گردهمایی سراسری مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، به زودی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

گردهمایی سراسری مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، به زودی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
چهارمین گردهمایی سراسری مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کشور به زودی برگزار می‌شود.
گردهمایی سراسری مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، به زودی - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسن روحانی نیا مدیر عامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفت: کانون دفاترخدمات الکترونیک قضایی به عنوان متولی امور صنفی دفاتر این حوزه، هر سال با برنامه ریزی منسجم این گردهمایی را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این گردهمایی ۲۷ و ۲۸ آذر سال جاری در سالن همایش دادگستری خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

افزایش دوبرابری مدیران دفاترخدمات الکترونیک قضایی کشور

خبری: اخبار اجتماعی ایران

روحانی نیا با بیان این که تعداد مدیران دفاترخدمات الکترونیک قضایی نسبت به سال گذشته حدودا دوبرابرشده است، اظهار کرد: هزار نفر در این همایش شرکت خواهند کرد.

مدیر عامل کانون افزود: یکی از بخش‌های قابل توجه این همایش انتخاب مدیران برتر است و امسال هم ۵ نفر از مدیران منتخب تعیین خواهند شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت و ساز‌هایی که روز و شب را از مردم گرفته‌اند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ساخت و ساز‌هایی که با وجود قوانین درباره زمان و شیوه ساخت و ساز در شهرها، آسایش را از مردم گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بیش از ۱۸ هزار کارگاه ساختمانی در تهران فعال است که در هر ساعت از شبانه روز تولید صدا می‌کنند، به نظر می‌رسد با توجه به شکایت‌های مکرر مردم در این خصوص مسئولان شهری باید اقدامی فوری و اساسی اتخاذ کنند.

تمرینات اختصاصی علی کریمی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل

حریم بان شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با وجود این سامانه نظارت دائمی و بر خط مدیران شهری بر حریم شهر امکان پذیر می‌شود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کتاب‌سوزی با نام علم / تبریزیان کیست و چرا کتاب مرجع پزشکی را آتش زده؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل

ماجرای غذاهای دست ساز

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
همشهریهمشهری16 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، فخرالدین کوجا وزیر کشور ترکیه بامداد شنبه گفت تا کنون حداقل ۱۸ نفر بر اثر وقوع زلزله ۶٫۸ ریشتری در استان الازیغ، جان خود را از دست داده‌اند. سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه نیز با بیان اینکه حداقل ۵۰۰ نفر بر اثر این زمین‌لرزه نسبتا شدید مصدوم شده‌اند، گفت امدادگران در تلاش برای نجات دادن ۳۰ نفر گرفتار زیر آوار هستند. سویلو با اشاره به نقشه‌راه واکنش اورژانسی ترکیه، اظهار داشت که این زلزله از نوع سطح۳ بود و به معنی آن است که نیازمند واکنش ملی است اما فعلا نیازی به کمک‌های بین‌المللی نیست. شامگاه جمعه حدود ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه (به وقت تهران) بود که زمین‌لرزه‌ای نسبتا پرقدرت در عمق ۱۰ کیلومتری، شرق استان الازیغ را لرزاند. شدت این زلزله به حدی بود که در بخش‌هایی از چند کشور همسایه از جمله شمال عراق، غرب ایران، شمال شرق سوریه و فلسطین اشغالی نیز احساس شد.

نظرها

اخبار بیشتر