دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اقتصادی

دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی - 0

پیشرفت و توسعه در عصر حاضر، باعث شده است تا اینترنت به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی روزانه ما تبدیل شود. در دنیای امروز مردم با وجود گوشی‌های هوشمند از همیشه بیشتر با دنیای اینترنت تعامل داشته و زمان زیادی از خود را در روز در فضاهای مجازی می‌گذرانند. به همین دلیل، در دنیای امروزی با در نظر گرفتن شرایط فعلی ما استفاده از بازاریابی سنتی برای جذب مخاطب فایده چندانی نخواهد داشت. بازاریابی دیجیتال؛ پاسخی است که افراد با توجه به شرایطی که به وجود آمده است به آن رسیده‌اند. بازاریابی دیجیتال در اصل نسل جدیدی از بازاریابی است که با در نظر گرفتن شرایط و تکنولوژی‌های روز؛ تبلیغات مورد نظر را به صورت موثرتری پیش می‌برد.

دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی - 4

بازاریابی دیجیتال چیست؟

قطعا کلمه بازاریابی در طول عمرتان چندباری به گوشتان خورده است و آگاه هستید که هر کسب‌وکاری برای پیشرفت و ترقی خود احتیاج دارد تا با استفاده از فنون مختلف بازاریابی به کسب‌وکار خود رونق بدهد. در عصر حاضر؛ حضور پررنگ اینترنت در زندگی روزانه ما باعث شده است تا بازاریابی سنتی دیگر مانند گذشته کارآمد و موثر نباشد. دلیل این امر این است که وجود اینترنت در زندگی روزانه مردم باعث شده است تا بتوان از این بستر برای بازاریابی خدمات و محصولات مختلف بهره بیشتری برد. در اصل؛ فضای اینترنت برای تجارت‌ها این امکان را به‌وجود آورده است تا بازاریابان بتوانند با صرف هزینه‎‌ و زمانی بسیار کمتر خود را به طیف وسیعی از مشتریان احتمالی وصل کنند و در جهت پیشرفت و رشد تجارت خود قدم بردارند. این فرصت به وجود آمده در بستر اینترنت باعث آفریده شدن نسل تازه‌ای از بازاریابی با نام بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) شده است که به واسطه آن از اینترنت به عنوان وسیله‌ای در راستای ایجاد ارتباط بین صاحبان کسب‌وکار و مشتریان احتمالی استفاده کرده و تجارت خود را توسعه می‌ دهند.

چرا به بازاریابی دیجیتال احتیاج دارید؟

با مواردی که ذکر کردیم، حتما متوجه شده‌اید که بازاریابی دیجیتال اصلی جدایی‌ناپذیر برای پیشرفت و ترقی کسب و کارهای آنلاین بوده و اگر به توسعه تجارت خود فکر می‌کنید باید بازاریابی دیجیتال را جدی بگیرید. اما اگر دلایل ذکر شده در بالا مجاب کننده نبود که چرا بازاریابی دیجیتال این روزها به عنصری جدا نشدنی از کسب و کارها تبدیل شده است؛ در ادامه دلایل دیگری را برای شما مطرح خواهیم کرد.هزینه پایین

اولین مساله‌ای که می‌تواند دلیلی بر برتری بازاریابی دیجیتال بر سنتی باشد، این مطلب است که بازاریابی دیجیتال روشی بسیار ارزان‌تر نسبت به روش‌های دیگر بازاریابی است. برای مثال در بازاریابی سنتی شاید شما مجبور باشید هزینه بسیاری را صرف چاپ، اجاره بیلبورد و … بکنید که در صورت استفاده شما از روش بازاریابی دیجیتال اکثر هزینه‌های اضافی شما حذف خواهد.

جذب راحت کاربران هدف

امروزه حضور نام‌ها و برندهای بزرگ در فضای اینترنت و سرویس دهی این برندها به مشتریان باعث شده است تعداد زیادی از مردم در فضای مجازی حضور داشته باشند و حتی فرآیند خرید خدمات یا کالای خود را نیز از طریق بستر اینترنت انجام دهند. این مساله فرصتی طلایی برای تجارت‌ها ایجاد کرده است تا با حضور در دنیای اینترنت خود را در معرض دید مخاطبان مد نظر خود قرار داده و آنها را به سمت تجارت و کسب و کار خود جذب کنند.۳- امکان تعامل راحت با مشتریان

لطف وجود شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام باعث شده است تا تعامل کردن با مشتری همانند گذشته سخت و وقت گیر نباشد. تبلیغات اینترنتی به شما و کسب و کارتان کمک می‌کند بتوانید راحت‌تر از همیشه با مخاطب خود تعامل داشته باشید و چه صاحب کسب و کار بزرگ باشید چه کسب و کار کوچک این مساله به صورت مستقیم روی پیشرفت کسب و کارتان تاثیرگذار است. تعامل با مشتری باعث این است تا بتوانید نیازهای اصلی آنها را کشف کرده و در مراجل بعدی کارتان برای آنها راه حل ارائه کنید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

انعطاف پذیری بالا

خطای انسانی یکی از مشکلاتی است که همه ما در کار با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم. یکی از ایرادات بزرگ بازاریابی سنتی این است که در صورت بروز اشتباه در یکی از مراجل بازاریابی امکان اصلاح اشتباه وجود ندارد یا در صورت وجود این امکان احتیاج به هزینه بالایی دارد. اما در تبلیغات آنلاین اشتباهات به راحتی قابل پیگیری و اندازه گیری هستند. این ویژگی باعث می‌شود بتوانیم بازاریابی دیجیتال را انعطاف پذیر بدانیم.

دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی - 17

چرا شرکت‌های مالی باید در فضای اینترنت فعالیت داشته باشند؟

اگر ۴ دلیل ذکر شده در بالا به اندازه کافی مجاب کننده نبود که چرا به عنوان یک شرکت مالی باید از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و در شبکه‌های اجتماعی حضور فعال داشته باشید؛ شاید این مورد برای شما به اندازه کافی راضی کننده باشد.

دلیل اصلی که شما به عنوان صاحبان کسب و کار باید در فضای مجازی حضور داشته باشید این است که مشتریان احتمالی، مشتریان نهایی و از همه مهمتر رقیبان شما در این فضا حضور دارند و در حال فعالیت هستند. حضور گسترده مردم در اینترنت باعث شده است تا شرکت‌های زیادی به دیجیتال کردن کسب و کارشان فکر بکنند، و رقیبان شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اینکه امروزه همه در حال استفاده کردن از اینترنت هستند و چه مردم عادی و چه کسب و کارها از فضاهای مجازی برای انجام کارهای روزمره خود استفاده می‌کنند اصلی‌ترین دلیل است که چرا باید از تبلیغات آنلاین استفاده کنید. زیرا در صورت روی نیاوردن به بازاریابی دیجیتال در نهایت از قافله عقب می‌مانید و سرنوشت کسب و کارتان محکوم به نابودی است.

دیجیتال مارکتینگ؛ و لزوم وجود آن در بازار مالی - 22

لیمیتلس؛ ارائه دهنده خدمات تخصصی بازاریابی دیجیتال بورس، بانک و بیمه

آژانس دیجیتال مارکتینگ لیمیتلس با هدف ایجاد اعتبار برای برندها با استفاده از تبلیغات موثر تاسیس شده است، لیمیتلس با این باور شکل گرفته است که هیچ محدودیت نمی‌تواند جلوی رشد و ترقی کسی شود و بر همین اعتقاد به صورت خستگی ناپذیر، با انرژی نامحدود در حال فعالیت است.

این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکت‌های تبلیغات دیجیتال به صورت تخصصی در حوزه بورس، بانک و بیمه؛ آماده خدمت رسانی به تمامی شرکت‌های مالی در حوزه‌های ذکر شده است. لیمیتلس یک شرکت دیجیتال مارکتینگ داده محور است که با تحلیل اطلاعات و به کمک الگوریتم‌ها و ابزارهای بخصوص روند رشد کسب‌وکار دیجیتال شما را سرعت می‌بخشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ لیمیتلس با تجربه همکاری با بیش از ۷۰ برند بزرگ داخلی و بین المللی افزایش نرخ بازگشت را برای مشتریان خود تضمین کرده و این اطمینان را به مخاطبین خود می‌دهد که با ایجاد تبلیغات اینترنتی موثر و کارآمد در فضای آنلاین رشد و پیشرفت حتمی تجارت خود را مشاهده خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بازاریابی دیجیتال و دریافت مشاوره رایگان در حیطه بازاریابی دیجیتال کسب و کار خود می‌توانید به وبسایت لیمیتلس مراجعه فرمایید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رشد شاخص بورس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ شاخص کل بورس امروز از شاخص ۴۱۰ هزار واحد عبور کرد و تقریبا تمام گروه‌ها با رشد قیمت مواجه هستندبا ورود پول‌های جدید، ارزش بازار سرمایه به عددی معادل حدود ۱۰۰ میلیارد دلار رسیده است، ظرفیت خوبی که باید مدیریت شود به‌ویژه با ارزش سهام شرکت‌هایی که قرار بود در قالب خصوصی‌سازی به بورس بیایند تا از نقدینگی موجود به بهترین شکل استفاده شود.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
طرح رونق تولید در ابتدای امر و در قالب رفع موانع تولید برای ۷۵۰۰ واحد تولیدی در دستور کار قرار گرفت، اما با پایان طرح رونق سال ۹۵ مشخص شد که در مجموع بیش از ۱۵ هزار متقاضی توانستند به تسهیلات دسترسی پیدا کنند. در این میان شعاع استانی پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در نیمسال نخست سال جاری بررسی شد. علاوه بر طرح رونق تولید برای سال جاری، اعطای تسهیلات با هدف تولید و اشتغال (موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۸) نیر در دستور کار متولیان قرار گرفته است. رتبه نخست کشوری اصفهان در بررسی درخواست تسهیلات رونق تولیدرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: استان اصفهان در زمینه بررسی درخواست و پرداختی‌های تسهیلات رونق تولید به ترتیب رتبه‌های نخست و پنجم کشور را دارد. وی پیرامون دریافت وام تسهیلات رونق تولید، افزود: تاکنون حدود ۱۶ تا ۱۷ درصد درخواست‌ها را در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید عملیاتی کردیم اما با این حدود بیشترین ارزیابی برای درخواست تسهیلات در استان اصفهان رخ داده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

۳۰ اسفند؛ آخرین فرصت نصب کارتخوان پزشکان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
معاون حقوقی و مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نشست امضای تفاهمنامه بین سازمان امور مالیاتی و سازمان نظام پزشکی افزود: با توجه به رویکرد سازمان نظام پزشکی و شورای عالی نظام پزشکی و هیئت هماهنگی شورای عالی نظام پزشکی اراده همگی بر اجرایی شدن درست و دقیق قانون سال نود و هشت مبنی بر اتصال همه پزشکان به سازمان امور مالیاتی است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. محمود علیزاده گفت: امروز هم تفاهم نامه‌ای بین سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان نظام پزشکی به امضا رسیده که بر اساس آن پزشکان فرصت دارند تا ۳۰ اسفند با دستگاه‌های کارتخوان به سازمان مالیاتی متصل شوند. وی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. امضای تفاهم نامه بین دو سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکیتفاهم نامه مالیاتی برای دریافت مالیات از طریق دستگاه‌های کارتخوان با سازمان نظام پزشکی در سازمان امور مالیاتی به امضا رسید.
ایمناایمنا1 روز قبل
وی انقلاب چهارم صنعتی را موضوع جدیدی دانست و گفت: مشکلات فرآروی حوزه صنعت، معدن و تجارت را از طریق ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و شرکتهای دانش بنیان باید حل کرد. معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت با اعلام اینکه سامانه تاپ سال گذشته رونمایی شد، افزود: عملکرد سامانه تاپ در استان‌ها را داریم، هدف گذاری از بنگاه‌های فعال انجام داده‌ایم و درصدی از بنگاه‌های فعال را مشخص کرده‌ایم. قبادیان در خصوص ارکان طرح تاپ نیز تشریح کرد: واحدهای صنعتی و معدنی به عنوان واحدهای تقاضا محور ثبت نام کرده‌اند که می‌خواهیم رفع نیازهای فناورانه و تخصصی آنها را با حداقل هزینه انجام دهیم. وی گفت: در طرف عرضه نیز اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا است. معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اضافه کرد: هدف گذاری شده که حداکثر ۱۰ درصد از طرح را به صورت پایلوت در سال ۹۸ اجرا کنیم و ۱۰ استان اول از جمله اصفهان، فارس، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، سمنان، هرمزگان بنگاه‌های خود را ثبت نام کردند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
شرکت «ایرباس» در راستای حرکت به سمت توسعه هواپیماهای بدون خلبان موفق شد یکی از هواپیماهای خود را بدون دخالت خلبان از زمین بلند کند. شرکت «ایرباس» (Airbus) به تازگی داستان اولین برخاستن (تیک‌آف) خودکار موفقیت آمیز خود را همراه با تصاویر آن به اشتراک گذاشته است. این بدان معنی است که یک هواپیما بدون هرگونه دخالت یا کمکی از جانب خلبانان از زمین بلند شده است. در طول این آزمایش، دو خلبان در کابین خلبان نشسته بودند و آماده بودند تا در صورت پیش‌آمد هرگونه اختلال، کنترل هواپیما را در دست بگیرند. سپس دماغه هواپیما شروع به اوج گرفتن کرد تا شرایط لازم برای بلند شدن هواپیما مهیا شود و در نهایت، چند ثانیه بعد اوج گرفتیم و به حالت پرواز درآمدیم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

AFC رسما نمایندگان ایران را از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد

تسنیم12 دقیقه قبل

گوترش: زمان اقدام قاطع برای جلوگیری از جنگ‌تمار عیار در لیبی است

فارس14 دقیقه قبل

«عناصر خرابکار» جاده کربلا به نجف را مسدود کردند +عکس

مشرق‌نیوز14 دقیقه قبل

افراد ناشناس در عراق دفتر دادستان نجف را آتش زدند

خبر فوری14 دقیقه قبل

فوتبال انتخابی المپیک| کره‌جنوبی به مصاف استرالیا می‌رود/ ازبکستان، امارات را در هم کوبید و حریف عربستان شد

تسنیم15 دقیقه قبل

پرسپولیس فردا مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان می‌رود

فارس15 دقیقه قبل

نام «اشراقی» مانند تاریخ در یاد زمان باقی خواهد ماند

ایسنا15 دقیقه قبل