احیای ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده در کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

احیای ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده در کشور

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
احیای ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده در کشور - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - قائمشهر - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از احیای ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده طی یکسال اخیر با حمایت این ستاد در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مخبر ظهر دوشنبه در جلسه پس از بازدید از کارخانه نساجی، گفت: بنا نداریم به مسائل مالکیتی نساجی ورود پیدا کنیم اما به فکر ساماندهی تولید و ایجاد ۷۰۰ شغل در فاز اول این کارخانه هستیم و امید داریم منافع این تشکیلات به مردم برگردد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) احیای بنگاه‌های تعطیل شده یا با ظرفیت کافی کار نکرده، را از اهداف مهم بنیاد بیان کرد و افزود: طی یکسال گذشته موفق شدیم ۲۰ هزار و ۵۰۰ طرح راه انداری کنیم که از این تعداد ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده دوباره راه‌انداری شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

وی تصریح کرد: در این مدت بنیاد توانست با آورده سرمایه یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان، ۵ هزار میلیارد سرمایه را زنده کرده و ۲۱۰ هزار شغل را هم احیاء کند.

مخبر با اشاره به سفر اخیرش به مازندران، عنوان کرد: ۵ هزار و ۸۰۰ طرح در این استان احیاء و تأسیس شد که یکهزارو ۴۰۰ طرح بازآفرینی بوده و همه این طرحها تا پایان سال به سرانجام خواهد رسید که در مجموع یکهزار و ۱۲۰ میلیارد تومان اعم از سیل و اشتغال و عمرانی در مازندران هزینه شد.

رئیس ستاد اجرای فرمان حضرت امام همچنین از اجرای یکهزار و ۴۳۰ پروژه زیربنایی در مازندران خبر داد که شامل ۵۲ مدرسه با ۳۵۰ کلاس، ۱۴۰ مسجد، ۹۰ پروژه کتابخانه و آبرسانی و یکهزارو۱۵۹ مسکن محرومان بوده است.

احیای ۲۰ هزار بنگاه کوچک و تعطیل شده در کشور - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
سی‌ام دی‌ماه سه سال قبل بود که آتش‌سوزی جزئی ساختمان پلاسکو منجر به سوختن کل ساختمان و درنهایت فروریختن آن شد. فراز: سی‌ام دی‌ماه سه سال قبل بود که آتش‌سوزی جزئی ساختمان پلاسکو منجر به سوختن کل ساختمان و درنهایت فروریختن آن شد. یکی از معروف‌ترین بناهای قدیمی که کارشناسان معتقدند به سرنوشت پلاسکو دچار می‌شود، ساختمان آلومینیوم واقع در خیابان جمهوری و نرسیده به پل حافظ است که اصطلاحا «برادر دوقلوی پلاسکو» خوانده می‌شود. آن روزها مطالب زیادی از مسئولان درباره چرایی این حادثه و چگونگی پیشگیری از حوادث این‌چنینی شنیده شد، اما بازبینی دوباره ساختمان آلومینیوم نشان از این دارد که با فروخوابیدن تب آتش‌سوزی پلاسکو، دیگر بناهای قدیمی شهر عملا رها شده‌اند. مالک هر دو این ساختمان‌ها بنیاد مستضعفان است.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

صحنه‌ای عجیبی که مرد مست در مترو رقم زد+فیلم

رکنارکنا5 ساعت قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی و رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که صحنه بامزه از کله پا شدن یک مرد مست را در مترو به تصویر کشیده است. این ویدیو که هنوز موقعیت مکانی اش اعلام نشده است توسط شاهدان عینی ضبط و به انتشار گذاشته شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امروز شورای شهری‌ها با تصویب چندین طرح و لایحه، روز پرکاری را پشت سر گذاشتند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بررسی لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری، مهمترین دستور کار امروز شورای شهر بود که با وجود موافقان و مخالفان به تصویب رسید.

نظرها

اخبار بیشتر