۲۲۰ هزار شغل توسط بنیاد برکت در واحدهای تولیدی کشور ایجاد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۲۲۰ هزار شغل توسط بنیاد برکت در واحدهای تولیدی کشور ایجاد شد

۲۲۰ هزار شغل توسط بنیاد برکت در واحدهای تولیدی کشور ایجاد شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام راحل با اشاره به برنامه این نهاد در حوزه رونق تولید گفت: در سال‌های اخیر ۲۲۰ هزار شغل توسط بنیاد برکت در واحدهای تولیدی کشور ایجاد شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر،محمد مخبر امروز در مراسم احیای کارخانه بزرگ نساجی قائم‌شهر اظهار داشت: احیای کارخانه بزرگ نساجی قائم‌شهر توسط ستاد اجرایی فرمان امام پس از چهار سال با سرمایه‌گذاری 170 میلیارد ریالی ستاد به راه افتاد.

وی افزود: توانستیم در سال‌های اخیر از طریق احیای کارخانه‌های تعطیل و نیمه‌تعطیل، ۵ هزار میلیارد سرمایه را زنده کنیم و ۲۲۰ هزار شغل در کشور ایجاد کنیم.

مخبر با بیان اینکه ادعای مالکیتی براین مجموعه‌ها نداریم و این کارخانه‌ها رابه نفع مردم راه‌اندازی می‌کنیم، افزود: کمک ۱۷ میلیاردی ستاد اجرایی برای راه‌اندازی فاز نخست نساجی قائم‌شهر براساس رقمی بود که استاندار مازندران اعلام کرده بود و حاضر هستیم برای راه‌اندازی بقیه فازهای آن ظرف شش ماه آینده نیز کمک کنیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه در این سفر دو روزه هزار و ۵۶۵ طرح تولیدی و کارآفرینی آغاز شده است، تصریح کرد: شرکت پارس کاغذ نکا در روزهای آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: در چندماه اخیر ۷۵۰ هزار دلار به کشورهای ترکمنستان و عراق، کاغذ حاصله از بازیافت زباله صادر کرده است. این واحد ظرفیت تولید سالانه ۱۲ هزار تن کاغذ را دارا است.

مخبر تصریح کرد: تاکنون با سرمایه‌گذاری پنج هزار میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام ۱۲ هزار شغل برای هموطنان مازندرانی ایجاد شده است.

استاندار مازندران نیز با اشاره به اینکه عملکرد جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در کشور یک نوع مدیریت نوین و منحصربه فرد و به دوراز بوروکراسی معمول است.

احمد حسین‌زادگان بیان کرد: در حوزه احیای کارخانجات، طرح‌های عمرانی، ساخت مدرسه و ایجاد اشتغال و محرمیت‌زدایی، ستاد حرف اول را می‌زند. نخستین نهادی که در بحث سیل امسال و امدادرسانی به مردم مازندران ورود کرد ستاداجرایی فرمان امام بود و از این بابت سپاسگزار هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه اجتماعی رکنا، برای کنترل و مهار گسترش کروناویروس در سراسر ایران، امروز - ۵ اسفند ماه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استفاده از ویدئو کنفرانس با تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی ارتباط گرفته و از آخرین شرایط و اخبار شهرهای دیگر اطلاع کامل دریافت کردند. از سوی دیگر سیاست‌های اصلی و جدید وزارت بهداشت از طریق این ارتباط تصویری به شهرهای مختلف ابلاغ شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

همشهری TV | هشدار سیل در ۱۰ استان

همشهریهمشهری1 روز قبل

ویدئو / بازار اقلام پیشگیری از کرونا؛ تقاضای زیاد، قیمت بالا، دسترسی کم

ایسناایسنا1 روز قبل
شش روز از اعلام اولین آمارها درباره ابتلای چندین نفر به ویروس کرونا در ایران می‌گذرد. مدت زیادی از این خبر نگذشته بود که از گوشه و کنار خبرهایی درباره کمبود اقلام بهداشتی مورد نیاز مانند محلول‌های ضدعفونی‌کننده و ماسک شنیده شد. با هجوم مردم برای خرید و سودجویی محتکران و دلالان، قیمت این اقلام به شدت افزایش یافته است و اغلب در دسترس نیستند. خبرنگار: سارا سبزی/ تصویربردار: امیرحسین شهسواری، محمد جلایی/ تدوینگر: امیرحسین شهسواری

فیلم | نحوه دفن فوت‌شدگان بر اثر ویروس کرونا

همشهریهمشهری1 روز قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، غلامحسین مهرعلیان، گفت: کوکتل بایوترکیب دارودرمانی بیماری کرونا در حال حاضر تامین و برای توزیع به مراکزی که تشخیص قطعی بیماری در آنها صورت می‌گیرد، در اختیار معاونت بهداشتی وزارت بهداشت گذاشته شده است. وی با اشاره به ظرفیت بالای کشور برای تولید و عرضه مواد ضدعفونی‌کننده، اظهار کرد: طی دو روز آینده، ژل ضدعفونی‌کننده و افشانه الکل طبی از طریق پخش سراسری در سطح کشور توزیع می‌شود. مهرعلیان افزود: از روز سه شنبه نیز توزیع اسلتامیویر در بیمارستان‌های کل کشور صورت می‌گیرد. وی تصریح کرد: کوکتل بایوترکیب دارودرمانی بیماری کرونا در حال حاضر تامین و برای توزیع به مراکزی که تشخیص قطعی بیماری در آنها صورت می‌گیرد، در اختیار معاونت بهداشت وزارت بهداشت گذاشته‌شده است. همچنین در حال حاضر برنامه‌ای برای توزیع این ترکیب دارویی به بخش خصوصی در دستور کار نیست.

نظرها

اخبار بیشتر