آذربایجان شرقی| رسانه ملی نخستین خاکریز مقابل امپراطوری رسانه‌ای غرب است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
آذربایجان شرقی| رسانه ملی نخستین خاکریز مقابل امپراطوری رسانه‌ای غرب است

آذربایجان شرقی| رسانه ملی نخستین خاکریز مقابل امپراطوری رسانه‌ای غرب است

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
فرمانده سپاه عاشورا صدا و سیما را نخستین سنگر خاکریز در مقابل امپراطوری رسانه ای غرب خواند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار عابدین خرم در همایش گرامیداشت روز قشر بسیج صدا و سیما در مسجد بلال مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: امروز لایه به لایه رسانه ملی در حال جنگ رسانه‌ای از نوع فکر و هنر و مقابله با باورها و ارزش‌های غربی است.

وی خاطرنشان کرد: رسانه ملی بعد از انقلاب تبدیل به یک مجموعه اثرگذار در ارتقای استقلال فرهنگی و هویت انقلاب اسلامی شده است.

فرمانده سپاه عاشورا پیام نظام جمهوری اسلامی را پیام بیدارکردن فطرت‌های اسلامی، درک حقایق بشری، انسانیت و وجدان‌های بیدار دانست که توسط هنرمندان صداوسیما و لنز دوربین‌های آن‌ها این پیامها، شعارها و ارزشها انتقال داده می‌شود.

وی با اشاره به توفیقات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: در این مرکز یک فکر انقلابی و جهادی وجود دارد که توانسته در سطح کشور هنرمندانه، هوشمندانه، خلاقانه و با تلاش وافر و شبانه روزی در ابعاد مختلف، شبکه سهند را به جایگاه واقعی خود برساند.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم مهمترین نیاز امروز کشوررا راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و عدم وابستگی به خارج و در ادامه آن راه اندازی اینترنت ایرانی دانست.

مرتضی صفری خاطرنشان کرد: ما امروز با یک جنگ به اصطلاح هیبریدی دشمن که شامل جنگ اقتصادی، عملیات روانی و اقدامات رسانه‌ای بر علیه نظام و انقلاب است، رو به رو هستیم.

وی افزود: از جمله تاکتیک‌های جدید دشمن در عملیات روانی، راهبری در فضای مجازی، نامشخص بودن تاکتیکها، جذابیت نمایش محافل سیاسی دشمن و رسانه‌های وابسته، ترکیب خواسته‌های واقعی و کاذب، نمایش خشونت و تخریب اموال عمومی، انتشار و استفاده از اخبار جعلی برای تحریک مردم، پخش زنده تحرکات و استفاده از تحلیل‌های کارشناسان استودیویی و اسکایپی است.

وی همچنین بسیج صدا و سیما را قرارگاهی مطمئن برای تربیت نیروی حرفه‌ای برای رسانه‌ها و ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه عنوان کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، احمد شرف خانی در گفتگوی ویژه قرآنی با موضوع ظلم ستیزی در قرآن و روایات گفت:: در قرآن ۲۹۰ آیه درباره ظلم ستیزی و ستمکاری آمده است این آیات به سه قسمت ظلم به خدا، ظلم به خود و نفس انسان و ظلم به دیگران تقسیم می‌شود. وی با بیان اینکه بدترین و بزرگترین ظلم، شرک است گفت:: بزرگترین ظلم شریک قرار دادن برای خداست و همچنین تکذیب آیات و شکستن حریم خدا از جمله بزرگترین ظلم‌ها است. کارشناس دینی گفت:: از بین ظلم‌ها ظلم عقیدتی بالاترین است، زیرا اگر انگیزه و فکرت ظلم کردن باشد بالاترین ظلم محسوب می‌شود، امیر المومنین حضرت علی (ع) می‌گویند ما سه ظلم داریم که برخی از آن‌ها را خدا می‌بخشد و برخی که ظلم به دیگران است بخشیده نمی‌شود. شرف خانی تصریح کرد: در عرصه اجتماعی مهمترین شاخص ولایت الله اصل عدل و ظلم است که در ولایت طاغوت اصل حکومت استکبار، ظلم است. وی گفت:: در حکومتی که عدالت صورت گیرد ظلم ستیزی اتفاق می‌افتد در حکومت اسلامی نباید اجازه دهیم ظلم صورت گیرد امروز شاخصه اصلی حکومت اسلامی عدالت است و اگر این امر محقق نشود ظلم صورت می‌گیرد.

فن آوری در دانشگاه امیر کبیر

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل

جشنواره فیلم و موسیقی فجر

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
بسته این هفته کلاکت به جشنواره فیلم فجر و سرود قسم به خون سلیمانی میپردازد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ کلاکت این هفته به موضوعاتی چون جشنواره فیلم تئاتر و موسیقی فجر و سرود قسم به خون سلیمانی پرداخته است.

پاییز پنجاه سالگی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ کتاب پاییز پنجاه سالگی از مجموعه کتب خاطرات همسران شهدای مدافع حرم در سیصدو دهمین مراسم شب خاطره، با یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور جمعی از فرماندهان جبهه مقاومت، مسئولان کشوری و لشکری در تالار اندیشه حوزه هنری رونمایی شد. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

زندگی به رنگ امید

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل

همدلی با محور شهید سلیمانی و جشنواره‌های هنری فجر

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
بسته فرهنگیهمدلی با محور شهید سلیمانی و جشنواره‌های هنری فجربسته فرهنگی این هفته اختصاص دارد به؛ برگزاری کنگره سربداران با عنوان عقیق سلیمانی؛ همدلی هنرمندان حوزه‌های مختلف در جشنواره‌های فجر و نمایشگاه چهل سال آثار نگارگری پس از انقلاب اسلامی.

نظرها

اخبار بیشتر