالتهابات سال ۱۳۵۳ و شکنجه‌های مبارزان انقلابی در آن مقطع، در غالب تئاتری کاربردی و زنده در موزه عبرت به نمایش در آمده است.

نظرها

اخبار بیشتر