رکورد تازه بورس تهران در پایان معاملات امروز ۱۸ آذرماه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اقتصادی
رکورد تازه بورس تهران در پایان معاملات امروز ۱۸ آذرماه

رکورد تازه بورس تهران در پایان معاملات امروز ۱۸ آذرماه

ایمناخبرگزاری ایمنا |
شاخص کل بورس تهران امروز نیز توانست روند رو به رشد خود را با شیب کمتر نسبت به روزهای گذشته حفظ کند و به رکورد تازه ۳۳۵ هزار واحد دست یابد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز_ دوشنبه ۱۸ آذرماه_ روند صعودی خود را با شیبی آهسته‌تر از روزهای قبل دنبال کرد. این شاخص توانست با رشد ۳۲۲۴ واحدی به ۳۳۵ هزارو ۷۹۲ واحد برسد رکورد تازه‌ای را برای خود ثبت کند.

از دیگر تغییرات شاخص‌های بورس نیز می‌توان به افزایش ۱۳۸۰ واحدی شاخص کل هم وزن، ۸۶۳ واحدی شاخص قیمت، ۱۶۹۴ واحدی شاخص بازار اول، ۹۴۸۲ واحدی شاخص بازار دوم، ۳۰۶۸ واحدی شاخص صنعت، ۸۹ واحدی شاخص ۳۰ شرکت بزرگ و افزایش ۹۹ واحدی شاخص ۵۰ شرکت بزرگ اشاره کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

همچنین حجم معاملات امروز بورس تهران به ۴۵۰۲ میلیون سهم طی ۵۳۱ هزار و ۷۰۲ معامله و به ارزش بالغ‌بر ۲۲ میلیون و ۹۹۹ هزار و ۸۵۸ میلیون ریال برسد. ارزش کل بازار بورس تهران نیز به ۱۲ میلیون و ۲۵۲ هزار و ۱۸۰ میلیارد ریال رسید.

در این میان نمادهای «خفنر۱»، "ثفارسح۱ «و» غشاذر۱ «بیشترین افزایش قیمت و نمادهای» کساپا۱ «،» کدما۱ «و» مداران۱" بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند. کد خبر ۴۰۰۲۹۶

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ دلایل تغییرات ناگهانی قیمت میوه چیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

رسیدگی به بزرگترین پرونده تخلف ارزی در تعزیرات تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: این یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های مربوط به انجام ندادن تعهدات ارزی در تعزیرات تهران در سال‌های اخیر بوده است. اسفنانی افزود: در پرونده‌ای دیگر نیز متهمی ۲۸ میلیون یورو ارز دریافتی از بانک را ملزم شد، برگرداند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: در پرونده‌ای دیگر نیز ۵ کانتینر کالا‌های قاچاق شامل لوازم و تجهیزات رایانه‌ای به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال کشف شد که پرونده در تعزیرات در حال رسیدگی است. وی همچنین به پرونده‌ای دیگر با عنوان تقلب در کسب و کار تحت عنوان عرضه روغن گریس تقلبی اشاره کرد و گفت: برای متهمان این پرونده نیز رای قطعی و جریمه‌ای معادل ۷۳ میلیارد ریال صادر شده است. وی گفت: البته نانوایان باید نان مورد نیاز مردم را به اندازه‌ای که مکلف هستند تحویل دهند و اگر مازادی داشتند می‌توانند به سفارش مشتری تنوعی در نان داشته باشند.

نصیحت جدی زنگنه به مردم

آخرین خبرآخرین خبر22 ساعت قبل

زنگنه: برای گازسوز کردن موتورسیکلت‌ها هم برنامه داریم

الفالف22 ساعت قبل

پیشرفت ۵۰ درصدی برخورد با پرونده‌های کلان اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه نخستین همایش نقش امنیت اقتصادی به بحث مبارزه با قاچاق سازمان یافته اشاره کرد و افزود: پلیس امنیت اقتصادی از ابتدای امسال به طور رسمی کار خودش را شروع کرده و تاکنون نیز توفیقات خوبی در رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و کوچک داشته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری ادامه داد: با حمایت دستگاه قضایی در بحث مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی به صورت جدی، هوشمندانه و مقتدرانه به حرکت خود ادامه می‌دهیم. فرمانده ناجاگفت: در ورودی‌های کشور بویژه در حدود ۱۳ گمرگ کشور نیروی پلیس امنیت اقتصادی و پلیس گمرک مستقر است و طی ماه‌های آینده نیز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری با بیان اینکه اولویت ما برخورد با باند‌های سازمان یافته و بحث فساد اقتصادی است، گفت: البته این کار‌ها کفایت نمی‌کند و باید بیشتر از این حمایت شویم ضمن اینکه دستگاه‌های مختلف نیز از ظرفیت‌های خود برای مقابله با مفاسد اقتصادی به کمک ما بیایند. فرمانده ناجا درباره همکاری دستگاه‌های اقتصادی با پلیس امنیت اقتصادی نیز افزود: دستگاه‌های مربوطه تاکنون با پلیس امنیت اقتصادی همکاری کرده‌اند، اما توقع داریم بیشتر از این با ما همکاری و پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

فیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر